Žymės

Ūkininkavimo simuliatorius 17

Alternatyvūs pavadinimai: Farming Simulator 2017

Farming Simulator 17 – ūkininkavimas kaip menas

Mūsų ilgai mėgto Farming Simulator asmeniniam kompiuteriui tęsinys. Farming Simulator 17 vis dar yra realiausias įmanomas. Kūrėjai kiekviename atnaujinime prideda vietas ir įrangą. Juk mokslas ir inžinerija nestovi vietoje. Kiekvienais metais atsiranda naujų padalinių žemės ūkiui. O ūkininkauti galima beveik bet kurioje pasaulio vietoje. O tau, kaip ūkininkui, būtų įdomu išbandyti savo jėgas įvairiose Žemės vietose ir kampeliuose.

Farming Simulator 17 žaidimas gavo naujas vietas ir naujų tipų mašinas, atsirado naujų gamintojų, taip pat milžiniškų darbo mašinų. Kai ką galima įsigyti įsigijus žaidimą, bet turėsite nusipirkti daugiau. Bet pirmiausia pirmiausia.

Žaidimo funkcijos

Jūsų laukia nauja versija:

  • be jau turimų pasėlių rūšių yra daugiau saulėgrąžų ir sojų pupelių
  • Dabar galite pridėti gyvulių į savo ūkį ir auginti karves, avis, viščiukus ir kiaules
  • žaidimo ekonomika buvo patobulinta ir perkurta, dabar turite atidžiau apgalvoti savo biudžetą ir verslo strategiją
  • šimtai hektarų žemės kartu su Šiaurės Amerikos teritorijomis
  • beveik trys šimtai darbo įrangos (išsamiai) iš septyniasdešimt penkių gamintojų
  • didelis atviras pasaulis su galimybe žaisti internete su draugais, kad būtų dar daugiau tikroviškumo

Dabar savo nedidelį ūkį galite išauginti į milžinišką žemės ūkio valdą ir užsiimti ne tik pasėliais, bet ir medienos ruoša, galvijų auginimu, transportavimu ir logistika. Jūsų sėkmė priklauso nuo jūsų sprendimų, kaip ir realiame gyvenime!

Farming Simulator 17 priedai PC

Šiai daliai yra keturi oficialūs priedai, jūs turite juos nusipirkti. Čia yra daugiau apie juos:

  • Platinum Edition – pagrindinė ir didžiausia plėtra. Prideda naujų Pietų Amerikos žemių su autentiškais kraštovaizdžiais ir unikalia augmenija. Naujas geležinkelių tinklas geresniam ir greitesniam transportavimui visame žemėlapyje. Naujos transporto priemonės ir įrankiai, taip pat nauja pasėlių rūšis: cukranendrės.
  • Big Bud Pack – mažas priedas. Prideda prie žaidimo didžiausią pasaulyje ūkio traktorių ir neįprastai didelius jo įrankius. Išbandykite, ką reiškia vairuoti tokį monstrą. Be to, yra 12 naujų įrankių.
  • Kuhn – dar vienas nedidelis išplėtimas papildo medžiojamųjų gyvūnų ūkio techniką Kuhn (kultivatoriai, trąšų barstytuvai, sėjamosios, vartytuvai, šienapjovės ir kt.).
  • ROPA - taip pat nedidelis žaidimo papildymas papildys ROPA technika (runkelių kombainas, krautuvas / iškroviklis, bulvių valytuvas, transportavimo priekaba).


Kurį iš priedų įdėti, turite nuspręsti jūs. Jei Platinum leidimas akivaizdžiai vertas jūsų pinigų, likusieji turi išmokti ir pamatyti, ar jums jų reikia. Kadangi jie yra specifiniai ir ne kiekvienas iš jų prideda kažką naujo į žaidimą.

Game Farming Simulator 17 – geriausias realizmas!

Milijonai internetinių ūkininkų visame pasaulyje daugelį metų teikia pirmenybę FS 17, nes jis panašus į realų pasaulį. Juk technika, teritorijos ir darbo eigos tiesiogiai atitinka tikrovę. Kiekvienas ūkio darbuotojas yra tai patyręs ir gali patvirtinti, kad viskas yra kaip tikrame gyvenime. Norint auginti kviečius, reikia pirkti sėklas, jas pasodinti, patręšti ir auginti. Tada jas atsargiai surinkite kombainu, supilkite į traktorių ir nuneškite į sandėlį. Be to, norint užsidirbti pinigų, juos reikia parduoti ir tuo pačiu gauti pelną, atsižvelgiant į išlaidas. Ir tai tik apie kviečius. Žaidime yra daug pasėlių, kuriuos galite auginti ir užsidirbti pinigų. Kitaip tariant, būsite ne tik ūkininkas, bet ir verslininkas bei verslininkas. Pasinerkite į Farming Simulator 17 pasaulį kompiuteryje.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more