Žymės

Dujų Guzzlers Extreme

Alternatyvūs pavadinimai: Dujų Guzzlers Extreme

Dujų Guzzlers Ekstremalus žaidimas yra modernus lenktynių veiksmų. Dujų Guzzlers Extreme - visiškai naujas žaidimas, kuris bus stebinti jus su dinamiška, smurtinis, agresyvus ir pilnas automobilių lenktynių ginklų.

Žaidimų Dujų Guzzlers Ekstremalus galite atsisiųsti iš oficialios svetainės žaidime. Parsisiųsti žaidimą jums reikia sukurti savo žaidimo klientą.

Į žaidimą žaisti Dujų Guzzlers Extreme jums žiaurus taisyklės. Antrasis pavadinimas žaidimas dujų Guzzlers Extreme - tai rasės išlikimą. Šis žaidimas leidžia kraujo Varėna savo venose.

Dujų Guzzlers Extreme - nauja atšaka lenktynių veiksmų pasaulyje, dėka aršios ir žiauriai kovose.

Siekiant bendrauti su kitais žaidėjais žaidimo Dujų Guzzlers Extreme Jums reikės užsiregistruoti forumo žaidimų. Tai suteiks Jums galimybę ne tik sužinoti daug naudingos informacijos apie žaidimą daug, bet ir rasti naujų draugų.

Norėdami pradėti žaidimą Dujų Guzzlers Extreme kompiuterį, jums reikės pirmą atsisiųsti ir tada įdiegti žaidimo klientą. Žaidimo kūrėjai, rekomenduojama prieš žaidimas pamatyti apie dujų Guzzlers Extreme video. Jis supažindins Jus su visomis žaidimo funkcijomis.

Prieš atsisiųsti žaidimo klientą, patikrinkite, ar parametrai atitinka sistemos reikalavimus žaidime:

1) dual-core 2. 0 GHz - procesorius.

2) 2 GB - RAM.

3) 12 GB - HDD.

Tada žaisti žaidimą Dujų Guzzlers Extreme paleidus ant senojo sužlugdė automobilio. Palaipsniui, jums bus sukurti ir padaryti savo kelią į naujas užsienio automobilius, kurie skiriasi sparta, pajėgumas ir kitų funkcijų.

In-game Dujų Guzzlers Extreme Jūs gausite pinigus per adrenalino lenktynėms, taip pat specialiųjų mūšio arena.

Čia Jūsų laukia šimtai transporto priemonių, ginklų, power-ups, ekstremalių takelius ir atnaujinimus. Kaip Pasas atvers naujus režimus, automobilius ir takelius.

Kai jūs uždirbti svarų sumą pinigų jūs galite pagerinti savo automobilį: pakeisti savo išvaizdą ir nustatymus. Taip pat galite išleisti savo uždirbtus pinigus dėl karjeros skatinimo, uždirbti šlovės.

Žaidimų Dujų Guzzlers Ekstremalus turi šias funkcijas:

1) 12 valandų žaidimo.

2) vieno žaidėjo kampanija.

3) Septynios įvairių rūšių čempionatai. Keturios komandos vienu metu gali dalyvauti.

4) Septynios vietos, daugiau nei 500 kilometrų kelių, taip pat aštuonių žaidimų arenose.

5) premijos, 12 ginklus ir pelnas.

6) Automobiliai kad jūs galite pritaikyti (pakeisti spalvas, lipdukai, ratai).

7) Rėmėjų ir unikalus lenktynių trasoje.

8) Žaidžia su botu.

9) pristato savo automobilių dažymas pasirinkimo galimybę.

10) Neįprastos ir kokybiniai poveikio.

11) Parama vairas, kreiptuką, klaviatūros ir tt

12) Jūrų humoro.

Įstoti į Pasaulio itin Dujų Guzzlers Extreme. Dalyvauti įvairių rasių: Rėmimas, čempionatuose. Užima pirmąją vietą ir tapo geriausias žaidėjas dujų Guzzlers Extreme.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more