Žymės

Finalas XV

Alternatyvūs pavadinimai: „Fantasy XV“: „Empire“, „Final Fantasy 15“: „Empire“

Final Fantasy XV“: Imperija - taktinė strategija mylimame fantazijos pasaulyje

žaidimo „Final Fantasy XV“: Imperija - taktinė strategija pasauliniame žemėlapyje, pagrįsta garsiąja „Final Fantasy“. Čia nerasite veiksmo, tik didžiuliai didelių armijų mūšiai dėl teritorijos ir šlovės. Tapk vienu iš karalystės valdovų ir kovok su kitais žaidėjais. Iššūkis įsibrovėlių pasauliams arba pasirūpink savo pilies gynyba. Jūs nusprendžiate, turite pasirinkimą ir turite armiją. Važiuok!

Pradėkite

Pirmą kartą įžengęs į žaidimą, tave pasveikina „Noctis“, kuris tau pateiks ekskursiją po tavo karalystę. Centre yra citadelė, kuri yra visko centras. Patobulinkite jį ir atrakinkite naujus pastatus naudodami galingą maitinimo šaltinį. Tada jis veda jus į universitetą, kuris leis jums mokytis įvairių technologijų: nuotykių ieškotojo, ekonomikos, kovos, gynybos, herojaus. Tyrimai daro įtaką visoms karalystės gyvenimo sritims, tyrinėkite juos palaipsniui ir pradėkite nuo to, kokia žaidimo strategija vadovaujatės. Pavyzdžiui, jei esate įpratęs žaisti gynybą, nėra prasmės aktyviai mokytis kovos įgūdžių. Geriau susikoncentruokite į ekonominių ir gynybinių tyrimų studijas.

Bet kuriems tyrimams, taip pat ir statybai, reikalingi ištekliai. Specialūs pastatai užsiima jų gavyba:

 • ūkis - teikia maistą
 • kasykla - tiekia metalą
 • akmens karjeras - teikia akmenį
 • energijos ištraukiklis - suteikia energijos

Efektyviam kasymui reikalingi keli kiekvieno pastato pastatai. Ką ir kiek turite nuspręsti. Iš pradžių rekomenduojame statyti tik po 4 vnt., Ir kai tik pradėsite suprasti žaidimo painiavą, galėsite geriau optimizuoti gamybą.

Dabar mes ketiname pastatyti kariuomenės paradą. Čia galite įdarbinti savo kariuomenę. Yra tik keturios rūšys: kariai, magai, kavalerija ir apgulties ginklai. Kiekvienos rūšies jėga yra stipri kovojant su vienais priešininkais, bet silpna prieš kitas:

 • karių, stipresnių už kavaleriją ir apgultį
 • žalos yra stipresnės nei kariai ir apgulties mašinos
 • kavalerija yra stipresnė nei magai ir apgulties mašinos
 • Slėpimo mašinos, stipresnės už spąstus

Kaip matote, visų tipų kariuomenė yra stipresnė nei apgulties ginklai, tačiau visi jie yra nenaudingi puolant kitas pilis, kur neįmanoma išvengti apgulties ginklų - atminkite tai planuodami savo išpuolius.

imperijos žemėlapis

Pradėję savo nuotykius, susirasite naujų draugų ir susidursite su stipriais priešininkais, susitiksite su nuožmiais užpuolikais ir išteklių pastatais. Būkite pasirengę bet kada pasiruošti savo karalystės puolimui ar gynybai. Žemėlapyje galite vykdyti išpuolius tiek prieš kitus žaidėjus, tiek apie žaidimo veikėjus, be to, galite siųsti kariuomenę išgauti konkrečius išteklius. Tačiau būkite atsargūs, nes priešas gali išmušti jūsų kariuomenę ir užimti pastatą.

Būtinai ištirkite žemėlapį šalia savo pilies, kad žinotumėte, kas ir kur yra. Nekviestų svečių atveju būsite pasiruošę, nes bet kuris žaidėjas gali naudotis specialiu teleportu ir perkelti savo turtą arti jūsų, taip sutrumpindamas laiką, per kurį kariai atvyks pas jus. Mes patariame jums aktyviai naudoti karalystės barjerą, ypač kai įdarbinate daug karių. Karalystės skydas neleidžia oponentams pulti jūsų, kol jis yra aktyvus. Jūs taip pat negalite jų pulti.

Pačiame žemėlapio centre rasite krištolą. Karalystės bėgiojo ir žlugo, varžydamosi dėl savo galios įgijimo. Tas, kuriam priklauso krištolas, tampa imperatoriumi ir per jį paveikia visus imperijos gyventojus. Imperatorius gauna teisę apdovanoti kitas karalystes titulais. Kiekvienas titulas turi premiją arba baudą. Krištolą galima užfiksuoti tik varžybų režimu, tada visi gali dalyvauti jo fiksavime. Jei užfiksuosite krištolą ir išsilaikysite iki varžybų pabaigos, tapsite imperatoriumi ir pasaulis imperijoje karaliaus iki kito išpuolio etapo.

“ žaidimo finalinė fantastika XV: Naujoji imperija kai kuriomis ypatybėmis nesiskiria nuo kitų to paties plano žaidimų. Tai sujungia visas įprastas šio tipo žaidimų savybes:

 • kuriant ir plėtojant karalystę
 • tiria ir tobulina technologijas
 • suburti armiją ir kovoti
 • centro žemėlapis yra galinga tvirtovė, kurią jums reikia užfiksuoti
 • kovų tarp imperijų

Taigi, jei pavargote nuo kitų šios serijos žaidimų, išbandykite „Final Fantasy XV: New Empire“, kad atsisiųstumėte į savo kompiuterį. Norėdami tai padaryti, pirmiausia atsisiųskite ir įdiekite „Bluestacks“ - „Android“ emuliatorių (žaidimas skirtas tik mobiliesiems). Ir tik tada įdiekite žaidimą ir pradėkite savo nuotykius!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more