Žymės

Wrath of the Gods

Alternatyvūs pavadinimai: Gnev Bogov

Wrath of the Gods internete - yra multiplayer RPG žaidimas, kuris jungia fantazijomis ir Cyberpunk stilių, nuo pirmųjų minučių panardinant jums į nežinią realybės žaidimų. Kelionė per žaidimo pasaulių, jūs ateiti į veidą su įvairiais oponentais ir nugalėti juos visus.

Kad link nežinoma žingsnį, jūs turite užsiregistruoti žaidime. Bet pirmiausia leiskite spręsti su sistemos reikalavimais. Online žaidimai Wrath of the Gods nenustato konkrečių reikalavimų, kompiuterio grotuvas.

Jums reikės:

• kompiuterį su operacine sistema "Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

• CPU turi "Intel Pentium III 1 GHz arba geresnis

• 512 MB RAM

• 64 MB vaizdo plokštė

• "Adobe Flash Player" 9 arba portalo. 0

Be to, jums reikės interneto naršyklę ir interneto ryšį.

Jei jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, stumti žaidimą, jūs tik turite užsiregistruoti.

Prisijunkite žaidimo Wrath Dievų gali būti nebūtini, jei norite patekti į žaidimą naudodami savo sąskaitą socialinių tinklų svetainių, tokių kaip:

• Klasiokai

• Vkonktakte

• Mail ". ru

• "Facebook"

Jei nenorite susieti savo sąskaitą internete į žaidimą, galite tiesiog užsiregistruoti ir registracija Wrath of the Gods nebus užimti daug laiko, ir taip pat atrodo labai įdomu.

Jūs turite įvesti simbolio pavadinimą, nurodykite grindų, ir tada pasirinkite savo išvaizdą. Plaukų spalva, akys, plaukai, barzda ir kitos apraiškos pasirinkto pobūdžio priklauso tik nuo jūsų. Jei dėl kokių nors priežasčių nenori to daryti, galite patikėti išorės kompiuterio pasirinkimas. Galutinis etapas Wrath of the Gods registracija internetu - Įvadas elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir kodą iš vaizdą. Spauskite "Finish" ir jūs jau žaidime.

Wrath Dievų online žaidimas Plungės į pasaulį, anksčiau padalintas į tris dalis:

• Pasaulis Stone

• Pasaulio Geležis

• Pasaulio Saulė

Tačiau žmonės šituose pasauliuose pamiršo apie savo dievams, ir jie nusprendė sunaikinti žmoniją. Bet Dievas nepalikite Corus žmones į beviltišką situaciją ir padarė viską, kas įmanoma, kad žmonės galėtų kovoti su lygiomis teisėmis prieš dievų.

Wrath Dievų žaidimas internete - unikalus visata, sudaryta iš kelių visiškai skiriasi nuo kitų pasaulių su puikiais spalvinga kraštovaizdį. Per mūšį, galite naudoti vieną iš ginklų ir įrangos tūkstančių, dažnai unikali ir sukurta tik už save. Tinkamai pasirinkta šaudmenys gali padidinti savo jėgą daug kartų!

Į žaidimą, yra trys variantai magiškų menų:

• sunaikinimo, kitaip - raudona kelias vystymosi

Žaidėjai, kurie renkasi šią specializaciją yra kariai, turintys didžiausią jėgos poveikio ir žalos dydį.

• žinios - mėlyna klasė

Ši klasė yra paslaptis, ir visą laiką ieško geriausių balanso ir platinimo įgūdžių.

• Harmonija - Žalioji Klasės

Kai kurie iš šių geriausių gydytojų, kurių net masinius gydomųjų galių. Ji paprastai pacientų ir geraširdis ženklai

Personažas, o kaip tu žaidi žaidimą internete Wrath iš Dievų, yra vienas svarbus parametras - reputaciją.

Užsidirbti reputaciją gali būti per specialius reputacijos svečių.

Reputacija suteikia stiprybės savo dvasią, nuo kurios priklauso kritinės streiko jėga kovoti.

Kai žaidi žaidimą Wrath Dievų internete tada tikitės animuotus kovoja su kokybės vaizdavimas kiekvienos iš pretendentų veiksmus. Taip pat gali susivienyti su draugais kovoti kartu su aukšto lygio monstrų.

Kai pradėsite žaisti žaidimą internetu Wrath iš Dievų, jūs gaunate pradinį kovoti su patirtimi, gali būti arenoje, nuomos, kad ypatingą treneris - Corus tarną. Po to galite eiti atlikti Quest įvairovė - specialių užduočių, dėl kurių veiklos charakterio pelnas patirtis, pinigai ir trofėjai. Bruožas žaidimas yra tai, kas Quest yra unikalus, ir tik nuo jūsų asmeninio pasirinkimo sprendimu priklauso atlyginimas. Scenarijuje Quest parašyti kelias skirtingas pabaigas, kaip ir bendrojo sklypo žaidimas, kuris yra netiesinis ir visiškai priklauso nuo žaidėjų veiksmų.

Norėdami prisijungti prie klano, žaisti Wrath Dievų smagiau. Arenos gali dalyvauti klanų ir pergalės mūšio ir kelti įvertinimas klaną. Be to, klanas kartu eina medžioti specialius monstrus, kurie suteiks brangus trofėjus.

Sprendimas žaisti Wrath iš Dievų, jūs praleisti laiką smagiai spalvinga ir unikali pasaulyje.

Online žaidimai Gnev Bogov įdomus ir prieinamas visiems!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more