Žymės

Fragorii

Alternatyvūs pavadinimai: Fragoria

Fragorii internetu - naršyklinis multiplayer online žaidimas, nemokamai nuo Rusoftvar rašiklį ir žanro, susijusios su RPG žaidimų. Į žaidimo kūrėjai vykdymo ataskaitos nuo standartinio fantazijos tema, ir, kaip paaiškėjo, dėl geros priežasties. Online žaidimai Fragorii puikiai tinka visiems tiems, kurie jau pavargę amžinųjų karo elfai ir orkai, nykštukai ir Undead.

Prisijungti žaidime Fragorii neatsižvelgiama ilgas ir procesas tai visiems aišku. Viskas, ką jums reikia padaryti - įvesti abonemento vardą, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį saugumą prisijungti prie savo paskyros. Žaidimas yra žaidimo dalis holdingo paštu. ru, o tai reiškia, kad turintys iš kitų žaidimų šiame ūkyje sąskaitą, galite žaisti internete Fragorii be užsiregistruokite iš naujo. Bet kokiu atveju, po to, kai savo e-pašto adresas e-mail, patvirtinantis, kad registracija Fragorii baigtas, jūs galite saugiai pradėti žaidimą.

Reikėtų pažymėti, kad Fragorii internetinis žaidimas, kad galite žaisti ne tik iš naršyklės į ankstyvoje kūrimo projektą, be to, buvo planuojama naršyklės versija ir savo kliento spaudai. Šiame žaidime jums būtų suteikta panirti į mūsų protėvių istoriją - slavai, jausti savo tapatybę, mėgautis medinius pastatus su srubs nes jie tapo viena iš herojų, kurie yra puiki alternatyva visiems nuobodu-riterių herojai.

Visata suteikia mums Fragorii žaidimą internete, tik punktyras su dėlionių ir mįslių įvairovė, saugo senovės genčių keistai pasivijo žaidimo pasaulyje tūkstančių metų. Labai rimtai nerimauti apie į požemius, monstras, kad yra žymiai didesnės nei jų kolegos stiprumo žemės paviršiaus sistemos kūrėjams. Bet tai kompensuoja daug patirties ir stiprumo artefaktų, kurie gali būti gautas kaip jų naikinimo atlygį. Sootvetstvennoi daugiau pinigų galite uždirbti išpardavimas keletą atvejų pora. Visi šie paslaptingi orakulai ir paslaptingas dalykų Požemiuose - yra iš senovės kultūros liekanų paslaptingų būtybių turintys dievišką galią ir užpildyti pasaulį su įvairių Fragorii paslapčių ir paslapčių, kad bus atskleisti jį jums arsenalą. Žaisti žaidimą internete Fragorii kreipiamės į visus, kurie mėgsta įdomių ir intriguojančių istorijų, nes žaidime siužeto vertas vadintis beveik tobulas.

Laikas praėjo, Winter Springs buvo pakeistos ir neatrastų pasaulio Fragorii pionieriai pradėjo nusistovėti. Pastatyti didžiuliai miestai augo ir tapo stiprūs ir sveiki civilizacijų gyvenimas atrodytų patikslinta. Tačiau vienu metu, trupinimo visą gyvenimo ir nonliving sprogimas įvyko didžioji žaidimo pasaulį, ir jo aidas buvo girdimas kiekviename Magic Kingdom kampe. Tai pagimdė milžiniško sprogimo neužgesinama ugnimi sudegino dieną ir naktį, ir anuliuota staiga, kaip jie atsirado. Netrukus tapo aišku, kad gedimas atsiranda dėl pačios ugnies atvedė į nežinomą vietą, kad visi manė, mirties spąstų, nes kiekvienas ateina su juo, jis buvo prarasti visam laikui.

Po karalystėje metu Fragorii pradėjo tikrą epidemiją, mutavo gyvūnus, ir kalnuose tiesiogiai iš akmens pradėjo vyrostayut kristalai, nustatė, kad kalnakasiai priskirti juos alchemikų. Po tam tikro laiko, mokslininkai sužinojo, kad iš šio paslaptingo veislės teleportatory.

Klasės sistema žaidime yra suprojektuoti taip, kad specializaciją, kaip toks, nėra žaidimas. Yra tik du bendri užsiėmimai - warrior ir mage, lemia jūsų elgesį kovoti. Bet visa kita - tai yra jūsų gebėjimas kurti kompetentingą taktikos ir kovinių veiksmų ir numatyti priešininko pažangą. Įgūdžių žaidimas įgyvendinama taip, kad jūs lygiu, jūsų charakteris padidina tam tikrų įgūdžių su kokia ginklas ar gynybos įgūdžių.

Užsidirbti patirtis gali būti ne tik mūšyje, bet ir tam tikras užduotis. Tiesiog be atlygio į patirtį sėkmingai vykdant užduotis galite gauti net ginklą ar įrangą forma.

Fragorii žaisti, kad jums bus ne tik malonus, bet ir įdomus, fiksuoja jo autentiškumą. Užsiregistruoti ir pasinerti į magijos ir paslapties Fragorii pasaulyje!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more