Žymės

Half-Life 2: Episode 1

Alternatyvūs pavadinimai: Half-Life 2: Episode 1

Žaidimas Half-Life 2: Episode 1 - tai kompiuterinis žaidimas, sukurtas Amerikos kūrėjas Valve Corporation iš Bellevue kaip nuo 1 asmuo šaulys ir iš garsaus žaidimo Half-Life 2 tęsinys. Versija PC žaidimai tapo prieinami atsisiųsti Steam ir supakuota versija tapo prieinama 2006 vasaros pradžioje Tai žaidimas, kuris iš pradžių buvo Half-Life 2 pavadinimas: Aftermath, visiškai nepriklausoma, nereikalauja įdiegimo Half-Life 2.

Sklypo Half-Life 2: Episode One PC žaidimas paveldi jų pirmtakai istoriją - pirmoji ir antroji žaidimai Half-Life 2. Epizodas Vienas kompiuterinis žaidimas datuojamas metu, kai į G. vaizdu Gamer Freeman kartu su Vance ketina pabėgti nuo Siti17, kol iki citadelė Aljansas nedrįso šį miestą į žemę su juo. Ir ten yra anksčiau žinoma G-Man ir mūsų herojus Gordonas Plungės į sąstingį.

Half-Life 2: Episode One žaidimas turi penkis pagrindinius skyrius:

  • Ch. 1: Pavojaus signalizacija.
  • Ch. 2: Tiesioginis įsikišimas.
  • Ch. 3: išvarė.
  • Ch. 4: pabėgti nuo miesto.
  • Ch. 5: Išvažiavimas 17.
  • Jei nuspręsite Half-Life 2: Episode One žaisti, jūs pamatysite, kad žaidimas turi tokius varžovus:
  • Zombayn - užsikrėtę Eilinis Aljansas, kuris gali judėti greičiau paprastus zombius, bet dar ne taip greitai, zombiai. Apsirengęs liemenę. Pavojingas Melee, ryškus nagai. Labiausiai pavojinga, nes ji gali naudoti granata.
  • Perprogramuoti kamuolį padūkėlis ir karinį "savaeigę" mechanizmas Aljansą.
  • Stalker - žmonės, kurie mokslininkai Aljanso negali būti paverstas karių, ir padaryti vergais kiborgų. Medžiotojai naudojamas atakuoti lazerio spinduliai, kurie sukuria įtaisas, esantis ant savo galvos.
  • Medžiotojas - Sintetinės aljansas trijų kojų, kuris naudoja Melee impulsų ginklą, o jei priešininkas yra didelio atstumo, medžiotojas naudoja Annihilator - įtaisas, kuris skleidžia srautus antimaterijos.

Verta paminėti, kad žaidimas Half Life Episode 1 duoda daug patobulinimų ir patobulinimų virš jo pirmtakas. Pavyzdžiui, HDR technologija Episode One pirmą kartą panaudotas tamsiose patalpose, šviečia tik žibintuvėlį, taip pat patobulintus algoritmus apšvietimas (apšvietimas herojė Alyx Vance). Tas pats simbolis buvo patobulintas dirbtinis intelektas, ir ženklai veido išraiškos bummed pagerėjo.

Jei dar neapsisprendėte, ar jums reikia atsisiųsti Half-Life 2: Episode One, tada prie interneto prašymas pamatyti Half-Life 2: Episode One vaizdo. Peržiūrėję vaizdo įrašą, jūs išmoksite, kad žaidimo kūrėjai pridėjo originalios muzikos daug - dešimt naujų garso takelių. Be to, vaizdo įrašus, tikriausiai žinote, kad Kanados komanda «pirkimo Brothers» 2009 pasitraukė trumpą filmą, remiantis žaidimo Episode One, o 2011 ir 2013 atvyko dviejų tęsinių. Nuspręsite atsisiųsti šį žaidimą padės jums šią informaciją - Half-Life 2: Episode One iš GameSpy apdovanojimą už "Best Graphics" ir "Geriausias veiksmus" ir trečią vietą tarp dešimties igr2006 metus.

Jei visi šie faktai jums rasti svarus, eikite į oficiali svetainė žaidimą ir atsisiųsti Episode One. Mes tikimės, kad jūs būsite patenkinti šį žaidimą.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more