Žymės

Guint: The Witcher. Kortų žaidimas

Alternatyvūs pavadinimai: Gwent The Witcher kortų žaidimas

GVINT: The Witcher. Kortų žaidimas - nuo 2015 m. Išėjo vieno žaidėjo vaidmenų žaidimas „Gloss 3: Wild Hunt“, tūkstančiai žaidėjų, susižavėjusių charizmatišku raganininku Geraltu. Daugelis ypač patiko kortelės žaidimas, pastatytas į pagrindinę siužetą, ir, kaip sakoma, dėl „daugybės darbininkų prašymų“ buvo priimtas tvirtas sprendimas paskelbti jį kaip atskirą projektą. Dabar žaidimas Guint: The Witcher. Galiausiai kortelės žaidimas tapo prieinamas 2017 m. Ir toliau vystosi. Galimos platformose:

  • Xbox One
  • PC
  • PlayStation 4

Kovos nesumažėja.

Jei žaidi žaidimą GVINT: The Witcher. Kortų žaidimas, aišku, kad jis primena pirmenybę ar tiltą. Gameplay susilieja su tuo, kad dalyviai, ir gali būti nuo 2 iki 2, surenka tobulą kortelių derinį, simbolizuojantį kariuomenę, kovojančią tikrame mūšio lauke. Yra kariuomenės įgytos žinios, tolimos sienos ir lankininkai. Nors žaidimo stilius vargu ar pasikeitė, vaizdo dizainas gerokai pagerėjo.

Yra penkios frakcijos, kiekvienas iš jų turi savo charakterį:

  • Nilfgaard, norėdamas nutraukti priešo planus, pereikite prie bet kokių triukų, apima diplomatijos režimą, tiesiog norėdamas nustatyti savo pačių sąlygas. Tuo tarpu jų šnipai įsiskverbia į priešo galą, ištraukdami kortelių derinį.
  • Žvėrys yra baisios būtybės, pasirengusios nuraminti net savo giminaičius, jei padidina jų galią.
  • Skoy taels yra judrus, mylintis pasipiktinimą ir partizaną. Atidarytos kortelės nebus atidaromos tik tada, kai spyna bus uždaryta.
  • Skellige mirtimi mato ypatingą garbę, drąsą ir jėgą. Kartais jie sąmoningai siunčia savo karius į sąvartyną, žinodami, kad po to, kai jie buvo pakviesti, jie taps dar stipresni.
  • Šiaurės karalystėje palaikykite viską. Bet kai kortelės tampa auksinėmis, jos yra nepažeidžiamos priešo burtams.

Norėdami rinkti stiprią denį, turite pasirinkti 30 kortelių, atkreipdami dėmesį į jų charakteristikas ir iš kurios frakcijos.

Nau dabar galite atsisiųsti GVINT: The Witcher. Kortų žaidimas nemokamai ir prisijungti prie daugelio žaidėjų. Jūs gaunate 10 kortų ant rankų ir visiškai atsitiktinai. Net prieš prasidedant mūšiui galima pakeisti tris gautas korteles. Be įvairių tipų karių, kariuomenėje taip pat yra lyderis, kuris skiriasi nuo jo specialių talentų. Taip pat yra žemėlapiai, galintys sustiprinti ar atvirkščiai daryti poveikį aplinkai. Protingai pritaikydami juos, atlikite puikų derinį, kuris gali prasiskverbti į priešininko gynybą. Rungtynių dalyviai turi eiti per tris raundus, o po kiekvieno iš jų nugalėtojas bus atskleistas skaičiuojant surinktų kortelių taškus. Antrajame raunde taip pat galite gauti dvi korteles, o trečioje - tik vieną, todėl turėtumėte kruopščiai apsvarstyti, kaip geriausiai jas taikyti.

Jei grįžtate prie „Gwint“ lyginamųjų savybių laukinėje medžioklėje ir šiame žaidime, matote, kad atskyrimai turi papildomų savybių, taip pat pasikeitė frakcijų ir lyderių savybės. Kartu su įprastomis kortelėmis atsirado papildomų kortelių ne tik simboliams, bet ir reiškiniams. Pavyzdžiui, naudojant epidemijas galima sunaikinti silpniausius priešus.

V GVINT: The Witcher. Kortų žaidimas gali žaisti su tikrais žaidėjais ir eiti į turnyrą, kad galėtumėte kovoti reitingo rungtynėse. Pastaruoju atveju, žinoma, gausite šlovę ir titulus tik tuomet, jei parodysite gerą rezultatą.

GVINT: The Witcher. Kortų žaidimas yra apdovanotas pagrindine šio lošimo pramogų galimybe organizuoti spąstų priešininkus, blefuoti ir elgtis gudriai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more