Žymės

Futbolo legenda

Alternatyvūs pavadinimai: Futbolo legenda
Paprastas užsakymas, pirmiausia turite užsiregistruoti, tada įdiegti programą ir pradėti kurti savo futbolo žvaigždę. Futbolininkai gali nustatyti unikalią išvaizdą:

  • facial savybės, iki užbaigti portretą, panašų į realų asmenį,
  • Rost;
  • Teloslozhenie;
  • Bazovuyu forma, apsauga ir asmeninis stilius.

Sukurkite savo futbolo legendą, žaidėjai gali nedelsdami eiti į treniruotes. Šiuo režimu nėra kitų žaidėjų, tik vartininkas, kuris, beje, valdo dirbtinį intelektą, tik vartininko robotas bet kuriuo režimu, kiti žaidėjai lauke, tikrieji žmonės. Treniruočių režimu galima įveikti smūgius iš visos žaidimo aikštelės, drebėti, visų rūšių leidimus, įvairius nusikaltimus.

žaidžia daug žaidimų, ne tik žaisti ir naudotis. Žaidėjas gali sukurti savo draugų grupę arba prisijungti prie esamo, kurti savo klubą, dalyvauti turnyruose arba atlikti kiekvieną dieną žaidime pasirodančias užduotis. Abiejų pusių kaupimasis leidžia mums sukurti futbolo žaidėją, gauti titulus, kad padidintume jo greitį, ištvermę ir kitas fizines savybes. Žaidimas turi galimybę įsigyti žaidėjo sporto įrangą, kuri taip pat turi įtakos jo žaidimo kokybei.

Geras komandos žaidimas reikalauja koordinuoto visų sportininkų darbo, kad galėtumėte dalyvauti draugiškose rungtynėse, užsiimti kolektyviniu žaidimu ir kiekvienam dalyviui įdėti į lauką. Žaidėjai turi galimybę sukurti kelis žaidėjus ir iš karto pasirinkti žaidimą. Ji taip pat remia žaidėjų mainus ir pardavimą. Visi žaidimai gali būti saugomi ir peržiūrimi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more