Žymės

Infinuum

Alternatyvūs pavadinimai: Infinuum

Infinuum internete - yra naršyklė fantazijos žaidimas su puikia grafika, įvairių simbolių, originalaus mūšio sistema ir didžiulis žaidimas pasaulyje su įvairių vietų.

Žaidimas yra grindžiamas tarp dviejų didžiųjų valstybių konfrontacijos: technologiškai pažangių Kraftlanda kurio gyventojai remtis savo ginklų ir šarvai apsaugos stiprumą, ir su galinga magija Elliari mokykla kovinių burtai, kurie pasekėjai nori naudoti kovoti ir žaibo liepsna kamuolius. Pasirinkite, kas jums arčiau - ginklų ar magija?

Į Infinuum galite žaisti per naršyklę, bet per mažos spartos interneto jungtimis visą žaidimą, tai yra pageidautina įdiegti kliento. Tuo pačiu metu, internetinis žaidimas Infinuum turi šiuos sistemos reikalavimus: Pentium 1 GHz, 512 MB RAM, 100 MB laisvos vietos standžiajame diske, "Adobe Flash Player 10.

Norėdami pradėti žaisti žaidimą internete Infinuum reikia užsiregistruoti į žaidimą Infinuum. Registruotis Infinuum numatyta išteklių pašto dėžutės Mail. ru. Priešingu atveju spustelėkite Infinuum registracijos dialogo lange įvesti savo duomenis, pašto dėžės vardas ir slaptažodis.

Ėjimas į žaidimą, jums bus perduoti trumpą mokymo kursą, siekiant įvaldyti daro gesinimo, pirkimo daiktų parduotuvėje principą, juda iš vienos vietos.

Kiekviena tauta atstovauja keturių simbolių klases, jų skirtingas savybes. Bronemaster turi kraftlandtsev ir barbaras turi elliari - gera apsauga, bet turi vidutinius sugebėjimus vartų. Assassin ir Assassin - turėti staigiam pranašumą, bet labai pažeidžiami. "Ranger" Mage ir yra tik svyravo. Ginklininkas ir Druidas gali pakeisti bet kovotojas, nes jie turi vienodai gali visų kitų klasių. Keisti charakteristikų pobūdžio paskirstymas negali, jie priklauso nuo dabartinio lygio, šarvai ir eksploatacijos poveikio klasėje.

Tai neturi prasmės nedelsiant skubėti į mūšį, pageidautina gauti naujokas skirtingų įgūdžių. Pavyzdžiui, sužinoti naudingą profesiją - ginklininkas, vaistininką ar Alchemist. Profesinis tobulėjimas dar labiau sustiprins jūsų charakterį. Norėdami gauti profesiją reikės atlikti specialią užduotį. Ir apskritai, siekiant, kad jūsų charakteris gali augti ir pasiekti naują našumo lygį, reikia atlikti Quest įvairovė: žudyti monstrus, dalyvauti konkursuose, apsaugoti karavanai. Visa tai vyksta didžioji urmu žaidimo pasaulyje. Norėdami pereiti iš vienos vietos į specialios portalų. Esant bet kuriam iš spalvingų įvairiose vietose, galite rasti kardadančiai yeti kalnų Troll ar drakonas. Beje, už drakonas medžioklė yra labai pelningas, nors ir pavojingas dalykas.

Pasiekti 3 lygį, jums bus suteikta galimybė pasirinkti charakterio vystymosi kelią, prisijungti prie kulto Klirikanov garbinti gerumą ir naudoti gydymo magija ar kulto Leis taikant keikia ir juodąją magiją. Ir iš tiesų, abiem atvejais gausite funkcijų ir sugebėjimų daug. Po 5 lygį, galite gauti reputaciją medžiotojus goblinai, kurie suteiks Jums ypatingą pranašumą šiame žaidime.

Infinuum internetinis žaidimas su gana įdomia mūšio sistemą. Mūšiai gali būti vykdomas kaip vienas ant vieno, ir įtraukiant kelis veikėjus. Visi mūšiai vyksta specialioje vietoje ir pareikalauti atlikti tam tikrus veiksmus. Kova yra pavienių pobūdžio ir neturi specialių taktika reikalingus skaičiavimo galią ir smūgio kryptimi. Jei priešas ginkluotas tik su melee, prasminga gintis, ir, jei galite šaudyti iš toli, tai geriausia eiti į priekį ir ataka.

Taigi žaisti Infinuum rekomenduojama tiems, kurie traukia Quest, žaidimas bus suteikti jiems Infinuum internete didžiulį kiekį ir įvairovę.

Taip pat žaisti žaidimą internetu Infinuum - tai dalyvauti konkursuose, kurti klanus, arba tiesiog kalbėtis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more