Žymės

FIFA 14

Alternatyvūs pavadinimai: FIFA 14

Žaidimas FIFA 14 - sporto simuliatorius futbolo susiję, reikalaujant taktikos taikymą. Projektas iš žaidimų serijos kūrėjas - EA Kanada. Lyginant su pirmtaku žaidimą FIFA 14 turi atskiras privalumų. Dėmesys žaidimas yra komandinis darbas, ir taktikos naudojimo. Projekto privalumai yra puiki kamuoliuko fizika ir realius smūgių, greitis seilėtas, ir skirtingi būdai seilėtas, taip pat galimybė atlikti posūkiais eina, visą autentiškumo kontroliuoti situaciją žaidimo metu, ir sparti karjeros augimui. Jūsų oponentai turi intelektą, todėl kova tikrai įdomus ir turtingas. Per stiebo yra ir emocinę įtampą, iš kiekvienos pergalės dar saldesnis. Be to, yra FIFA 14 lygų dalis, galite pasidalinti patirtimi su tuo pačiu futbolu proto spėjo bendrauti su bendraamžiais, išreikšti savo nuomonę bet kuriuo klausimu. Socialinio komponento buvimas daro Gameplay yra gana įdomus, nes jūs neturite jaustis atkirstas nuo pasaulio, bet priešingai - jaučiasi, kad esate iš karščiausių įvykių įkarštyje. Jei jums patinka žaidimų panašių dalykų, jums reikia būtinai parsisiųsti FIFA 14, pasinerti į didžiojo sporto atmosferą, taip praskaidrinti ilgus vakarus įdomia veikla.

Low sistemos reikalavimai leidžia jums atsisiųsti Fifa 14 visiems atvykėliams. Kai įdiegti žaidimą į savo kompiuterį, galite iš karto kibti į verslą. Turėtumėte stengtis siekti karjeros, ir tai prisideda prie kiekvieno naujo pergalę. Reiškia, kad daugiau nei vienas atitikmuo, tuo geriau jūsų šansai. Tiesiog noriu pasakyti, kad FIFA 14 yra galima žaisti skirtingais režimais. Naujas yra tik vienas. Šis sezonus žaisti kartu. Idėja yra tai, kad jūs derinti savo pastangas su draugas ir kovos su tuo pačiu oponentų duetas. Kiti režimai turite būti susipažinę su ankstesnių žaidimų. Pasirinkite vieną, kad bus kaip: interneto laikais, greitai rungtynėse PG, offline karjeros treneris ir žaidėjas draugiškose rungtynėse. Be to, dalyvaudami žaidimuose ateina varginantis, bet savo įdomų treniruotės. Tai buvo mokymų metu galėsite patobulinti naujų įgūdžių. Be tai tik nebus padaryti. Ir dar vienas gražus momentas. Diegimas FIFA 14 ant PC, galite vystyti ir tobulinti savo tinklą skautų. Viliojantis pasiūlymas, ar ne?

Ir dar, prieš pradėdami visa jėga žaisti FIFA 14, turėtumėte suprasti kai kuriuos elementus. Jūs turite būti informuoti apie jų galimybes. Atsižvelgiant į tai, kad kūrėjai dirbo kelis patobulinimus, FIFA 14 vnt leidžia taip: ". Apykaklės" garbanoti kamuolį, pataikyti į atstumą, mažai plaukioja kamuolys, kad painioja Vartininkas smūgių už Taip pat galite naudoti kartu žaisti ir sėkmingai aplošti priešininkų poziciją. Kadangi žaidėjai dabar gali pakeisti aikštelėje plotį ir pasirinkti metodą kampas kamuolį žaidimas bus tikrai nelaukta sėkmė nuo realistiškas. Apgalvoti kiekvieną žingsnį, žinant, kad iškreipta trajektorija kamuolį nepaliks, nes čia jis atitinka realaus fizika skrydžio. Ateik greitai Fifa 14 komandų ir gauti malonumą iš žaidimo. Sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more