Žymės

Hellblade: Senua auka

Alternatyvūs pavadinimai: Hellblade: Senua auka

psichologinis žaidimas Hellblade.

„Hellblade“ žaidimas priklauso kūrėjui „Ninja Theory“, kuri taip pat ėmėsi leidėjo vaidmens, o ne šį patikimą klausimą patikėjo niekam. Ir ne visa studija dirbo pats žaidimų produktas, bet tik nedidelė komanda, kurioje susirinko tik 15 žmonių.

Šis žaislas komandai, kuri pirmą kartą pasuko į tokį didelį darbą, yra tam tikras eksperimentas. Kaip visada atsitinka, pirmasis jo mėgstamiausias vaikas maitina, puoselėja, bando nuspėti kiekvieną užgaidą. Be to, šiuo atveju idėja buvo kreiptasi į rimtus ketinimus suteikti kažką didelio, ambicingo ir proto pūtimo tuo pačiu metu. Autoriai prisipažįsta, kad jie giliai įsitraukė į visų rūšių psichologinių sutrikimų tyrimą, verdami juos į okultizmą. Kiekvienas žmogus turi savo mažus demonus (nors kai kuriems jie nėra tokie maži).

Dirbant ant pagrindinės herojaus Seunos įvaizdžio iš karo keltų genties, kūrėjai autentiškumo labui pasinaudojo įvairių šaltinių pagalba. Kad charakterio psichologinis sutrikimas atrodytų natūralus, jie kreipėsi į profesorių Paulių Fletcherį, kuris specializuojasi neurobiologijoje. Labai padėjo labdaros organizacija „Welcom Trust“, garsėjęs medicinos ir mokslo tyrimais įvairiose srityse. Be to, žmonės, kurie vieną kartą išgyveno psichozę ir nusprendė pasidalinti savo asmenine patirtimi, prisidėjo prie jų. Tai buvo susiję su akimirkomis, kai jie girdėjo balsus savo galvose. Formuojant herojės kopijas, autoriai nusprendė nedalyvauti keičiant realius variantus, kad viskas atrodytų realiau.

V vejasi savo monstrą.

Dėl ilgų ir sunkių darbų gimė Seuna, tapęs žaidėju, matydamas ją, pradėdamas žaisti „Hellblade“ žaidimą. Ji yra apsėstas pasiekiant pragaro apačią, kad rastų atsakymus į klausimus, kurie kankina ją. Bet ji nežino, kad pragaras visada yra su ja, kaip jos ligos vaizduotės pasireiškimas. Uždegtos smegenys sukelia nežinomą demonų pasaulį, su kuriuo ji turi kovoti. Tiesą sakant, tai yra tik haliucinacijos, klaidos ir baisios iliuzijos, kurias sukelia pasąmonė.

Download Hellblade nuo 2017 m. Rugpjūčio, ši data paskelbta kaip oficialus projekto pradžia. Iš vaizdo įrašo, kurį parodo studija, galima teigti, kad tai pirmos klasės produktas su didžiuliu pasauliu ir sukurtais vaiduokliais.

  • Išplėsti reljefą
  • Ieškoti elementų
  • Fight monsters
  • Pagerinkite savo įgūdžius

Įdomūs faktai.

Prieš žaidžiant „Hellblade“, tikriausiai norėsite sužinoti apie tai įdomių detalių. Pavyzdžiui, kuriant kovinę sistemą, jie pakvietė kaskadininkę Chloe Bruce, kuri buvo Daisy Ridley supratimas, kai filmavo „Star Wars“ „Force Awakening“ dalyje.

Pagrindinį vaidmenį Hellblade'e atliko Melina Jurgensas, tačiau iš tikrųjų ji nėra aktorė, bet dalyvavo vaizdo įrašų redagavime kitame projekte. Ji atliko laikiną Senočio vaidmenį, kai buvo atlikta nuolatinė aktorė. Tačiau komanda suprato, kad Melina greitai įsitraukė į darbą ir puikiai dirba, todėl pasiūlė jai tęsti darbą per vaizdą iki galo.

Nors mergina sutiko, iš pradžių ji buvo siaubingai drovus, o kartais net paprašė savo kolegų pasisukti arba išjungti šviesas, kai turėjo atlikti per daug emocines scenas. Bet darbas su savimi ir treniruotėmis treniruoklių salėje palaipsniui įsitraukė į ją, o drovumas nebuvo toks stiprus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more