Žymės

Gargonia

Alternatyvūs pavadinimai: Gargon

Online žaidimai Gargon - nemokama ir naršyklės pagrindu, atsitiktinis perkrautas, todėl visą žaidimo procesas yra labai supaprastinta. Siekiant pradėti savo plėtrą, jūs neturite atsisiųsti ir įdiegti nieko. Viskas, ko reikia - eikite į savo naršyklę ir eiti žingsnis Registracija Gargonia.

Prisijungti žaidime Gargonia savo pirmajame etape siūlo ateityje grotuvą iš karto nustatyti, kurioje pusėje jis nori konfrontacijos klasifikuoti save - į Gargonitam ar Marines. Ir jei paspausite ant stovyklos (arba su pavadinimu nuorodą po juo), kuris yra mažesnis nei registracijos numeris logotipą, jums bus suteikta galimybę palaikyti pusiausvyrą premiją. Tada, kai jau pradėjo Gargonia internete, visada galite pakeisti stovyklą. Nustatykite pasirinkimo, jūs, kaip įprasta, nurodykite savo elektroninio pašto adresą, pagal kuriuos pavadinimas jums bus žaisti ir kokiomis slaptažodis - įveskite žaidimą. Gargonia užsiregistruoti čia lengvai ir standartas.

Unikalus internetinis žaidimas Gargonia kuri siūlo tęstinumą žaidimo per "autonomijos" veiksmų savo charakterį. Tai yra, jei jums reikia arba išeiti iš žaidimo, ar išjungti kompiuterį, jūsų charakteris yra nebevykdo patikėtų reikalus. Jūs galite nusiųsti jį į darbą, o tada grįžti į žaidimą, gauti nustatytos dėl jos atlyginimo.

Žaidimų Gargon turi savo piniginius vienetus - kai žetonų, kuriuos galite gauti darbo, plaka priešą arba ieškant intelekto. Už realius pinigus praturtinti žetonai neveiks - tai tik žaidimo valiuta Gargonia. Žaisti be jų, tačiau, bus sunku, nes šie pinigai leidžia žaidėjams įsigyti įvairių dalykų, kaip pagerinti namų ar savo aljansą, siekiant pagerinti veiklos rezultatus.

Beje, apie charakteristikas. Ilgaamžiškumas yra atsakingas už sumažinti žalą imtasi. Galia - dėl smūgio jėga, kai puola į mūšį. Mobilumas - už išvengti priešo atakas. Maisto produktai - už gyvybingumą. Intelektas - ypatingos svarbos parodymus (tuos, kurie sukelia didžiausią žalą) mūšio metu. Šlovė - už žaidėjų reitingą poziciją. Gargonia internetinis žaidimas garantuoja nepertraukiamą dėka nepertraukiamos gamybos patirtį įtakos jūsų žaidimo lygį.

Kai pradėsite žaisti internete Gargonia, jūs sužinosite, kad jūs galite ne tik sukurti, bet ir pagerinti savo namus. Sriuba:

• Namas - su kiekvienu nauju lygiu pastato prideda papildomą lizdą dalykų;

• Skydas pyktis - tai naudinga pulti priešą, nes jis padidina stiprumą;

• simbolis pyktis - padidinti atakos pajėgumus;

• Krūtinės - išsaugoti savo žetonų yra priešo prieinamumas

• skydas garbės - bus padidinti gynybos jėgą;

• garbės simbolis - didinti gynybos pajėgumus;

• Ženkliukai medį - jei turite ketvirtą lygį ir, svarbiausia, ji bus jums stabilus pajamų šaltinis;

• kelias - padėti rasti tinkamus priešininkus;

• tvora - tuo atveju atakos grotuvas stiprumas padidės gaunamo kiekio suma.

Žaisti žaidimą internetu Gargonia - Būkite tarp dviejų stovyklų konfrontacijos tarp -. Jūrų "Gargonitov" ir Susivieniję grupių ar susivienijimų, žaidimo herojai gali eiti į karą ir padaryti sąjungas, užsiimanti gyvenamųjų namų ir jų tvirtovės plėtros statybos.

Taigi, Gargonia internetinis žaidimas, kuris atneš jums šimtaprocentinio įdomus, nes jūs tikitės ir stilingas simbolių ir bessmetnoe svečių, ir linksmas kovos sistema skaičius ... tiesiog nesiskaito. Būk drąsus, ir iš patirties žinau visa apimtis Numatoma nuotykių žaidimas, skirtas su humoro ir sąmojo. Eiti į priekį ir pradėti žaisti Gargonia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more