Žymės

Ūkio vadovas 2021 m

Alternatyvūs pavadinimai:

Farm Manager 2021 yra vienas geriausių šio žanro žaidimų. Neįtikėtinai tikroviška grafika padės pasinerti į žaidimo atmosferą ir pasijusti tikru ūkininku. Žaidime yra stulbinančiai gražūs kraštovaizdžiai, kurie tikrai verti dėmesio.

Žaidimo pradžioje, kaip įprasta šio žanro žaidimuose, paveldi nedidelį ūkį, kuriam nesiseka. Jūsų ūkis nebus pats maloniausias vaizdas. Tvarto stogas apgriautas, suragėjusios pastogės. Visur šiukšlės, ir pusiau supuvęs šienas. Teks pasiraitoti rankoves ir pradėti valytis, bet verta.

Jūsų galimybės žaidime yra labai įvairios. Galite:

 1. Pasodinkite medžius
 2. Kasyba
 3. Statykite gamyklas ir gamyklas
 4. Samdykite darbuotojus ir statykite jiems namus

Čia yra sutrumpintas dalykų, kurie jūsų laukia, sąrašas.

Kūrėjai daug dėmesio skyrė detalėms, tai jaučiama visame kame.

Samdydami nuolatinius ir sezoninius darbuotojus pasirūpinkite patalpomis, kuriose jie gyvens. Jūs nustatote darbuotojų atlyginimus ir darbo dienos trukmę. Nusiųskite juos į mokymus, kad pagerintumėte savo įgūdžius arba atleistumėte juos. Atminkite, kad darbuotojams reikia poilsio. Nepatenkintas darbuotojas gali be leidimo išeiti iš darbo vietos ar net padaryti žalos įmonei.

Augindami gyvulius turite kontroliuoti gyvūnų sveikatą. Norėdami tai padaryti, turite pastatyti veterinarijos stotį.

galima veisti gana daug gyvų būtybių:

 • Bitės
 • Ožkos
 • Viščiukai
 • Kalakutai
 • antys
 • Žąsys
 • Karvės
 • Žuvis
 • Laukinės kiaulės ir putpelės

Tai toli gražu ne visas sąrašas, net stručius galima veisti.

Statant pastatus, o ypač gamyklas, reikia pagalvoti, ar tokiai plėtrai pakanka elektros tinklo galios, gali prireikti brangių atnaujinimų. Pastatų negalima perkelti, viskas kaip gyvenime.

Galima pirkti ir parduoti lauko mašinas. Jei ūkis dar neturi daug pinigų, galbūt verta pirkti naudotą techniką, jos resursai mažesni, bet savikaina daug mažesnė. Kad įranga veiktų be trikdžių, labai pageidautina pasistatyti garažą ir pasamdyti gerą mechaniką.

Lauko apdorojimas gali būti automatizuotas, paskiriant už tai atsakingus darbuotojus. Žaidime yra neįtikėtinai daug augalų rūšių. Kai kuriuos augalus geriausia sodinti šiltnamiuose, nes žaidimas yra labai tikroviškas. Čia keičiasi metų laikai. Blogas oras gali neigiamai paveikti pasėlius, jei lyja ar kruša. Žaibas sukelia gaisrą, tačiau nesijaudinkite, tokiu atveju ugniagesiai ateis į pagalbą.

Norint išvežti visas pagamintas prekes iš ūkio, jums reikės logistikos centro ir transporto.

Žaisti Farm Manager 2021 bus įdomu net ir po kurio laiko. Jums tobulėjant užduočių sudėtingumas taip pat didės. Visada bus ką veikti, net kai jūsų ūkis augs ir taps didžiule įmone.

Farm Manager 2021 atsisiųsti nemokamai neveiks, dėl to labai apgailestaujame, nes žaidimas nusipelno dėmesio. Tačiau nenusiminkite, žaidimą galite įsigyti „Steam“ žaidimų aikštelėje arba oficialioje svetainėje.

Pradėkite žaisti dabar, ūkiui reikia pagalbos ir išmintingo vadovo!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more