Žymės

FTW

Alternatyvūs pavadinimai: FTWars

Online žaidimai FTW - nemokamas naršyklinis MMORPG, apimantis tris žaidimo stilių: PVP («grotuvas ir grotuvas»), PvE («grotuvas ir aplinka") ir RVR («& Karalystę) . Jei norite išbandyti save šioje, o humoro žaislas, turite:

1) kompiuterio su operacine sistema, yra ne mažesnė kaip XP (Service Pack 2) / 2000 (Service Pack 4) / ME;

2) Naujausia versija naršyklę Mozilla Firefox.

Norėdami pradėti žaidimą, jūs turite eiti į registracijos puslapį FTW, įsikūrusi oficialioje svetainėje žaidimą.

Prisijungti žaidime FTW neįtikėtinai lengvai. Nurodyti

• jūsų e-paštas;

• slaptažodis;

• herojaus vardą;

• pasirinkti vieną iš dviejų rasių ...

... Ir viskas! Jūs nutiesti kelią studijuoti. Žingsnis FTW registracija internetu neįpareigoja jokių Parsisiųsti klientus. Taip, ir visi atnaujinimai, rimti eismo vartojimas ir riltayma žaidime jūs nematysite. Taip yra todėl, kad FTW internetu - nemokamas naršyklinis žaidimas, kaip minėta pirmiau. Ir tegul grafikas nėra akinantis spindesys, bet į akis, viskas gerai, malonus. Padoraus sklypas ir gerai išvystyta žaidime socialinius aspektus siekiant paskatinti iš bet kurios šiuolaikinės švaresnis variklis su 3D-pakabukai vaizduotę, blaško iš svarbiausių - "gyvai" komunikacijos. Ir čia svarbu. Žaisti online Jūs turite FTW ir australai, ir islandai, amerikiečiai ir kiti, skiriasi tautybė, profesija ir statusas visuomenėje. Kuris neabejotinai tik prideda skaudumas gameplay.

Play žaidimas internete jūs turite FTW ar Dendrunom arba mechaninis. Ir tie, ir kiti gali pasigirti savo spalva, asmenybės parametrų, sąsajų ir pastatų. Kailiniai mobili, mėgsta eiti kad ir gyventi totalitarinio režimo. Priešingai, lėtas ir sudėtingas Dendruny labai laisvę mylintis, ir todėl jų gyvenimo pajamos iš meditacinę anarchija. Mechaninė dievybė stovi Nanonirvana, Dendrunov - Amžinai Vaisinės Pinokis. Priklausys nuo pačių pavadinimų, kurie jau pačių, mes galime daryti išvadą, kad žaidimas yra ne be FTW interneto ironijos, kartais džiugina sarkazmas ar net šiek tiek juodo humoro.

Vietos kovos sistema nėra sudėtinga. Visapusiškai atlikti FTW, įstos į mūšį gana dažnai. Norėdami tai padaryti, pasirinkite auka (ar sutelkti dėmesį į tokio lygio pavadinimą) ir pulti. Mūšis prasideda automatiškai baigtis apie 15 turo. Gavo daugiau nei prarasti didelę žalą arba asmenį, kurio gyvenimas "tampa" žemiau 20.

Original dalykus, turinčius įtakos skirtingas savybes, galite įsigyti savo vietos parduotuvėje. PET, jūs pradėsite šiek tiek vėliau, su pakankamai patirties atėjimas. Kai kurie pastatai pastatyti jums atneš naudą: per finansų, atsargų, įgūdžių srityse.

Be to, viskas FTW žaisti - tai ne tik kalbėti ar kovoti. Tai taip pat reiškia ... Taip, dirbti! Dendruny užsidirbti pragyvenimui sode, kailiniai - ant konvejerio. Tačiau ypatingas darbas jums asmeniškai, tai nebus. Viskas ko reikia - nurodyti laiką ir toliau eiti apie savo verslą. Mokėjimai gaunate, kaip ir tikėtasi, ne darbo pabaigoje. Jūs galite taip pat uždirbti, atakuoti kitus žaidėjus ar papildyti mini questus. Tačiau ir anksčiau, jūs ne visada gali gauti pinigus, bet ir visus kitus naudingumą, įskaitant ir patirtį.

Taigi, trumpai apie istoriją (ir daugiau malonumo jums sužinoti viską už žaidimo). FTW internetinis žaidimas suteiks jums neįsivaizduojamai toli galaktika ZaChuM (tai yra, Musty spinta Visata). Jis buvo ten, ir buvo išsiųstas anksčiau čia paminėti lenktynes, buvo pripažinta kaip visiškai beviltiška. Dendruny ir kailių visą laiką dėl negailestingo karo slenksčio. Nustatyta daugiau kurią pusę jūs esate, ir - riesti visatos FeTreeWar likimą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more