Žymės

Hellgard

Alternatyvūs pavadinimai: Hellgard

Hellgard internete - nemokama naršyklės MMORPG žaidimas padaryta fantazijos stiliaus, gyvena obortni, vampyrai ir Inquisitors.

Taigi, kas pradės žaidimą, jums reikės užsiregistruoti Hellgard:

  • Norėdami įvesti savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį
  • Norėdami pasirinkti simbolį
  • Priskirti simbolių vardą

Dėl į žaidimą Hellgard simbolių: yra trys rasės, Inquisitors, Vilkolakiai ir vampyrai. Kiekviena gentis siūlo patinų ar patelių lyties pasirinkimas.

Pažvelkime šiose lenktynėse:

Inquisitors - jie medžioti pavojinga žmonėmis ir turi antgamtinių galių

Vilkolakiai - drąsūs ir negailestingas padarai, kurie yra pasirengę kovoti su abiem vampyrai ir inkvizitorių, ir su savimi;

Vampyrai - vampyrai, jie mėgsta kraują, bet kai nori žmogaus, o kai tik gyvūnas.

Į Hellgard žaidimą, kiekvienas simbolis yra penkių svarbiausių parametrų:

Galia - poveikis energijos insulto;

Statybos - įtaką gyvybės taškų ir šarvai skaičiaus padidėjimas;

Judrumas - įtakos galimam mokesčių vengimui;

-

Intelektas turi įtakos kiekis energijos, magija gynybos ir ataka numeris

Sėkmė - veikia Critical Strike galimybę.

Ateityje žaisti internete Hellgard, su kiekvienu nauju lygiu, arba bet ypač patirtį, galite pasirinktinai padidinti šiuos parametrus, tačiau būtina atsižvelgti į tai, ką ji turės įtakos kiekvieno parametro ir padidinti jai vieną kuri yra būtina, kad jūs toliau pergalių.

Kiekvienoje iš internetinių žaidimų Hellgard rasių turi savo unikalų miestą ir unikalus tipo charakterio vystymąsi, be to, kiekvienas simbolis turi asmeninį ginklą ir gynimo, savo vystymosi kryptį ir individualaus profesijos (shahterstvo, rybalstvo, surinkimo, prekybos ). Siekiant pagerinti į Hellgard internetinių žaidimų patirtį, jums reikės dalyvauti daug ir įdomių ieškojimų bėgant, ir atlikti įvairias užduotis. Pasaulio žaidimas internete Hellgard susideda iš daugelio vaizdingų vietų, kurioje gyvena įvairių būtybių ir monstras. Štai keletas iš vietų atstovybėse: Serenity slėnis, Pirštų Serfirota, rupūžė laukas, kovos dėl išlikimo, labirintas, Kameliard, Medžioklės plotai Kameliarda, Teorot.

Jūsų charakterio kūrimas žaidime priklauso nuo tokių veiksnių, kaip asmeninė patirtis ir atitikties veiksmų, susijusių su pasirinkta moralės lenktynes. Todėl Nellgard žaisti turėtumėte atkreipti dėmesį į jų reputaciją.

Reikėtų pažymėti, kad žaisti Hellgard internete, jums reikės unikali, žaidimų, pavyzdžiui, galimybę turėti augintiniai (gyvūnai), kurie yra taip atsidavęs savo šeimininkui, kad jie yra pasirengę kovoti, kad būtų apsaugoti savo šeimininką. Pirkti augintinė gali turėti treneris.

Keletas žodžių apie tai, kaip žaisti Hellgard, galite uždirbti. Štai keletas variantų: vykdant užduotis, rinkti vertingą lašas, prekybos dalykų, ir su savo draugų pagalba (per info Player).

Mūšis sistema žaidimų Hellgard pastatytas realiu laiku, kur be įprastų kovų, jūs galite dalyvauti masinių mūšių mirtinas. Už ką būtų Hellgard žaisti buvo įdomu, žaidimas turi galimybę kurti klanus.

Pasibaigus persvarstymo išvados, pridėti taip: žaidimas yra ne silpną širdį, pakankamai sunku, su gera grafika ir garso dizainas. Prisijunk į žaidimą po Hellgard, nesigailėsite, kad nusprendžiau išbandyti save į vieną iš simbolių atstovybių šiame žaidime vaidmenį.

Taigi, Hellgard patikrinimas laukia Jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more