Žymės

Gallendor Battlegrounds

Alternatyvūs pavadinimai: Battlegrounds

Gallendor Battlegrounds internete - unikalus nemokamai naršyklės strategija, žaidėjai turi galimybę dirbti su realiais žmonėmis. Įmonės Quest Gallendor nerimauti sukurti žaidimą, kuris gali būti prieinamas visiems. Norėdami patekti į patrauklių pasaulis viduramžiais, mums reikia tik patikrinti Gallendor Battlegrounds. Jei jūsų kompiuteris atitinka minimalius sistemos reikalavimus ir turėti interneto ryšį, prisijungti Gallendor Battlegrounds klausimą minučių. Jums nereikia papildomai diegti arba atsisiųsti žaidimo klientą. Prisijunkite žaidimo Gallendor Battlegrounds nesukels jokių problemų, nes jums tiesiog reikia įvesti šią informaciją:

1) Simbolis pavadinimas

2) Slaptažodis

3) E-paštas

Registruotis Gallendor Battlegrounds bus baigtas spausdami atitinkamą mygtuką ir jūs tapsite žiaurių pasaulio gyventojas, kuris bus užkariauti per meistriškumu ir gudrus.

Online žaidimai Gallendor Battlegrounds - būdas parodyti savo strateginį ir ekonominį mąstymą, drąsą ir ištvermę, galimybę pakilti virš kitų žaidėjų, įrodantys savo oponentus, kad Jūs patekote čia nieko. Jūs Gallendor Battlegrounds žaisti per įvairius bandymus. Vadovavimas didžiulius armijas, jums bus dalyvauti Epas mūšis. Tai yra įmanoma, kad laikui bėgant, jūs sukūrėte imperija garsėjo savo jėga ir nebuvimo. Pagrindinis patikimai stiprinti pilis - pastatas, kuris yra jūsų pagrindinė šventovė.

Savo gyvenvietė reikės daug pastangų ties įkūrimo pradžios, o į valdymą ateityje. Bet kai pradėsite žaisti Gallendor Battlegrounds, tai jau viešai pareiškė, kad sunkumai yra ne bijo. Taigi būkite pasiruošę kovoti su monstrų, gintis nuo priešų, minų išteklius, statyti, valdyti savo turtą ir sunaikinti kitus žmones, todėl netikėtumo. Tačiau nepamirškite, kad galite planuoti žygį tik tada, kai manote, kad miesto oponentų plėtra lėtesnė, nei jums.

Norėdami žaisti žaidimą internete Gallendor Battlegrounds, juda į priekį, reikės išteklių. Jūs esate suteikta piniginius ir materialinius ir žmogiškuosius išteklius.

Be pinigų ir materialinių išteklių neįmanoma plėtoti pramonę. Beveik visi veiklai reikalingi investicijas tam tikrų išteklių. Pavyzdžiui, be statybinių medžiagų nesate pastatytas bet Konstruktorius neginkluoti jūsų kariai nėjo į mūšį, ir maisto ir vandens trūkumo ne visi gali baigtis tragiškai rezultatus (masiniu išnykimu gyventojų). Taip pat atminkite, kad išteklių, transporto buvimo vietą, taip pat daug kas priklauso.

Žmogiškieji ištekliai - žmonės, kurie gyvena savo žemėje. Jie skirti vaidmenį atlikėjams užsakymus. Pasibaigus žmonių sąskaita pasipildyti savo iždą, atlikti įvairius darbus (pvz., statybos), yra kariuomenė. Be skirtų grandinių jūs, žmonės, negali pasiekti sėkmės, nes jie yra padėjėjams įgyvendinti savo planus. Pateikite savo žmones visą reikalingą ir priežiūra. Tik tokiu būdu bus išvengta visuomenės nepasitenkinimą ir siekti savo vaidmenį veiksmingai dirbti. Būtina ne tik stebėti maisto tiekimą, bet ir sumaniai organizuoti rekreacinę veiklą. Pavyzdžiui, tai galima po varginančių mūšio vadovauti savo vyrams medžioti. Negali apsieiti be pastatytas pramogų ir religinių struktūrų savo tvirtovę. Kaip išmintingas ir sąžiningos lyderės, jūs galite mėgautis žmonių pagarbą, todėl žaisti internete Gallendor Battlegrounds bus daug lengviau.

Gallendor Battlegrounds internetinis žaidimas reikalauja nuolatinės stebėsenos rodiklių skaičių. Tai, pirma, padidėjęs kovinius vienetus, kurie suteikia pasitikėjimą žiauriai kovoti. Antra, mokslinės veiklos plėtojimą savo jurisdikcijos laboratorijose. Nenorite leisti technologijų atsilikimą? Trečia, užkirsti kelią padidėjimas augimas mirtingumą. Kaip jau minėta, iš žmogiškųjų išteklių, daug kas priklauso. Bet ne tik sau, bet ir, žinoma, jų skaičius. Ir jei žmonės mirs masiškai, tada jums tikrai nebus sdobrovat! Ketvirta, mokymas ir tobulinimas skirtingų rūšių karių. Jei esate lankininkai, pėstininkai, kavalerija ir magai - tai sėkmės karo raktas. Po mūšio jie remia ir papildo vienas kitą.

Gallendor Battlegrounds internetinis žaidimas yra suskirstyta į lygius. Nauji žaidėjai yra skatinami mokytis lygį suprasti žaidimą, suprasti jo esmę. Kaip pagerėjimo lygis yra visose srityse. Galėsite gerinti pramonės, išplėsti atsakomybę, siekti aukštumų mokslo ir dar daugiau. Dabar nereikia atsipalaiduoti! Žaidėjai kitoje pusėje ekrano, taip pat auga ir vystosi, pristatydamas nedelsiant grėsmę jums. Būkite pasirengę atremti puolimą, bet kuriuo metu!

Negalima abejoti, kad laimėti pasaulio Gallendor Battlegrounds, gausite didžiausią malonumą! Negalima atidėlioti akivaizdaus sudėtingumo, nes tu ir pats atvykti čia reikia įveikti. Sugerti atmosferą kurtinantis skambėjimo varpai lyazganya peiliai šauksmas sužeistų kareivių ir garsiai verkia vadų. Graži grafika pabrėžti viduramžių pilių ir įspūdingas riterių grožį stovėti prieš jus tarsi gyvas.

Galime tik palinkėti, kad toli nuo jūsų, mieli žaidėjai, nenusisuko geros kloties!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more