Žymės

Pasaulio Gladiatoriai

Alternatyvūs pavadinimai: Pasaulio Gladiatorius

Istoriniai multiplayer online Vaidmenų žaidimas World Gladiatoriai suteiks Jums galimybę patirti sau tai, kas turi būti ant scenos mirtino mūšio, kai pavojuje yra ne tik reputacija, bet ir gyvenimą apskritai ir kaip įprasta gladiatorių sėkmės šiame sudėtingame ir dažnai nepagrįsto realybės . Pagrindinis žaidėjas - paaukštintas į kario imperijos statuso. Į žaidimą pasaulyje gladiatorius internete bauda pusiausvyrą pagal grafiką - kaip galima sėkmingai derinti elementų 2D ir 3D animacija, geras sąlygas praktiškumo spalvų, pasiekiamoje sąsaja ir įdomių vaizdų. Trumpai tariant, už "plėvele", kūrėjai bandė savo geriausia. Bet iš gladiatorius pasaulyje turėtų vaidinti ir dėl "įdaru", taip pat. Ji čia - turtingą siužetą, originalaus žaidimo mechanika ir kovos sistema, gebėjimas sukurti simbolį įvairiais būdais ir visa tai su humoru ir teminės (istorinės) būdu.

Kalbant apie sistemos reikalavimus žaidimo požiūriu pageidaujamą konfigūraciją, pvz savo oficialioje interneto svetainėje nurodyta. Nurodyta tik tai, kad žaisti šį žaidimą internete visame pasaulyje gladiatorius pageidaujamą naršyklę "Google Chrome", o ant PC jums reikia "Adobe Flash Player 9 arba naujesnę versiją, nes.

Prisijunkite žaidimo World of gladiatorius - dar originalus lustų kūrėjai. Sukurti savo sąskaita tampa dialogo tarp jūsų ir metraštininkė Oliem natūra. Pagal seniūnui rekomendacijas įvedate vardą savo charakterį ir nurodykite savo lytį, tada slaptažodį, elektroninio pašto dėžutės adresą, Skype ir ICQ. Ir, pagaliau, priimti žaidimo taisykles pasaulyje ir savo gladiatorių registracija internetu yra beveik baigtas. Po Ola siųsti savo svečią kalvio, kalvio į Šviesos Side dievo Helios lyderis, o todėl, kad jūs gaunate į mirusiųjų požemio valdovo į pragarą. Kiekvienas iš jų bus pasveikinti tave ir padovanoti šiek tiek šaudmenų elementas - apgailėtinas šalmas, skydas ir apgailėtinas apgailėtinas kardas - tai yra tai, kas jums bus žaisti pirmajame pasaulyje gladiatorių. Šaudmenys vadinamas apleistas neprieštaraujate (nors ir ne be jo), tačiau hierarchija natūra, kuri išdėstė ginklų ir įrangos. Apgailėtinas pilka ginklai - pradedantiesiems, labiau patyrusių žaidėjų, skirtos raudonos ginklus suklastotais Hefaistas, ir aukštos klasės ginklus - raudona - tai puikus Romos legionieriai įsigyti karius.

Taigi, po šio užsitęsusio proceso komunikacijos, pasirinkimo ir pradėti į žaidimo, kuris yra "registravimo daromą pasaulio" niuansų, jūs pagaliau rasti sau Romos širdyje, ir jūs susiduria su pasirinkimu, kurioje pusėje atsistoti - prisijungti Šviesus kariuomenė Dievo Helios, arba pasirinkti tamsiąją pusę. Šie ir kiti turi savo pranašumų, stiprūs kariai tamsos į ataką, ir šviesos drabužiai šarvai ir ginklai labai patvaraus metalo dangų kariai, jie turi kavalerija ir gerą darbą.

Per hierarchijos ginklų, žaidimas siūlo virtualiame pasaulyje gladiatorius ir gladiatorių karjeros laiptais - penkias būsenas charakterio vystymąsi: Gladiator, Gladiator pripažino, laisvosios gyventojų Roma, politikas ir puikus kariai imperijos. Kiekvienas statusas suteiktas tam tikroms pasiekimus, bet, kaip žinote, labiausiai vertas.

Bet žaisti žaidimas internete Pasaulio gladiatorius įmanoma nesiimant karinių ar politinių kovų. Kurti Quest, kuri atneš jums pinigus ir patirtį, mokosi apie pasaulį - jums sukurti įvairių vietų ir visų žinučių rūšių. Susirasti draugų ir kurti klanus, kad priešų ir telpa visas savo pergales ir pasiekimus asmeninio dienoraščio.

Trumpai tariant, iš Gladiatorius internetinis žaidimas, kur yra daug galimybių charakterio įgyvendinimo pasaulis. Šiuo atveju visi žaidimo įvykiai nuo istorinių kraštovaizdžių spalvingą atmosfera senovės Romos fone. Prisijungti prie šios patrauklių žaidimą ir įdėti galingas Roma "savo kelio".

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more