Žymės

Gladiatus

Alternatyvūs pavadinimai: Gladiatus

Gladiatus internete - yra multiplayer online naršyklinis žaidimas, kuriame jūs turėsite rasti pavojų ir paslapčių daug. Tai - Didžioji Romos imperija, ir jei manote, kad gladiatorium, o internetinis žaidimas Gladiatus jums smagu!

Online žaidimai Gladiatus paprastai yra nemokamas, bet jei norite, galite pirkti premium sąskaitą, kad jūs žymiai sumažinti laiko ir visų ekspedicijų rūšių palengvinti savo herojaus gyvenimą. Žaidimą galima su bet kokia naršykle!

Norėdami įvesti žaidimą turite registrą Gladiatus: pagrindiniame puslapyje atitinkamus laukelius pasirinkti žaidimo serverį (-ius), įveskite savo vardą, e-mail, slaptažodį ir priimti žaidimo taisykles sutartį. Spauskite "Registruotis" ir šį žaidimą Gladiatus Registracija baigiasi ir jūs einate į naują puslapį, kur jūs turite pasirinkti savo herojus lytį. Be to, esate raginami aprūpinti savo herojus, tada jūsų charakteris gali eiti į ekspediciją (čia turite paleisti keletą užduočių, už kurią gaunate patirties, pinigų ir kai kurių dalykų, kad padaryti jūsų personažas galės dalyvauti kovose). Atlikti įvairias užduotis ir ateityje, jūsų herojus galės gauti atlygį, išskyrus patirties ir pinigų, unikalių ginklų, prekių ir šarvai, kad negali būti perkamos rinkoje.

Gladiatus internetinis žaidimas nėra blogas arsenalą ginklų: Durklai, kardai, klubai, ietis, plaktukai, kirviai ... taip pat šarvų arsenalą: Odiniai šarvai, skydai, skudurai, šalmai, pirštinės, avalynė. Alchemikas ... Ir jūs galite įsigyti narkotikų, miltelius ir magija moneta įvairovė ...

Dalyvavimas mūšį, jūsų charakteris bus pagerintas 2 pagrindinių proto žaidimų parametrus - patirties ir įgūdžių.

Pagrindiniai įgūdžiai (charakteristikos): Gyvybės taškai, Patirtis, Stiprumas, įgūdžių Agility, ištvermė, Intelektas ir treniravimas. Kiekvienas įgūdis suteikia jūsų charakterio tam tikrus bonusus mūšyje.

Padidinus patirties, jūsų charakteris pereiti į aukštesnį lygį, gerinant jų galimybes ir didinti jų statusą į žaidimą pasaulyje. Patekęs 5. lygį, jis galės sukurti savo gildijai ir imtis savo grupės partneriais. Ir ateityje, kartu su jais iš anksto į begalinį viršuje hierarchijos ...

Online žaidimai Gladiatus turi daug skirtingose ​​vietose, esančiose trijose šalyse: Italijoje, Vokietijoje ir Afrikoje. Kai kuriose vietose turi lochu gyvena viršininkų. Iš viso šiuo metu 23 vietų žaidimo (kiekvienoje vietoje gyvena įvairių minios, kuri atitinka jūsų herojus).

Kiekvienoje šalyje yra atsiskyrėlis, kuris atlieka šias funkcijas: Keisti nick Persikėlimas į kitą šalį ir pakeisti savo lytį.

Play žaidimą internete gali Gladiatus turintys tam tikrą profesiją, kuris gali užtrukti šiek tiek laiko (nuo 1 valandos iki 24 val.) Už atliktą darbą, jūsų herojus gaus pinigus ir apdovanoti (maisto). Pasirinktos profesijų, pavyzdžiui: jaunikis asistentas, Ūkininkas, Mėsininkas, Baker Fisher. Ir jei Kyšis 3 Rubin vienas iš senatorių, tai yra įmanoma gauti darbą ar senatorių Goldsmith. Rubinai galite įsigyti "Real" ir naudoti juos iškeisti į teisingus dalykus ...

Play internetinis žaidimas Gladiatus jums bus dalyvauti kovoje dėl aukso (tai yra žaidimo valiuta, kurią galite įsigyti už paprastų dalykų, taip pat atlygis už mokymo gladiatorių meno, sporto salėje). Arena gali sukelti jūsų herojus kovoti su kitu panašiu varžovą.

Play Gladiatus, galite išsinuomoti Samdinių (nors jie reikalauja ginklų, todėl jūs turite nustatyti jiems tam tikrą sumą). Samdiniai padės jums mūšyje, požemyje ir Arena.

Žaidime yra aukcionas, kuriame galima įsigyti labai vertingas retenybes. Statyti!

Šiuo metu į žaidimų rinkoje, jūs galite parduoti ar pirkti įvairius dalykus.

Į Gladiatus gali žaisti, pasirašydamas su žemiškosios ar dieviškųjų galių sutartį.

Jei norite sujungti savo interesus, tikslus ir uždavinius su kitais žaidėjais, prisijungti prie gildijos, arba sukurti savo (sukūrimo, kaip jau buvo minėta, yra įmanoma tik su 5 lygio).

Apskritai, galima sakyti, žaidimas yra gana platus ir įdomus, vis dar yra įdomių dalykų pamatysite daug! Gladiatus registracija atvers savo kelią į šią pavojingą nuotykį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more