Žymės

Football Manager

Alternatyvūs pavadinimai: Football Manager

Vadybininkas Futbolas internete - tai sporto internete strategija, kuri bus įdomu gerbėjai futbolo rungtynes. Tai futbolo žaidimas yra sukurtas Sports Interactive ir reguliariai serija, žinomas serijos futbolo futbolo vadybininkas, kuris prasidėjo dar 1992 (pagal pavadinimą Championship Manager). Šis žaidimas buvo, pirma, kad vadovybė įgyvendino futbolo komandą ...

Kad pradėti žaisti žaidimą menedžeris futbolą, reikia Registracijos vadybininkas futbolą, kuris yra toks: suaktyvinti žaidimą sąskaitą jums reikia iš pagrindinio puslapio arba paspaudę šią nuorodą http://store. steampowered. lt / apie /, download Online žaidimų platforma Steam, su kuria jūs galite pradėti žaidimą. Jis tikrai bus Užregistruokite savo žaidimą vadybininkas futbolą.

Sistemos reikalavimai įdiegti interneto platfomy Steam:

- Windows XP, Vista ar 7;

- 512 MB RAM

- Procesorius su laikrodžio dažnis 1 GHz arba geresnis.

Mac - "Intel Mac OS X Leopard 10. 8, "Snow Leopard" 10. 3 arba vėliau.

Labai rekomenduojama du mygtuką pele ir takzhe1 GB laisvos vietos standžiajame diske ir

Plačiajuostis internetas.

Online žaidimai Football Manager siūlosi veikti kaip futbolo trenerio, vienos iš futbolo klubų. Pasirinkimas yra labai platus, kaip jums bus pasiūlyta daugiau nei penkiasdešimt šalis planetoje, nes tai būtų pasirinkti iš didžiausių lygose visame pasaulyje klubą.

Online žaidimai vadovas futbolas turi pakankamai gerą sistemą pagalbą ir mokymą. Dėka šios sistemos informacija jums bus suprasti, kas vyksta šiame žaidime. Nepaisant to, kad ši sistema yra pirmiausia skirtas pradedantiesiems, patyrusių žaidėjų, ši informacija taip pat gali būti naudinga, nes vadybininkas futbolo internetinis žaidimas yra nuolat tobulinama, ir kiekvieną kartą, atrodo, keletą naujų galimybių. Su šiomis žiniomis, galėsite vadovauti daugiau sėkmingą ir visą žaidimą.

Šiame leidime, šis žaidimas (vadovė Futbolas 2012), ten buvo keletas naujovių ir patobulinimų. Čia yra pagrindai, kuriuos aš kviečiame Jus susitikti

- Gebėjimas vadovauti, kur ir kada norite,

- Galimybė dalyvauti perdavimo ir sutarties;

- Padidintas veiksmingumas Skautai;

- Tobulinimas žiūrint 3D variklio mechanizmą;

- Daugiau protingas sąsaja;

- Intonacija;

- Naujos mokymo tvarkos buvimą.

Daugiau informacijos apie šias naujoves galima rasti oficialiame tinklalapyje Manager futbolas.

Be šių naujovių, žaidimas vadybininkas futbolo internete gerokai modifikuotas daug daugiau aspektų, tokių kaip žiniasklaidos darbą, spaudos konferencijose, jaunimo sistemą ir sistemą sukuriant naujus žaidėjus. Be to, ten buvo pokyčiai gebėjimu integruotis su socialiniais tinklais, iš draugiškose rungtynėse, valdymo komandas, ir net kai kurie žaidimo aspektų mechanika. Išsamesnės informacijos apie kiekvieną iš šių aspektų galite sužinoti iš vaizdo, kad bus galima greičiau oficialioje svetainėje žaidimo serijos.

Žaisti žaidimą vadybininkas futbolo internete jums išspręsti įvairias problemas ir atsižvelgiant svarbius sprendimus, pavyzdžiui, vartotojų, kurie gamina į lauką, o kam palikti ant suoliuko. Jūs turite apibrėžti žaidimo taktikos, kad keitimus, duoti nurodymus, žiūrėti rungtynes ​​...

Kaip lyderis, vadybininkas futbolo žaisti turite atlikti savo pareigas ir išjungti lauką. Pavyzdžiui: padaryti žaidėjų skirtų žaidimų pasirinkimą, dalyvauti pervedimų, bendrauti su žiniasklaida, ir tt

Vadybininkas futbolo žaidimas bus įdomu, tai nenuostabu, šis žaidimas yra bene viena iš šiame segmente geriausias. Taigi, jei jus domina šis žaidimas, vadybininkas futbolo registracija leis Jums jaustis kaip futbolo Pro!

Žaidimo tikslas, manau, kad jūs suprantate, kad jums reikės laimėti kuo daug trofėjai puodelį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more