Žymės

Ganja karai

Alternatyvūs pavadinimai: Ganja karai

Online žaidimai GanjaWars - nemokamas naršyklinis pagrįstas strateginis vaidmenų kategorijoje RPG. Virtuali kopija gangsterių pasaulyje sukūrė OOO "MediaSite." Nepaisant pikantišką pavadinimas GanjaWars internete neremia nelegalius narkotikus ir skatina žmones juos naudoti. 2003 internetinis žaidimas užima pirmaujančią poziciją neto, ir nuo tada jos įvertinimas nemažėja. Visa tai dėka projekto, kuris galėtų sudominti daugelį žaidėjai originalumo. Purvinas, brutalus pasaulis nusikalstamumas jums į kruvinus susišaudymus ir mafijos showdowns dalyvį. GanjaWars internetinis žaidimas - tai unikali galimybė realizuoti savo strategines pajėgas, norėdami juos drąsos ir įgūdžius pademonstruoti kovos sugebėjimus. Ateik į šį vile pasaulyje išgyventi jį ir padėti nustatyti GanjaWars registraciją. Šis žaidimas yra prieinamas beveik visiems, nes jos nepretenzingas reikalavimai sistemai:

1) Operacinė sistema Windows 2000, XP, Vista

2) Procesorius Intel Pentium aš 200MHz

3) Atmintis 32 MB

4) Ar vaizdo plokštė nereikia

5) internetas

Norėdami pradėti GanjaWars žaisti, nereikia atsisiųsti ir įdiegti žaidimo klientą. Prisijunkite žaidimo GanjaWars - tai tik užpildant registracijos formą. Reikia įvesti tokią informaciją:

1) Vardas žaidimo pobūdį

2) Vyras ar moteris sekso

3) sukurti slaptažodį (patvirtinta pakartotinio įvedimo)

4) Nuotraukų skaičius dažytos profesionalus dizaineris

Registruotis GanjaWars po būtinų duomenų įvedimo siūlo net pasirinkti ginklą norite pradėti žaidimą. Siūloma charakteristika galite skaityti tame pačiame lange. Taigi, jūs galite paimti du ar Makarov pistoletas ar šautuvas Kalašnikovo, snaiperio šautuvas, ar "Mini Dragūnai" arba Winchester 1200 karabinai. Apibrėžia skubėti ir į priekį - pasinerti stačia galva į siautėjo renginių gandzhubasovskih karai.

PVP sistema susideda iš šių mūšių:

- Tekstas Kova

- Grafinis mūšis

- Quest karo

Tekstas kovoti lengviausias ir trumpas. Interneto eismo srautas yra gana mažas. Taikymo taktika čia yra beveik neįmanoma.

Grafinis mūšio jau gali būti ekrane žiūrėti žaidėjų. Grafika skatina realistinį požiūrį į kovą, ir taip daug įdomiau kova grafinis tekstas. Jūs gaunate galimybę realizuoti savo strateginius planus. Kova sudėtingas kliūtis, bet taip pat galima rasti įvairių prieglaudos.

Quest karai kovojo tolimoje saloje, kuri yra pagal apsaugos priešų. Bet jeigu jūs nuspręsite prisijungti prie kovos ir išėjo jo nugalėtojas, vertybes ir naują lygį tampa jūsų teisėtas atlygis.

Šiuo žaisti žaidimą internetu GanjaWars, galima dalyvauti tokių grupių kovoja kaip vieną kovų (priešininkas pasirinkti sau), dvikova (savybę - ban Dodge), dažni (iki 30 narių), gatvė (smūgis - turiu turėti pinigų, patirties ir įgūdžių taškų), dėl turto (du sindikatai vienas prieš kitą) ataką.

Žinoma, žaisti GanjaWars neginkluoti neįmanoma. Pasirinkimas čia yra gana platus:

- Gun

- Snaiperis šautuvai

- Automatinė

- Pistoletai

- Šratiniai

- Grenade

Padaroma šūvių daug. Dėl šios priežasties keletą kulkų visi tiksliai net padaryti žalos priešui išvyko.

Sniper Rifle gali šauti, bet gana galingas. Šio ginklo privalumas yra sugebėjimas šaudyti iš toli ir įsiskverbti į visus sarvus.

Automatinės yra tarp kulkosvaidžio ir snaiperio šautuvu kryžius. Taip pat gana efektyvus ginklas.

Pistoletai gali tapti naikinamosios galios dešinės rankos. Ypač todėl, kad kiekvienoje rankoje, galite priimti vieną ginklą, vienu metu jas naudoti.

Šratiniai net turėti nedidelį asortimentą, bet yra nepakeičiama vartų.

Granata taip pat naudojamas iš arti, bet ne viena kulka hitai daug priešų.

Be ginklų, GanjaWars internetinis žaidimas suteikia žaidėjams turėti daiktų šiuolaikinės komunikacijos ir transporto priemones. Tai gali būti mobilusis telefonas, automobilis, valtis ir daug daugiau. Šie dalykai padidinti kovines charakteristikas pobūdžio.

Žinoma, nieko jūs negaunate nieko. Todėl, kad būtų galima pasinaudoti reikalingais daiktais ir padoraus šaudmenų Išdėstyti dirbti arba eiti prekybą. Ekonominis komponentas žaidimo reiškia įvairių tipų savybes. Šie objektai tarnauti kaip kasybos, perdirbimo ir gamybos pramonė. Norėdami pradėti kauptis tam tikrą kapitalą, ji turėtų dirbti kasyklose, gamyklose ar prekybos terminalus. Jūsų darbas bus mokama kas valandą. Yra tikimybė, kad otpahat tariant, jūs galite nusipirkti savo nuosavą įmonę. Siekia sukurti savo verslą įgyti galią ir įtaką požemio.

Žaisti žaidimą internetu GanjaWars jums, juda per lygius. Pradžioje, jūsų šansai tiesiog minimali. Pavyzdžiui, iš trijų tipų kovų, galite naudoti tik tekstą. Iki 5 lygio, turi nedidelį pasirinkimą vietose dirbate dėl urano kasykla, ir tai darbo darbo, kaip matote, nėra lengva. Bet didinamais keičiasi radikaliai. Naujos perspektyvos. Jau iki 10 lygio charakterio teisė kokybiškai pakeisti. Taigi, galite, pavyzdžiui, dabar patys pasirinkti, kurios mūšio dalyvauti. Galų gale, jie tampa prieinami. Taip pat yra galimybė prisijungti sindikatas.

Norėdami pradėti žaisti dabar ir įsitikinkite GanjaWars - geras žaidimas per stiprus, protingas, drąsus, išeinančių žmonių, kurie neturi gąsdinti sunkumų. Mėgaukitės ir didžiuotis savo pasiekimais! Tegul laimė niekada nusisuktų nuo jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more