Žymės

Hoppenia internete

Alternatyvūs pavadinimai: Hoppeniya, Hopen

Hoppenia internete - nemokama naršyklė fantastinis žaidimas, kuris jungia elementai strategijos ir vadybininkas. Į naują paslaptingą pasaulį, kad atvers jums žaisti online Hoppenia, sukursite savo gyvenamąją vietą, užpildyti savo stebuklinga augintiniai, kurie rūpinsis, kovoti ir bendradarbiauti su kitais žaidėjais. Kad galėtumėte žaisti Hoppenia Jūsų kompiuteris turi atitikti šiuos minimalius sistemos reikalavimus:

- Procesorius: P4/Celeron 1. 2 + arba Athlon MP / XP

- Mažiausiai 512 MB atminties (optimaliai 2Gb)

- Tiesioginis 3D suderinama vaizdo plokštė

- Adobe Flash įskiepis (v 10. xx)

- Internetas

Durys į šį nuostabų pasaulį atidarote Hoppenia registraciją. Norėdami pradėti Hoppenia žaisti, nereikia atsisiųsti ir įdiegti žaidimo klientą. Prisijunkite žaidimo, reikalaujama Hoppenia šiuos duomenis:

1) stiprus slaptažodis

2) E-mail (ji iš tikrųjų egzistuoja)

3) Sugalvotas pavadinimas charakterio, kam jūs tampate žaisti

4) kodas

Hoppenia Registracija yra baigtas ir jūs galite paspausti mygtuką "Leisti". Sveiki įsibrauti tarp gyvenimo ir laikytojai globėjai ugnies konflikto Pasirinkę vienos iš šalių padėtis.

Laikytojai gyvenimo tiki mokslinio proceso jėga, todėl reikia atsižvelgti į pagrindinių technologijų plėtrą. Jei nėra reikalo kovoti, jie būtų turėję ramų gyvenimą dėl jų salose.

Sargai Fire svajonė greitai užkariavo salyno. Jie mano, kad jėgos panaudojimas gali užvaldyti viską, ir jis nenustoja naudotis savo atakas nioluni.

Paprastai internetinis žaidimas Hoppenia dalina simbolius į du tipus:

1) CAEP

2) Nioluni

Jūs įvedėte šį pasaulį formos Sayera. CAEP šeimininkai stebuklinga gyvūnų - nioluni. Pradedantysis CAEP turi teisę pasirinkti vieną augintinį, tačiau žaidimo metu skaičius, žinoma, padidėja. Erdvinis kovų šiame žaidime yra, atliekami per nioluni, kaip jie savo gladiatorių. Mūšis vyksta tarpusavyje Sueur, vadinamas turnyrus. Jūs galite dalyvauti turnyruose elementų, pradedantiesiems ir prieskoniais jaunas Sayera. Kadangi mes kalbame apie PvP sistemą, reikėtų paminėti, kad žaidime kartais turite užsiimti kovoti su NPC, kurie taip pat gyventojai virtualiame pasaulyje Hoppenia.

Nioluni - yra gyvūnai, kuriems reikia globos savo globėjų. Yra parametrų, apibūdinančių gyvūnai ištvermę (suma), judrumą (mobilumą, greitą atsakymą į streikų), tikslumas (gebėjimas prognozuoti priešo elgesį), jėgą (fizinę komponentas, kuris yra atsakingas už elektros insultas), išmintį (leidžia tinkamai naudoti zaklęć mūšyje) . Kas gyvūnas būtų pasirinkti, ji turi savo privalumus ir trūkumus, nes kiekvienas iš minėtų savybių tipas yra sukurta su didesniu ar mažesniu mastu. Žaidimo Hoppenia metu

- Meškučiai

- Vilkai

- Karvė

- Beždžionė

- Tigrai.

Neskubantis lokiai kartais atrodo tingus. Bet kad jie pikti, neatsargus priešininkas tiesiog sieks penktą kampą. Stora lokio negalima pažeisti bet kokio ginklo, o jo neįtikėtinai stiprūs smūgiai geriau save ne išbandyti.

Pagrindinis privalumas vilkai laikomi judrumas. Mūšyje, tai yra labai sunku įdėti vilkų žalą. Jiems svetima gailestingumas ir jie žino savo darbą.

Išminčius karvės pasiekė gilių žinių apie magija, todėl naudojant ji gali sunaikinti visiems savo keliu.

Quick beždžionės sugeba atstumti daugumą atakų. Jie meistrai naudoja psichologinę ataką, nes kovos metu ir vis dar sugeba pasityčioti priešą.

Tigrai yra toks atsparus, kad toliau kovoti, nepaisant kraujavimo žaizdos. Iškart mirksi įniršis padeda tigras taikomi tikslūs ir mirtini smūgiai.

Visi nioluni gyvena šventyklos. Jūs maitinti juos, traukinys ar tiesiog bendrauti. Bet tai atsitinka, kad tai yra būtina, siekiant sumažinti jos nioluni ligoninė (atkurti sveikatą). Atsitiks, jums reikia siųsti gyvūną į bokštą ar Magic akademijos (mokytis magijos triukų ir fizinis).

Play žaidimą internete gali Hoppenia naudojant tokias vietas

- Namų

- Adventistų

- Urvai.

Residence - yra jūsų asmeninė nuosavybė, kur pagrindinis pastatas dvaras. Be to, yra daug kitų įvairios paskirties pastatų. Pavyzdžiui, žvejyba namelis žvejoti žuvims arba gaudyti ūkyje grūdams. CAEP turi periodiškai daryti lankstą stebėti vykstančius procesus į savo nuosavybe teritorijoje.

Adventistų Miestas - kapitalo Hoppenii. Įsikūręs čia arenos, aukcionas, Vilniaus rotušė, namų meistras kambaryje yra prieinama visiems klanų Sueur. Pavyzdžiui, galite pateikti skundą miesto užsiimti kovos įvykusiu arenoje.

Kelias eina per urvas City. Čia galite ne tik laimėti laukinių nioluni bet ir gauti vertingų dalykų.

Hoppenia internetinis žaidimas teikia šias lėšas:

- Deimantai - patys vertingiausi. Su jų pagalba, įjungti įvairias premijas.

- Auksas - pagrindinis piniginis vienetas, leidžia pirkti būtinas prekes.

- Statybinės medžiagos - medienos, akmens ir molio. Jūs galite gauti tik per prekybos rūmų.

- Maisto šerti nioluni (grūdų, mėsos, žuvies ir tt

Pradėti žaisti dabar ir balsuoti patys privalumai Hoppenia. Jūs tikrai norite paprastą ir prieinamą sąsają žaidimą. Fono informacijos buvimas padėti sunkiais laikais. Ir pasiūlytos perdavimo sistemos naudojimas bus padaryti žaidimą dar įdomesnį. Po žaidimo su savo pakviestais bus daug lengviau ir įdomesnis!

Žaisti žaidimą internete Hoppenia bus perkelti per lygius. Norėdami pradėti pratinti, perduoti sklypo užduotis. Toliau stiprinti jo lygis bus vertinamas savo patirtimi. Gerbiami žaidėjai, kiekvienas naujas lygis suteikia savų privalumų, todėl nuolat siekiame žengti pirmyn gauti galimybę mėgautis ir didžiuotis savo pasiekimais!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more