Žymės

„Halo“ internete

Alternatyvūs pavadinimai: „Halo Online“

„Halo“ kompiuterinių žaidimų serija pirmą kartą buvo išleista 2001 m. „Xbox“ žaidimų konsolei, žaidimas iš karto laimėjo daugybę gerbėjų ir žanro metu gali būti lyginamas tik su legendiniais žvaigždės karais. Visi žaidimai - tai viena istorija, kurios pirmoji trilogija sukurta studijoje „Bungie Studios“, antrąja trilogija iš kompanijos 343 Industries ir ketvirtojo vieno žaidėjo. Tiesiog laiku, kad galėtumėte gauti naujausią „Halo 4“ žaidimą, „Microsoft“ ir „Innova Co. C. à r. l paleisti „Halo Online“ daugialypę internetinę versiją. Norėdami susipažinti su legendiniais žaidimais, galite atsisiųsti žaidimą „Halo“ ir išbandyti save kaip super Spartano vaidmenį.

Igra Halo kompiuteryje, tai šaulys, kuriame, žaidžiant iš pirmojo asmens, žaidėjas kovoja su žmogaus rasės sandorų priešais. Pradėdamas žaisti internetinę versiją, žaidėjas iš karto atpažins kulto žaidimą, kuris buvo sukurtas pagal jo pirmtakų kanonus, tai yra savigydantys skydai ir artimos kovos. Naujovės bus simbolių klasės, o jų ginklai priklauso nuo pasirinkto vaidmens.

Naujienos žaidėjams bus galimybė žaisti komandą su internetiniais draugais „super kareiviai“ „Spartanai“:

  • sturger
  • Snaiperis
  • Taktika

kiekvienas simbolis turi savo privalumų ir trūkumų, jie yra naudingi įvairiose kovos taktikose.

Halo

žaidimo taktika

žaidėjas, įžengęs į nuotykių pasaulį „Halo“, gauna Spartaną su paleidimo įranga, kaip jūs einate per lygius, tampa įmanoma pumpuoti savo herojus. Kiekviena herojų klasė yra pumpuojama atskirai ir kiekvienas simbolis turi savo ginklų, įgūdžių ir įrangos rinkinį. Simbolio pasirinkimas priklauso nuo žaidėjo pageidavimų ir pasirinktos taktikos:

  • „Stormtrooper“ - greitas, judrus ir ne itin šarvuotas, idealiai tinka artimam kovai;
  • Snaiperis - mylėtojams, kariaujantiems nuo atstumo. Jis gali būti puikiai užmaskuotas, tačiau jis beveik nėra apsaugotas.
  • Taktika - super kovotojas su lengvaisiais ginklais, manevringas ir jo pagrindinis privalumas - sveikatos atkūrimas. Idealiai tinka kovoti su komandos nariais, nes jis atkuria ne tik savo sveikatą, bet ir ginklų brolius. Su Spartos taktika galite pasirūpinti begaliniu sabotažu priešui.

The dviejų žaidimo režimas yra arena, tai nėra didelis žemėlapis, kuriame žaidėjas kovoja už save ir komandos žaidimą. Komandinis žaidimas leidžia užkirsti kelią karo veiksmams nuo 4 iki 16 žaidėjų dideliame mūšio rajone.

ginklų priklauso nuo herojaus tikslo, yra garsus adatos dėklas, kuris šaudo kristalus, tuo pačiu metu sprogsta po taikiniu, šautuvais, šautuvais, gravitaciniu plaktuku ir daug daugiau. Jūs negalite priskirti daugiau nei dviejų tipų ginklų paskyrimo metu, todėl turėtumėte kruopščiai galvoti apie savo pasirinkimą. Geriausiose žanro tradicijose galingiausius ginklus galima rasti vietoje ir pasiimti, o ne su juo kovoti.

Pateikta

kūrėjų ir įvairių technikų prieinamumas, tai suteikia didžiulį pranašumą tiek ginklais, tiek šarvuose. Žaidime jūs galite įvaldyti rezervuarą, sraigtasparnį, vaiduoklių laivą ir, žinoma, smulkintuvą.

Kadangi žaidimo eigoje atsiranda įvairių užduočių, kurios neturėtų būti ignoruojamos, jos siūlo pagerinti ginklų ir įrangos turinčių spartiečių įgūdžius. Užduotys, žaidėjas uždirba reputacijos taškus, kurie leidžia atrakinti naujus galingus ginklus.

Šiandien internetinis „Halo“ žaidimas gali būti perkamas, kad galėtų dalyvauti beta bandymuose, kurie suteikia daug privalumų - tam tikrą laiką pasilieka slapyvardį, pirmąjį ginklą, atvirą langelį su šaudmenimis, tačiau pagrindinis dalyvio privalumas - pirmiausia pamatyti naują žaidimą ir išbandyti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more