Žymės

GTA: Vice City

Alternatyvūs pavadinimai: GTA: Vice City

Legendinis žaidimas GTA: Vice City - projekto oficialaus Grand Theft Auto ketvirtį. Iki šiol žaidimas yra prieinama tiek konsolių ir kompiuterių. Kaip projekto užsakovas buvo neginčytinas Rockstar North. Pirmasis oficialus pristatymas žaidimas vyko 2002 metais, tačiau iki šios dienos jis lieka standartinis sekti daugelio šiandienos kūrėjams. Tie žaidėjai, kurie traukia Vice City iš karto po to, kai patenka į "baltą šviesą", grožėtis ją iki šios dienos. Jauni žaidėjai taip pat dalyvaus projekto.

GTA: Vice City PC - puikus žaidimas, pagamintas veiksmo nuotykių žanras, kuris apima kai kurias trečiojo asmens šaudyklė elementų. Aiškus skiriamasis bruožas linija - puikiai suprato, automobilių simuliatorius - kontroliuoti žaidimą mašinos - malonumas. Paprastas ir prieinamas valdymo žaidimas, galite lengvai sužinoti, tiek suaugusiems ir vaikams. Nauja projekto dalis yra logiškas tęsinys jo pirmtakai. Lygiai taip pat vieną kartą (nebent jūs jau esate susipažinę su mažiausiai viena dalis GTA), turite atlikti užduotis, kurios prieštarauja įstatymui ir ribojasi su nusikalstamumu žodį. Gausite užduotis iš įvairių simbolių, jūs su kuriomis susiduriama žaidimo metu.

Į žaidimą pradėti, pirmiausia jums reikės GTA: Vice City atsisiųsti. Kadangi ši projekto dalis buvo teisingai laikomas veteranas geymerskogo menas, jo sistemos reikalavimai atitinka absoliučiai visus šiuolaikinių kompiuterių ir nešiojamieji kompiuteriai. Ėjimas į žaidimą, jums bus susitikti su senu naują miestą, vadinamą Vice City. Taip, dabar jūs turite GTA: Vice City žaisti, keliaujant iš miesto reklaminius 80s platybės. Pagal tradiciją, savo herojus žaidimas prasideda problemos. Sonny Forelli ketina atvykti, ir jis vieną kartą pasiskolinta pinigų suma dar net nebuvo pradėtas rinkti.

Žaidimas GTA: VC šiek tiek modifikuotas, palyginti su savo pirmtaką. Atskiri mieste žymiai padidėjo. Bent jau jie atrodo daug didesnis nei žaidėjų Liberty City mėgstamiausią. Kūrėjai taip pat nusprendė keisti ginklų ir arsenalą - žaidimas, naujų pistoletai, automatai ir daugybe įvairių daiktų namų inventorių.

Į Grand Theft Auto: Vice City ir pakeitė tradicinę parką. Vertiname naujovės gali gerbėjai dviratėms - projektas vėl bus pereinant mopedų ir motociklų, kurių valdymas nusipelno aukščiausios pagirti.

Oh yeah, aš beveik pamiršau, dabar GTA formatas Palaiko MP3, todėl tiems, kas nenorėtų dieną ir naktį žaisti pagal "veržlus 80", galės kurti savo grojaraštį. Be to, kūrėjai pavyko įtraukti į projekto daugybė smulkių naujovių ir patobulinimų, išlaikant sklypą ir gameplay tinkamo lygio. Norėdami susipažinti su žaidimo funkcijų, galite pažvelgti į GTA: Vice City vaizdo priekaba.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more