Žymės

Ikariam

Alternatyvūs pavadinimai: Ikariam

Degimo ryškios saulės, balto smėlio paplūdimys ir švelnų skambesį naršyti ... Kažkur Viduržemio jūroje, mažoje saloje, yra civilizacija. Pagal jūsų pasaulyje žinos šį gerovės ir atradimų laiką! Tai Ikariam internete!

Jei nori būti tas, kuris pakeis šį mažą salą didybės ir pradėti žaisti online žaidimas Ikariam, jums reikia praeiti registraciją nepretenzingas. Prisijunk į žaidimą Ikariam yra taip: oficiali svetainė žaidimą jūs paspaudę ant grafiko, o jūs užpildyti Ikariam Registracija tam skirtoje srityje vardu, e-mail, slaptažodį ir pasirinkti pasaulį, kuriame jūs žaidžiate.

Ikariam Po registracijos gausite nedidelį žemės sklypą, kuriame turėtų palaipsniui virsti išsivysčiusioje šalyje.

Dėl Viduržemio jūros salų, yra penkių rūšių išteklių: marmuro, krištolo, sieros, statybos ir vyno. Ypač Ikariam internete jums reikia statybinių medžiagų žemę statyboms. Todėl visomis priemonėmis plėsti gamybą šio ištekliaus ir siunčia darbininkus savo grobį.

Po ekstrahavimo visus būtinus išteklius tęsti, pereikite prie įdomiausių etape žaidimą. Žaisti online žaidimas Ikariam yra labai įdomus tiems, kurie norėtų užsiimti vystymosi ir plėtros miestuose. Iš akademijos jums bus daro tyrimus, jums mokyti savo kareivinėse, ir kuo greičiau sukurti jūrų prekybos uostas ir laivai galės verstis prekyba išteklius su kitais žaidėjais.

Siekiant apsaugoti savo miestą nuo priešo armijos išpuolių jį, jums reikia pridėti jį aukšto sienos. Kareivinėse turimi kariai slingers, kurie gali būti pasamdytas saugoti miestą. Kaip tik miesto reikalai gerėja, ir sandėlis užpildytas išteklių, dažniau atakuoja kaimynų kritikos. Šiuo atveju išlieka galimybė sustiprinti sienos ir nuomos armijos kareivinės, siųsti jį ginti sureguliavimo.

Po kiek laiko mūšis bus galima atviroje jūroje. Čia tuo atveju, pralaimėjimo jūs neteksite miestą, ir tik keletas vertingų išteklių.

Ikariam - internetinis žaidimas, kur kiekvienas naujienas ir pasikeitimus negali suspėti. Todėl šalia tavęs visada bus keturi patarėjai, kad jus neatsilikti nuo svarbiausių pastarojo meto įvykių. Dėl naujų naujienų patarėjų atvykus signalizuoja ryškioje šviesoje.

Online žaidimai Ikariam yra pilnas įvairių funkcijų, kad padėtų jums sukurti savo imperiją. Jūsų mokslininkai padaryti daug atradimų moksle. Jie sugalvoti sudėtingą karinę įrangą, atrasti naujas technologijas ir ginklus.

Žaidimas yra nemokamas, tačiau jis yra mokamas paslaugas, kaip antai Ambrosia pirkimo, už kurią galite nusipirkti Premium sąskaitą Ikariam PLUS. Pirkti šią sąskaitą leis jums labiau kontroliuoti miesto ir peržiūrai. Vis dar naudojate Ambrozija septynias dienas galite padidinti iki 20% išteklių gavybos.

Daugiau jums sukurti savo kaimą, daugiau žmonių, skaičių. Tai savo ruožtu leis padidinti darbuotojų ir mokslininkų skaičių. Kad gyventojų toliau augo ir toliau, jums reikės stebėti laimės iš Rotušės žmonių lygį. Siekiant išlaikyti šį lygį jūs turite statyti vietose, kur žmonės gali patenkinti savo poreikius.

Dėl patogumo, galite keisti žaidimo apžvalga - jums prieinamos miesto žemėlapis saloje ir visame pasaulyje.

Play Ikariam būti patogūs atsitiktinis žaidėjai, nes gyvenimas verda ir be jūsų nuolatinis buvimas. Taigi jūsų tolesnio dalyvavimo žaidime nėra būtinybė - darbas kaimuose visą laiką tęsis.

Online žaidimai Ikariam palankiai vertina bendrą žaidimą. Jūs galite bendrauti su kitais žaidėjais, baigiamuosius aljansus ir steigimo aljansus. Toks bendradarbiavimas yra naudingas abiem pusėms: galite nustatyti prekybai, sukėlusias sąjungininkus į priešų ir kolonizuoti visą salą. Bet saugokitės: kiekvienas šnipas misija gali būti veikiami ir priešas pusė sužinoti, kas pasamdė šnipas.

Žaidimas Ikariam verta žaisti! Dabar kurti savo imperiją idėja yra labai populiarus. Be to, tokios išlaidos laikas atsipalaiduoti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more