Žymės

Sodai laikas

Alternatyvūs pavadinimai: Sodai laikas

Sodai Laiko žaidimą, kuris yra vienas iš populiariausių nemokamų žaidimų (HOG) internete. Šis žaidimas nereikia atsisiųsti, galite žaisti Gardens of Time internete nemokamai tiesiai savo naršyklėje.

Galite aplankyti istorines vietas - yra Troy, žingsnis piramidės Egipte, Clock Tower of London ir Kabantys Babilono sodai, ieškant įvairių objektų sienos.

Sodai laiką internete suteikia šimtus valandų nemokamo turinio, įskaitant keturių skirtingų žaidimo režimų. Žaidėjai taip pat gali būti draugai, ragindamas juos būti pagrindinių punktų, siunčiant jiems dovanas ir kvietimus dalyvauti privatų sodą ir draugai, kad padėtų jiems užduotis.

Sodai Laiko registravimo vyksta anglų kalba, kaip žaidimo svetainėje su anglų sąsaja.

Kad registracijos Jums reikės:

1 . Eiti į žaidimo sodai laikas svetainėje.

2. Paspauskite « Vardas iš [_13_ _21_]» [].

3. Įveskite savo pašto dėžutės adresą.

4. Sekantis žingsnis - įveskite slaptažodį.

5. Jei neturite savo paskyros, atlikite toliau aprašytus veiksmus.

6. Rašyti pašto dėžutės adresą.

7. Įveskite slaptažodį.

8. Išskleidžiamajame sąraše dieną, mėnesį ir metus nuo gimimo.

9 . Spauda « Pradėti žaisti » . Atlikus šį spustelėkite jūs patvirtinate, kad sutinkate su visomis žaidimo taisyklėmis.

Sodai Time iphone - tai žaidimas, skirtas specialiai iphone versija.

Play Sodai kartą jūs tokie ženklai:

1. Alistair Wells. Jis yra jūsų partneris ir globėjas. Jo valdžios veiksmai visuomenei būdingas atvirumas ir slėpiningas darbo etika. Tačiau jis linkęs laikyti save tuo pačiu būdu, kaip jis susijęs su asmeniniais reikalais.

2. Eleanor Lansing dažnai lankoma vieta. Ji yra ilgametis narys laiko draugija. Ji užaugo patogumais, kalbant apie matriarchato, o dažnai ir veikia atitinkamai.

3. Richard Wakefield. Jis gudrus charakterį puikiai galėtų susigrąžinti laiką ir tendencijas. Jis yra vietos kiekvienam. Daug įvykių jam nepasitikėjimas daugelis jo kolegų.

4. Lulu Milton. Ji Fashionista ir ji turi daug laisvos dvasios . Tai nėra kuklus mergina , Lulu puošti save ekstravagantiškas drabužius įvairių epochų laiko.

5. Quincy Bolthouse. Jis yra Viktorijos Geek . Jo genialus protas ir pliaukšti uždirbo jam vaidmuo [_13_ _83_] [] Generalinis technologas .

6. Megan Kher. Ji yra kita aktualia informacija herojus visuomenė nuo fone [_13_ _83_] [] privilegijos [_13_ pavadinimas], kad nenorėtų aptarti. Jos gana šviežia veido yra ne tiek daug žinoma.

Sodai laiką, jūs galite žaisti nemokamai. Ir atminkite svarbiausią dalyką žaidime jums nereikia nieko atsisiųsti papildomai. Dabar galite pradėti žaidimą ir mėgautis savo specialiuosius efektus.

Sodai laiką internete - vienas iš labiausiai intriguojančių žaidimų istorijos paslapčių, legendinių vietų.

Įveskite sodai Laiko pasaulį, gauti nepamirštamų įspūdžių daug ir įsitikinkite, kad pasaulis, kad istorija yra kupinas paslapčių ir paslapčių daug.

Sėkmės jums paslaptingame žaidime!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more