Žymės

Galaxy Gyvenimas

Alternatyvūs pavadinimai:

Kitas atstovas Plinga Groti žaidimas galaktika gyvenimas. Kaip daugelis jau žinote, tai žaidimų serija negali šypsena net skeptikai. Žaidimo esmė yra skausmingai paprasta, ir grafika ir saldus būdo nastolno kad mokytis iš savo vaikų apie žaidimą, ir dažnai tėvai pradeda registruotis ir žaisti. Iš tiesų, šis žaidimas - puikus būdas atsipalaiduoti ir praleisti laiką negalvodami apie gyvenimo sunku, jo paties fantazijų pasaulis prasme. Tam tikrais būdais, "Galaxy" Gyvenimas lankosi kvepia daugelio interneto programų VKontakte "ir" Facebook. Tai yra, paprasčiausiai tariant, šis žaidimas yra puikus būdas praleisti savo laisvalaikį už sielos labui!

Ir taip, kaip tai atsitinka beveik visi internetiniai žaidimai, Galaxy Life tiksliai registracija taip pat reikalingas. Registracijos procesas gali būti supaprastinta tuo atveju, jei jums anksčiau teko susidurti su žaidimų Plinga, ir jūs likviduojama sistemos sąskaitą. Šiuo atveju, galite tiesiog prisijungti prie savo anksčiau įrašytų duomenų ir pradėkite žaidimą. Ir tuo atveju, visus žaidimus iš Plinga Groti Jūs neturite kažką papildomai atsisiunčiama ir įdiegiama, ji bus pakankamai tiesiog sąskaitą. Jei norite išbandyti žaidimą, spauskite "Try it".

1. Jei esate naujas į šią sistemą, jūs turite užsiregistruoti. Jei pageidaujama, bet kuris žaidėjas gali prisijungti naudodami savo sąskaitą "Facebook". Jei nori susieti už socialinio tinklo Jūs neturite žaidimą, jums bus užpildyti registracijos formą.

2. Visi žaidimo dizainas tapo labiau prieinamos, galite pereiti į rusų kalbą, kuri gali būti padaryta pakeitus žymės langelį viršutiniame dešiniajame kampe žaidimo lange (tik žaidimas lango).

3. Registracijos forma bus numatyta, kad jūs tiesiai iš žaidimo ekrano centre. Viršutinėje srityje formos (dėžutė «paštas») užsirašyti savo elektroninio pašto adresą.

4. Pagal tradiciją, linija "Slaptažodis" įveskite Jūsų sąskaitos slaptažodį.

5. Įveskite savo slapyvardį linijos "Vartotojo vardas".

6. Sistemos tikėti savo gerų ketinimų, ir jūs greitai pradėjau žaisti žaidimą "Galaxy Life, sutinku su naudojimo sistemos ir vartotojo sutarties taisykles. Jis gali būti pristatytas į atitinkamą eilutę priešais bil.

7. Jei norite gauti ateityje e-naujienas iš suleidimo vietos, ši eilutė gali išbarti, o jei ne - palikite laukelį tuščią.

8. Viskas baigta ir patikrinta teisingumą? Spauskite "Registruotis".

Įplaukimas į žaidimą, jums bus automatiškai rasti sau kai visiškai naują sistemą. Ar turite mažų žemės sklypą, ir kurie vėliau jūs norite apsaugoti. Sukurti struktūrą, nes jie atneš jums pelną į žaidimą. Apskritai, žaisti Galaxy Gyvenimas yra paprasta ir aiški, ir pagrindinio mokymo jums bus perduoti lengvai. Pakviesti draugą iš "Facebook" ir kitų socialinių tinklų, nes kartu geriau. Be to nemokamai žaisti Galaxy gyvenimas gali būti bet kas. Skubėkite pamatyti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more