Žymės

Goalunited

Alternatyvūs pavadinimai: Goalunited

G oalunited internetu - tarptautinį multiplayer žaidimas futbolo simuliatorius žanro.

Online žaidimai goalunited naršyklę, tai jį žaisti, jūs neturite įdiegti papildomą programinę įrangą savo kompiuteryje. Ji taip pat nepateikia pilną žaidėjo kompiuterių konkrečius reikalavimus, reikia turėti:

· Bet Interneto naršyklė paskutinį pakeitimą

· Flash Player 10

Prisijungti žaidime goalunited greitai ir susideda iš kelių etapų. Pirmiausia Jums reikia užpildyti paprastą formą:

· Švinas vartotojas - šiuo pavadinimu bus žinoma šiame žaidime, nes žaidimas yra tarptautinė, tai geriausia sugalvoti su anglų kalba, kirilica vardu, jums nebus net turėti galimybę įvesti;

· Pasirinkite slaptažodį

· Nurodyti pašto adresą,

· Sutikti vartotojo sutikimą.

Antrasis žingsnis - tai laiškas, kad jūs gaunate savo registruotą elektroninio pašto paskyros, laiške galite gauti papildomų nurodymų ir nuorodą į žaidimą. Registruotis goalunited baigtas ir galite pradėti mokyti savo komandą.

Goalunited populiarus internetinis žaidimas pasaulyje - jis yra žaidžiamas daugiau kaip du milijonai žmonių. Žaidimas turi sąsajas 15 kalbų, todėl, jei jūs nuspręsite žaisti goalunited, turėsite galimybę kovoti su futbolo vadovų daugelyje šalių.

Šiame žaidime jūs - futbolo vadybininkas, ir jūsų darbas yra suteikti savo komandą į turnyro linijos viršuje. Žaidimas turi savo ypatingą grojimo laikas. Taigi, realiame gyvenime vyksta šiais metais, ir į žaidimą - Keturi atitinkamai vyks keturių futbolo sezoną ir jūsų žaidėjai bus gerai amžiaus ketverius metus.

Kai pradėsite žaisti žaidimą goalunited internete, jums bus suteikta komandą. Kiekvienas futbolo vadybininkas konkrečią komandą, todėl jūsų pradinis uždavinys yra pripažinti stipriąsias ir silpnąsias savo komanda. Norėdami tai padaryti, turėsite stažuojasi, per kurį bus supažindinti su visomis žaidimo subtilybes ir kruopščiai atlikti mokymo užduotis, galite uždirbti atlygiai. Atidžiai perskaitykite informaciją apie kiekvieno žaidėjo, nes kai kurie iš jų turi konkrečios srities talentą, kuris gali padėti jums laimėti rungtynes!

Goalunited internetinis žaidimas yra ne taip, kaip įprasta futbolo žaidimas, kur galite pirkti tik žaidėjai ir degtukus žaisti be galo. Ne, tai žaidimas su strategijos elementais. Jums reikės:

· Pasiimti savo žaidėjus

· Bet taip pat samdyti darbuotojus, skaitant jo gyvenimo aprašymą, [_3_ ]

· Norėdami pasirinkti savo mokymo režimas, nes žaidėjai bus pavargę, kad miegoti laukas, o ne mokomi ne rodyti visus kad gali.

Nepamirškite sukurti kelias rūšis išdėstymas žaidėjų srityje - kaip standartas, veiksmingas nuo visų oponentų ir individualiai, atsižvelgiant į savybes ir gebėjimus, kiekvienam žaidėjui.

Be to, kai tu žaidi goalunited, tuomet jūs norite ieškoti rėmėjų savo komanda, pasirašant sutartį su jais ir kovoti su konkurentais ne tik aikštėje dėl kamuolio, bet pinigų ir globėjų. Taip pat reikia plėtoti savo stadioną, nes tai, ką jis yra, tuo daugiau gerbėjai gali dalyvauti žaidimus. Nepamirškite taip pat apie automobilių stovėjimo aikštelė!

Žaisti žaidimą internete goalunited jūs, sudarytas vienu iš lygos. Jei liks viršuje įskaitoje, kitą sezoną bus jums lygiu aukštyn lygoje, kitaip - išvykimas žemesnis divizionas. Jūs taip pat turės galimybę dalyvauti Lygos taurės lygiosiomis.

Žaidimas yra du būdai žaisti - nemokamai ir priemokos. Priemokos režimu, jūs turite daug daugiau lankstumo kurti savo komandą ir gauti visą statistiką.

G oalunited registracija internetu bus suteikti jums unikalią galimybę parodyti pasauliui savo sugebėjimus futbolo vadybininkas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more