Žymės

Genciukarai - Senovės Graikija

Alternatyvūs pavadinimai: Genciukarai, gripolis, Senovės Graikija

Genciukarai internetinis žaidimas - yra naršyklė strategija, ir visa tai vyksta senovės Graikijoje. Tomis dienomis, kai gera vieta buvo raktas į Olimpo dievų sėkmės ir gerovės, kai Antikos herojai atlikto didžių darbų, jums bus suteikta su maža graikų kaimas vadeles. Groti Genciukarai bus įdomu. Jūs pradedate su mažo miestelio, bet jis yra savo galios, kad jam galinga jėga.

Norėdami žaisti žaidimą Genciukarai reikia praeiti nemokamą registraciją. Registruotis internetinis žaidimas Genciukarai neužima daug laiko. Bet po kelių minučių jūs tapsite vienintelis valdovas mažame miestelyje, kuris reikia jūsų pagalbos!

Pagaminimo metai jums bus suteikta serverių pasirinkimą, iš kurių kiekvienas turi savo trūkumų. Taigi, serveris Mu, turi 150 žaidėjų aljansą limitą. Šis serveris naudoja naują kovos sistemą. Kappa serveris siūlo didesnį greitį žaidimo, bet dydžio riba yra 100 Alliance žaidėjai. Pasirinkus serverį priklauso nuo galimybių įsigyti žaidimų patirtis - dalyvavimas PVP-kovose arba žaisti aukščiausiu sudėtingumo lygiu.

Genciukarai Online jūsų pagrindinis uždavinys bus plėtros ir pertvarkos šioje mažoje gyvenvietėje turtingą politiką, kad jo didybė nebūtų pripažinti net Atėnuose ir Mikėnai. Norėdami įjungti savo miestą į galingą imperiją, turite rūpintis ekonomine padėtimi savo kaime, statyti kovotojų ir tamsiai kariuomenė, kurios yra būtinos dėl naujų teritorijų užkariavimas - artimiausios salos kaimynai.

Pasinerkite į nuostabų pasaulį senovės Graikijoje, o tai reiškia, jūs pajusite visą iš Olimpo dievų ir mitinių būtybių dalyvavimo naudai.

Pirmasis žingsnis, kad jūs turite padaryti bus gamybos išteklių tvarkymą, siekiant užtikrinti savo kaimą gastronomijos ir statybines medžiagas. Be internetinis žaidimas Genciukarai pagrindiniai ištekliai yra mediena, akmens ir sidabro. Dėl šių išteklių gavybos sukurti lentpjūvė, Karjerų ir sidabro kasyklos. Kitas išteklių gavybos būdas - plėšti kitus kaimus. Naudoti išteklius jums bus už miesto pastatų statybai reikia kelti gyvenimo lygį.

Tačiau pagrindinis šaltinis yra dievų malonė. Kiekvienas miestas turi savo patrona dievybė, kurias, kaip gyventojai dovanoja savo malonę, ir pasirinkti jos viršų. Jūsų globėjas gali būti Atėnė - deivė karo, Poseidonas - dievas jūros, Hera - Dzeuso žmona, Hadas - dievas požemio, ar net didinga Dzeusas - vyriausiasis tarp visų Olimpo dievų. Su dievų palankumas galite skambinti pagalbos įvairių mitinių būtybių. Tai gali būti Kentaurai ar Ciklopas, Hydra arba Minotauras, ir daugelis kitų.

Siekiant garbinti ir siūlyti dovanas savo dievui reikia statyti šventyklas. Nuo pasirenkant savo dieviškąjį globėją priklauso kokioje srityje sėkmės lydės jus daugiau. Poseidon, pavyzdžiui, gali dovanoti jums malonę jūrų mūšio, ir Atėnė apsaugo miestą nuo stichinių nelaimių - žemės drebėjimų ir žaibo.

Šioje strategijoje, savo turtą yra ne tik viename mieste. Galėsite sukurti naują miestą, apsaugant juos nuo priešų. Taip pat galite užkariauti kitas teritorijas, ir atlikti karo sausumoje ir jūroje.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas savo karių plėtrai. Prieš karą reikia išsiaiškinti visus strateginius stipriąsias ir silpnąsias puses bei sverti jėgų pusiausvyrą. Norėdami pamatyti labiausiai tikėtiną scenarijų kare, galite naudoti simuliatorius mūšį. Tačiau nereikia pamiršti - yra reali kova sėkmės ir balansas ne visada jūsų pusėje lankas.

Be to, tai yra labai svarbu siųsti savo žvalgus ištirti miestai priešų žinoti apie priešo karių ir karinių planų priešo dydžio.

Taip pat svarbu laivyno plėtrą. Graikija - karinės jūrų pajėgos, kur vyksta daug kovų atviroje jūroje. Be to, gerai apmokyti laivyną ir poreikį prekyba. Jūsų dispozicijoje bus teikiama su didelės spartos Galera dviejų eilių linksmai ir trireme "gaisro laivai" ir išbandytų transporto laivus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more