Žymės

Šventoji-karo

Alternatyvūs pavadinimai: Šventoji karas

Viduramžių religija ir jų ištikimi fanatikai, Kryžiaus žygiai ir ištisų tautų konfrontacija - nėra paprasta tikrovė Šventoji-karas internete. Nėra vietos atsimetimas arba bailumas, viskas vyksta Dievo vardu ir su jo leidimu ...

Online žaidimai Šventoji-karo prisideda prie naršyklės pagrindu vaidmenų žaidimų viduramžių tema plėtrai. Pasiekti sėkmės ir pergalę prieš priešą, galite tiesiog sekti jų religijos įsitikinimus, kurį priimame, registruodamiesi. Be to, pasaulio pasirinkimas - religinis statusas (riteris katalikų ir musulmonų Saracens ir pagonys), registracija Šventojo karo žaidimas, reikės nuspręsti, kokios pasaulio norite gyventi - tiems kviečiami šeši. Na, tada visi labiau nuobodus - sukurti unikalų pavadinimą, įveskite esamą pašto dėžutę adresą, priimti vartotojo sutartį ir įregistruoti remiantis šio Šventojo karo baigėsi.

Kadangi herojus buvo išrinktas automatiškai (Šventoji-karo Registracija internetu nėra vietos pasirinkimo laisvę, kaip toks), mano, kad tai unikalus ir suteikti individualias savybes jums nepavyks.

Šventoji-karas internetinis žaidimas, kai visi vyksta tarp opozicijos atstovų, viena rasė - tarp žmonių. Pasekėjai skirtingų religijų (išskyrus fanatiško atsidavimo) skirtingų individualių įgūdžių ir gebėjimų, karinės amunicijos ir ginklų. Vėliau, įgyti patirties ir užsidirbti aukso monetų, jūs galite nusipirkti savo charakterį nauja šarvai, skydai ir ginklų ir įrangos. Be to, parduotuvėse dar daug dalykų - nuo kovos eržilų magical eliksyrai.

Šventoji-karo žaidimas internete siūlo platų Quest eiti ir išspręsti daug žaidimų problemas. Žinoma, pagrindinis leitmotyvas bet kurio ordino riterio veiksmų yra sukurti jūsų pačių. Bent jau turėtų siekti. Patikrinkite ar jūsų užsakymas bus ne iš karto galinga ir šlovinga, o turėti kantrybės. Groti Šventoji-karas turi etapus, skverbiasi į priešų, sprendžiant aktualias problemas, jų koučingo įgūdžius. Dėl pastarojo punkto, tai gerai, kad pasinaudoti jų pačių teritorijoje, kad kasybos ištekliai ir paversti savo kuklią buveinę didinga pilis vertas vadovo įsakymu.

Kad būtų galima išgauti išteklių nereikia nieko ypatinga daryti, tik aktyviai žaisti žaidimą internete Šventąją karo. Gal kai kurie žaidėjai apiplėšimo ir užpuolimo - iš paprastų metodų, bet čia jie yra teisėti. Sandūroje turi specialių funkcijų - ". Priepuolis" puola "," Premija ", Žaisti žaidimą Šventoji-karo internete yra patogu tai, kad jūs galite pasirinkti Varžovų lygį - tai suteiks jums daug kandidatų sąrašą, kuris gali būti užpulta. Be to, yra terminas ir galės nustatyti išpuolių.

Bet nebūtinai uždirbti apiplėšimus - eiti į darbą ar tapti samdinių, kur patiekiama tik sutartiniais kovose. Galima lošti lažybų žaidimų ir lažybų.

O kur yra religijos vieta, Jūs klausiate? Koviniai PvP - mes atsakome! Kai surengė mūšį - prieš pavedimas, tai kur karšta kova, atsidavimas ir ginti savo ideologiją. Kautynėse formato dvikovas dėl bendro tam nustatomas nugalėtojas.

Reikėtų pažymėti, kad Šventoji-War žaisti pirmas atrodo nudnovato vietas, galbūt dėl ​​to, kad prieš grotuvas nekelia iššūkių, ir nėra vieta story questus. Bet yra kažkas, kad atlieka ne mažiau - ir unikalus dvasia viduramžių riterių, galimybė išreikšti save įvairiais pavidalais (nuo kario pamokslininkui) ir, žinoma, daug kovoti dėl bendro reikalo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more