Žymės

Už garbę

Alternatyvūs pavadinimai: Už garbę

Game už garbę ir jos kilmę.

Kai naujo kompiuterinio žaidimo peržiūra, pradėkite argumentus, kokio žanro jis yra, su kai kuriais varikliais, kurie dirba su juo, kas skelbia ir kitus susijusius požymius. Bet mažiausiai tai yra žinoma, kaip ją sukūrė autorius, ir kiek laiko praėjo prieš jos smūgių pradžią.

Game už garbę, išperkamą Jason Vandenberg prote daugiau nei 10 metų. Šis impulsas tarnavo kaip meno kursai Vakarų mūšiui, įrašytiems su Jasonu, ir tada pradėjo galvoti apie tai, kaip perkelti valdiklio elementus kardu smūgiais. Sukūrus idėją, jis pasiūlė jį įvairiems leidėjams, bet ilgą laiką niekas nenorėjo sujaudinti su nepopuliariu žanru, nurodydamas tikslinės auditorijos nebuvimą. Tačiau tai nebuvo vienintelė priežastis, dėl kurios technologija tuo metu buvo pernelyg realistinė. Ir taip atsitiko, kad Jason Vandenberg sugebėjo „pagimdyti“ už garbę Tik 12 metų po jos idėjų.

reproach vaikas vis dar pasirodė ne tik gyvybingas, bet ir stebėtinai linksmas. Žaislas nėra kažkieno tęsinys, bet visiškai atskiras gaminys su unikalia istorija.

At E3 2015 žaidimo projekto paskelbimas su vieno naudotojo / daugiafunkciniu režimu įsilaužimo ir nužudymo žanre ir ruošiasi išleisti savo leidėją „Ubisoft“ 2016 m. Pavasarį „Honor“ bus galima parsisiųsti svarbiausias platformas:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Gde viduramžių gale.

Sunkių šarvų, kalavijų, galingų, kareivių veidų, susiliejusių į mūšio lauką, yra „Garbė“, realus kovos žaidimas trečiame asmenyje. Atėjo laikas padaryti lemtingą pasirinkimą, kas taps šiame viduramžių istorijoje:

 • Legionai nepralaimi rytsarem
 • Warborn smurtas vikingom
 • Pasirinktas ramus samuraem

Visi laukia, kol mūšio laukas plauks kraujo jūroje, ir įsitrauks į strategiją, kuria siekiama sukurti taktiką, kartu su sąjungininkais priešais ir užpuolant juos nuo artimų ir tolimų ribų. Procesas yra toks realus, kad pajusite, kad poveikio jėga skiriasi priklausomai nuo ginklo svorio.

Norėdami atsisiųsti už garbę, turite šiek tiek palaukti, ir jūs galite eiti į vieną misiją arba pasidalinti su draugais.

Trump Dėl garbės kompiuterio kitose žaidimų produktų emocionalumo. Galime pasakyti, kad tai yra žaidimas, skirtas sunkiems vyrams, kurie jaučiasi ypatinga Melee po to, kai plečiasi įsišaknijęs adrenalinas venose, aistra ir kita cheminė reakcija.

As gyvenime, simboliai nesilaiko „vieno dėl vieno“ taisyklių ir gali užpulti kelis žmones vienoje, ir dažnai. Įsivaizduokite, kad jūs pateksite į minią, šaukdami mūšio šaukimo ir tada laikote kardą streikuoti. Iš tiesų turėtų būti svarbiausios svyruojančios rankos, o ne laukti, kol sistema automatiškai tai padarys jūsų labui. Kadangi jūsų priešininkas taip pat yra realus žaidėjas, kuris nugalėjo mūšį, pirmasis sugavęs kitą klaidą ir sukelia mirtiną žaizdą.

Game funkcijos.

Game For Honor sukėlė daug triukšmo ir negali laukti, kol žaidėjai sėdės prie monitoriaus, eidami į karinę kampaniją, palikdami savo žmonas laikyti židinį, kol jie grąžins skydą ar skydą. Ir laimėti visas kovas, mąstyti ir veikti greitai, naudojant turimas lošimo galimybes.

 • Paspauskite iš trijų karių riterio, samurajų ar viking
 • frakcijų
 • Sistema Mūšio menas padeda valdyti mechom
 • Obdumyvayte karinis strategiyu
 • Razvivayte talentai geroev
 • Srazhaytes vieno žaidėjo kampanijoje, arba pečių iki peties su druzyami
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more