Žymės

Galaxy on Fire 2 Full HD "

Alternatyvūs pavadinimai: Galaxy on Fire 2 Full HD "

Sistemos reikalavimai:

Procesorius: Intel ® Core ™ 2 Duo 2. 2GHz arba spartesnis

RAM: 2GB

Vaizdo plokštė: 512 MB

Diske: 2 GB

"Galaxy on Fire 2 - tęsinys populiarus žaidimas, kuris sugebėjo laimėti visus įmanomus mobiliosios platformos, antroji dalis buvo sukurta siekiant užkariauti asmeninių kompiuterių rinką. Autoriai visapusiškai balso projekto riesta žaidimo Galaxy on Fire 2 gimė dėka vieno iš garsiausių kosmoso RPG ir Rusijos gamybos pavadinimu "Space Rangers". Iš tiesų, į žaidimų pasaulį skirtumai akivaizdūs, tačiau bendra idėja žaidimai, įskaitant visiškai atvira pasaulio, iš istorijos ir šalutinių Quest aikštelė, puikiai suprojektuota prekybos sistemą ir net turtinga arsenalą ginklų. Gaaktika ant ugnies 2 yra panaši istorija keistuoliai kur negailestingas užsieniečiai pasirodė ne naujiena žino, kur ir puola viską, ir kiekvienas savo keliu. Jūs tapsite, jei pageidaujama Žinoma dalyvis specialiai sukurta organizacija, kuri bus palyginti paslaptingą priešą ir ieškoti savo trūkumų, tyrimas Galaktikos naujienas apie kiekvienas planetų ir kosminių bazių, kur sugeba nusileisti.

Gameplay

Iš pradžių, mes turime savo žinioje nedidelę kosminiu laivu, kuriame galite nusipirkti papildomų dalių ar ginklų skaičių, tačiau tam tikru momentu turės galvoti apie keičiant laivo bazę, kaip talpa ir šarvai atsilieka priešo įranga. Iš pradžių turime daug skristi už prieinamą dalių galaktika, atlikti paprastas užduotis ir tuo pačiu metu pritorgovyvaya ribotus prekių. Daugiau ar mažiau rimtai dirba savo karo laivo ginklus ir gynybos sistemas bus grasinti ir kovinėse misijose "Galaxy on Fire 2. Paprastas valdymas kovinius vienetus, kurie siūlo žaidimas Galaxy on Fire 2 nebus užimti daug laiko įsisavinti jį. Svarbiausia kuo greičiau judėti, tolsta nuo priešo šūvių ir sukelti dramatiškų kontratakuoti. Pagrindinis taktika bus nekintantis, tačiau nuo ilgo nuotolio ginklai ataka išvesti iš rikiuotės priešo įrenginiai ir galutinę vykdymo greitį laivo galios neturinčia Melee ginklais.

Misija

Kartais priversti išleisti skrydžiui iš vienos žvaigždžių sistemos į kitą ir nuolat kovojant su didele šansai, net negali pateisinti remonto laivo kaina, sužeisti priešo lazeriai ir raketa, tačiau daugeliu atvejų, atlygis bus malonus akiai ir leisti pirkti naujus modulius , ir net laivų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more