Žymės

Miesto karas

Alternatyvūs pavadinimai: Miesto karas

Urban War internetu - nemokamas naršyklinis pagrįstas strateginis MMORPG, kurio siužetas atspindi realius įvykius šios dienos. Šis mūšis simuliatorius, kur jūs turite kovoti už išlikimą, o ne tik parodyti žiaurumą, naudojant tokį stiprų argumentą kaip kumštis ir parodyti nepaprastą išradingumą. Pradedant žaisti miesto karo, galite pulti kitus žaidėjus, kad drąsus apiplėšimas artimųjų piliečiams dalyvauti masinių brawls, apsilankymui parduotuvių ir restoranų, ir net pradėti savo verslą. Ir jei jūs nuspręsite prisijungti prie klano, tuomet jūsų šansai bus dar didesnis. Paimti bent, pavyzdžiui, įdomių teritorinės mūšiai dalis, kurioje jūs galite su savo bendraamžiais. Jei audringas gyvenimas pagal savo skonį ir sukurti savo brigadą idėja buvo ne tik ateina į galvą - Miesto karo naršyklinis žaidimas sukurtas kaip tik Jums!

Atsisiųsti ir įdiegti neturėjo. Jūs galite mėgautis įdomių nuotykių pačiame naršyklės lange. Viskas, ko reikia, kad būtų galima patekti į žaidimą - Miestų karo įrašų. Pagrindinės sistemos reikalavimai turi būti įdiegta Adobe Flash Player. Likę parametrai yra mažas, todėl ateis ir vidutinis kompiuterio konfigūraciją. Paskyros kūrimo procesas nėra laiko. Jūs turite pasirinkti, kurioje pusėje norite žaisti Urban War. Jūs galite tapti Akto rėmėjas arba įveskite gauja vadinama chaoso. Po to, įveskite žaidimo pavadinimą, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Dabar galite paspausti "Play" ir pasinerti į proto įvykių verpetas.

Kadangi siūlomo neeilinio miesto gyventojai suskirstyti į dvi grupuotes, turėtų geriau susipažinti su jais. Teisėtas jėgos kovoja su nusikalstamumu, tačiau kartais jie neprieštarauja pasipelnyti iš sąžiningų piliečių. Jie taip pat dažnai užsiima reketavimas kito asmens verslą, kuris pats duoda geras pajamas. Nusikalstamos gaujos viso vargintis atstovai įstatymo, nes už juos, užpuolimų ir plėšimų - įprastas dalykas, tai, ką jie kvėpuoja. Kas jums tapti, prieš rimtai gali daryti savo verslą, turi praeiti automatinis bandymo rungtynes. Dėl to jums yra patogūs ir suprasti kovos sistema principą. Po to galite pradėti siurbti jų savybes ir dalyvauti dvikovose su realių žaidėjų.

Sėkmės mūšyje priklauso ne tik nuo sėkmės, bet ir nuo tokių veiksnių, kaip charakterio savybes. Geriau pumpuojamas sveikatos, stiprybės, ištvermės, vikrumo, reakcijos - tuo didesnė tikimybė nugalėti priešą. Taip pat atkreipti dėmesį į šį potencialaus konkurento lygio skirtumo. Taip pat žiūrėti tokiam kaip energijos tiekimo priemonė. Be energijos saugojimo neįmanoma žaisti online Miestų karas, nes jūs neturite paklausti niekam ataką. Pamiršote energija laikui bėgant susigrąžinti, bet jūs galite pagreitinti šį procesą, perimti valdžią.

Kiekviena pergalė atneša jums paveldėjo patirties ir pinigų. Bet išleisti sukauptos lėšos bus ir kur, ir kas. Žaidimas TownWars siūlo prieigą prie parduotuvės ir prekybos centro, kur galite pirkti daiktus, ginklus, drabužius, ir įvairių aksesuarų. Taip pat rasti centras yra restoranas, kur jums nereikia ieškoti toli, teisininkų ir kriminologų. Be to, yra "pasidaryk pats" parduotuvėje, kuri yra įsikūrusi pramoniniame rajone vietose. Čia perkami brėžinius, reikalingus gamybai. Visa tai gausite parduotuvėje ir parduotuvėje su pasiekimų 10 lygio gali būti patobulintos atsižvelgiant į seminarą.

Miesto karas internetinis žaidimas turi ir kitą funkciją - verslo plėtrą. Per savo palapinėje pradžioje stovi dešrainius. Net jeigu jis yra nedidelis, bet vis bendrovė ir gauti pelno, kad ją paleisti. Kuriant ir turtingas vyras, jūs galų gale įsigyti kitą įmonę, tobulinti tai, ką jau turite, galės paspartinti gamybą. Yra ir keturių lygių mažmeninės prekybos parduotuvėse po karšti sumuštiniai po Souzpechat, sulčių, vandens ir koldūnai. Prieinamumas verslo priklauso ne nuo to, ką dar yra ant lygiu.

Galiausiai verta pasakyti, kad Miesto karai žaidimas teikia aktyvuoti naudingų metodų sąrašą. Technika įgyta restorane CRB arba išgaunamas dėl pramoninės zonos institutas. Čia yra devynios metodus, kurie yra labai naudinga kovos metu: jo sąmatą, Requiem Kraujas Kraujo, Gydymas, Counterstrike, Strike triukas paslėptą techniką kraugeriškas ir Combo.

Norėdami įvertinti žaidimą galite tik tada, kai zasyadet patys žaidimo potencialą. Išbandykite jį - ir jums bus meilė jį! Sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more