Žymės

Farmerama

Alternatyvūs pavadinimai: Farmerama

Farmerama internete - yra naršyklė internetinis žaidimas, kuris daro savo šviesus, spalvinga simbolių ir akiratį. Čia jūs galite praleisti savo laisvą laiką lauke, rūpintis šalies namų ir ūkio ... Online žaidimai Farmerama suteikia galimybę išmokti tvarkytis namų ūkyje, o ne taikyti šį maksimalų skaičių jėgų.

Tai įdomus žaidimas, nereikia įdiegti žaidimo klientą, ir yra prieinami iš bet kokia naršykle. Viskas ko jums reikia, kad pradėti žaidimą, tai Farmerama registracijos internetu forma.

Onlan Farmerama žaidimas siūlo du būdus, kaip užsiregistruoti:

1. Tiesiogiai iš svetainės. Pagrindiniame puslapyje, nėra registracijos laukai, kur norite įvesti pavadinimą (vardą), slaptažodį, elektroninio pašto, įveskite savo gimimo datą ir sutinku su žaidimo taisyklėmis. Registracija Šiame žaidime Farmerama yra baigtas, jūs galite pradėti žaidimo.

2. Per socialinį tinklą. Jeigu jūs jau užsiregistravote sąskaitą "Facebook", jis gali būti naudojamas kaip žaidimas sąskaitos registracija: Facebook spustelėję piktogramą registracijos formoje pagrindiniame puslapyje, langas, kuriame bus prašoma sutikti, kad prieiti prie savo sąskaitos, sutikimas, įveskite savo vartotojo vardą ir Prisijungti prie šios Farmerama naudojant "Facebook" baigėsi. Dabar galite žaisti internete Farmerama!

Tiems, kurie dar nenusprendė, ji yra verta užregistruoti savo sąskaitą, ar ne, žaidimas Farmerama internetinis žaidimas siūlo nemokamą bandomąją, kur Jūs galite išbandyti save kaip būsimą ūkininką, po bandomojo laikotarpio pabaigoje, po registracijos pasiūlymu. Taigi nustatyta!

Ėjimas į žaidimą pirmą kartą, NPC (pelėda) duos pirmuosius keletą darbo vietų. Ar reikia nuimti, atlikite sėjos, yra dar keletas juokingas, bet pamokantis užduotys. Bet ... tai tik pradžia. Be to, jums bus žaisti žaidimą Farmerama internete, daro skirtingus sodinti medžius, daržoves ir augalus, užsiimti derlių, augti ir pašarų gyvūnams, priežiūros ir laistymo savo žemę.

Kada bus tam tikrą lygį, žaidimas Farmerama leisti dalyvauti už geriausią sodo įrankiai konkurencijos, taip pat daugelyje kitų konkursų. Taip pat galite įdėti savo sode visiems pamatyti ir sužinoti ką kiti žmonės galvoja apie jį dalyviams.

Ar Farmerama internetinis žaidimas turi savo valiutą - ir tyulpesso zelepenni. Ačiū jums, jūs galite atlikti operacijas.

Farmerama internetinis žaidimas turi lygius ūkio plėtrą, šiuolaikinės kilimas, nes patirties paskirta sodinti ir skinti derlių. Su kiekvienu nauju lygiu yra prieinami naujiems įrenginiams ir naujiems gyvūnų. Taigi Farmerama vaidins nieko, bet nuobodu!

Play Farmerama gali būti piršimasis kaimynines pievas, žinoma ne nemokamai. Šis darbas bus sumokėta.

Play online žaidimas Farmerama galite ne tik sėdi namie, bet ir kitose patogioje vietoje, pavyzdžiui, turėti biurą ar sėdint jaukioje įsteigimo (su interneto prieiga).

Bet kodėl daug kalbėti apie tai, kaip žaisti Farmerama gera, geriau bent pabandyti vieną kartą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more