Žymės

IcedLand

Alternatyvūs pavadinimai: Icedland

Icedland internete - nemokamai brayzernaya fantastinis žaidimas, kuris jungia klasikinę ir ekonominę strategiją. Tai vaidmenų žaidimas, teksto formatu. Teksto formatas reiškia, kad nėra aktyvių grafikos modulius. Icedland internetinis žaidimas yra ledinis pasaulis po Apokalipsės. Registruotis Icedland pateksite į 2091. Sunkus laikas, kai žmonės, kurie atėjo iš kriogeninės miego, bando išgyventi. Sukurti miestiečiai atšiaurių žemės neįsivaizduojamų pastangų uždirbti savo išteklius, kurie pragyvenimui būtinų lėšų. Icedland jūs galite žaisti beveik bet kurio kompiuterio. Svarbiausia tokių sistemos reikalavimų buvimas:

1) Operacinė sistema Microsoft Windows 98SE/Me/2000/XP;

2) CPU Pentium 300 MHz

3) Atmintis 128 MB

4) Suderinama su DirectX videoadaptor;

5) internetas.

Atsisiųsti failai nereikia žaisti. Prisijunkite žaidimo Icedland atsiranda tokia seka:

- Įdiegtas vardą - žaidimo pavadinimas

- Apgalvotos slaptažodis

- Elektroninio pašto adresas

- Perrašyti kodą

Tada, prieš jums langas, kuriame Icedland registracija internetu paragina asmens duomenis:

- Gimimo data

- Gyvenamoji vieta

- Grindų

- ICQ

- Telefono numeris

Baigus šį procesą, galite gauti GPS navigatorius ir peilį. Atėjo laikas pabusti iš kriogeninės miego, kuris truko pusę amžiaus, ir slegiantis jausmas diskomfortas nuo laikino dezorientacija, pabandykite prisitaikyti prie gyvenimo ateities pasaulyje. Pirmiausia reikia rūpintis užsidirbti pinigų šaltinis. Icedland internetinis žaidimas turi savo valiutą - Ilex. Išdėstyti ant uždirbti vieną iš įmonių ar studijoje, po mokymosi apie darbo vietų prieinamumą. Norėdami išvengti nemalonių netikėtumų, tikrai turėtumėte įsitikinti, kad pasirinkote įmonės pelningumą.

Žaisti žaidimą internete Icedland reikia siurblinės charakterį. Rūpinkitės pagerinti šių charakteristikų:

- Sveikatos

- Jėga

- Sumanumas

- Tikslumas

- Judrumas

- Menas

- Stabilumas

Mokymosi

- Sugebėjimas

Sveikatos, stiprybės, intelektas, kruopštumas, vikrumas - parametrai, su kuriomis padidinti jūsų žaidimas bus geriau. Didesnės plėtros šių kovinių įgūdžių lygis, tuo lengviau Icedland žaisti be baimės, kuri nėra pakankamai stiprūs, kad išgyventi žiauriai pasaulyje. Ekspertizė, stabilumo ir mokymosi įgūdžius, susijusius su ekonominiais ir įgūdžių parametrus, atsakingų už kovą.

Online žaidimai Icedland turi gerai išvystytą sistemą PvP. Vykdomi konfliktai tarp krašto gyventojų dažnai sukelia gesinimo susirėmimai. Be to laikas nuo laiko turi apsiginti nuo atakų mutantų ir afiniczna. Mutantai - panašūs į gyvūnus yra sujungtas su žmogaus genų. Jie buvo naudojami vakcinacijos DPA plėtrai. Ong yra atstumtųjų visuomenės ir atrodo staiga, kaip gali pasirodyti iš niekur. Iš tikrųjų tai yra pilnavertis gyventojai Icedland, o mylėti asketizmą. Atsistojus kartą kelyje nuošalus egzistavimas, grįžti į civilizuoto gyvenimo, jie nebeturi galimybės.

Galėsite dalyvauti šiose kovoti tipų: Melee, kulka, paskubomis, nesusimąstydami. Taip pat prieinama yra vienviečiai ir grupių kovų, iki verslo karus.

Asortimentas daiktų, reikalingų atlikti Icedland pakankamai įvairi. Visi dalykai yra suskirstyti pagal kategorijas:

1) Šaltas plienas

2) šaunamųjų ginklų

3) Priedai ginklas

4) Šarvai

5) Batai

6) Transportas

7) Rinkiniai ir stimuliatoriai

8) Granatos

9) Dovanos

10) Elektronika

11) Menas ir užrašu

12) Dalys ir šiukšlių

Visi dalykai turi savo ypatingą paskirtį. VP ginklai, naudojami tik Melee, bet gana pigiai. Tipai šaunamaisiais ginklais turi savo privalumus ir trūkumus. Priedai ginklams lazeriu ir optiniai taikikliai, granatsvaidžiai. Šarvai reikia apsaugoti. Jūs sukuriate patys. Batai naudojami kovai. Transporto žaidime turi tiek oro ir žemės. Pirmosios pagalbos rinkiniai padės atkurti sveikatą po kovos, ir stimuliatoriai naudojami tiesiogiai mūšio žalos rengimą. Menai ir surinkti patys registruotas darant užsakymus jų atitinkamų katalogų. Junk naudinga kuriant daiktus. Ir savo ruožtu elementus reikia pakeisti kai kurių punktų nuostatas. Su dovanų pagalba galite dalyvauti tiems, kurie jums patinka.

Kovose, reikalavimas atlikti darbo ieškojimą. Ir kad kelionės, naudojant žaidimo žemėlapį, miesto ir yra de Freeland. Paimkite laiko patyrinėti ledinis platybės žemę. Patikėkite, tai tada galės jaustis šiame pasaulyje patogiai ir užtikrintai!

Play žaidimą internete bus Icedland lygį. Su kiekvienu nauju lygiu Icedland atveria puikias perspektyvas visiems žaidėjams. Daug lygių šiame žaidime (apie šimtą), todėl prieš jums beveik neribotos plėtros galimybes. Atlikite tiek kovoti ir ekonomikos lygį. Išplėsti palaipsniui atrasti gilią esmę originalią idėją žaidimą. Apžvalga tikėti savo sėkme ir įsitikinkite, kad būtų galima pasiekti aukštą!

Pasinerkite į nepakartojamą atmosferą žaidimą ir tapti naujos nuostabų ateities kūrėjas! Būkite kantrūs ir jūs tikrai pasiseks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more