Žymės

Iris naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Iris naršo

Iris Online - Stilingas internete MMORPG žaidimas, kuris yra iš fantastikos žanrų mišinys. Tai korėjiečių žaidimas išverstas į rusų kalbą paštu. ru. Iris internete internetinis žaidimas su savo įprastu fantastiška atmosfera anime auditorija grotuvai prieinama nemokamai. Iris naršo Registracijos nuves jus atgal į viduramžių Europoje, kur bus galima įsigyti su čigonų folkloro, pamatyti miesto architektūrą ir mėgautis senovės kultūros kontempliacija. Šis paslaptingas pasaulis apipinta legendomis romus su jausmingas melodijas dainos, didingų pilių, riterių turnyrų puikus, prabangus teismo kamuolius ir laukinių šokių aplink laužo bus užfiksuoti savo vaizduotę. Jo skonis prekinis Taro kortos. Jie vaidina žaidime yra gana svarbus. Iris internetinis žaidimas kuriame kiekvienas gali sukurti darbo vietų pagal skonį. Prisijunkite žaidimo Iris Online nebus užimti daug laiko. Jums tik reikia pateikti elektroninio pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Spausdamas mygtuką Registruotis sutinkate su paslaugų teikimo sąlygomis, EULA, Žaidžia taisykles ir sankcijas. Tada jums atsisiųsti ir įdiegti žaidimo klientą. Iris Registracija internetu dabar praėjo, ir jūs tapsite nepaprastai spalvinga pasaulio gyventojas!

Sukurti savo charakterį, jums nustatyti spalvą, rinkitės veido ir plaukų. Žaisti žaidimą internete Iris pradėdami nuo cirko, padalintas į zonas. Čia jūs turite prisitaikyti ir išmokti valdyti žaidimą. Tada jums pasiūlyti vieną iš trijų stovai važiuoti sutvarkyti transporto valdymo žaidimas. Beje, rogės stovai žaidime daugiau nei 100 rūšių.

Žaidimų Iris internete siūlo vieną iš trijų rasių pasirinkimas. Čia yra žmonių Feraly ir elfai. Suprasti, kas yra kas. Žmonės yra palikuonys "Gyvybės medis". Turi didelę galią ir gali tapti kaip magai ir kovotojai. Tarp kovotojų turėti riteriai, Gladiatoriai ir vadai, ir tarp magai Jums susirasti burtininkai ir kunigus. Feraly - žmonių ir gyvūnų mišinys. Turinti didele jėga ir judrumas jos nereikia naudoti magija. Gali tapti reindžeris (Shadow Hunter) ir Melee (Veteranas, Berserk, Warrior). Ir, pagaliau, elfai. Kaip be jų tokiu tolimu, paslaptingą pasaulį? Šie gamtos saugotojai su dideliu intelektu turi neprilygstamą grožio ir nuostabios malonės. Galimos klasės elfai - ji Wayfarers ir burtininkų.

Play Iris Online "bus daug lengviau ir įdomiau, jei jūs galite surinkti visas tarot korteles. Yra 22 pagrindinių ir 56 mažų kortelių kortelės. Žemėlapiai padėti gauti prieigą prie Požemiuose, leidžia jums pakeisti charakterį išvaizda bus pridėti įvairių unikalių įgūdžių, suteikti galimybę padidinti atsargas. Žaidimas turi daug skirtingų kombinacijų korteles.

Bet žaidimas Iris Online neapsiriboja kortelių kaupimosi. Atlikti darbo ieškojimą, aplankant urvus ir požemius, medžioklės monstras, gausite vertingų naudą ir patirtį. Su patirtimi, žaidėjas zapoluchaet įgūdžių taškų, kurie yra platinamas specialių įgūdžių kaupimu.

Jūs jau žinote, kad žaisti Iris Online - tai reiškia apsilankymą urvą. Jie, kaip ir pagrindinių Taro kortų žaidime 22. Kai kurios reikalauja tam tikrų veiksmų ar kriterijai yra tinkami į ją įrašyti. Pavyzdžiui, urvas mėgėjams gali patekti tik apie vyrų ir moterų charakterio pora. Ir reikalauja, kad tiek galėjo išgyventi, kitaip užbaigti paleisti sustoja.

Taip pat galės naudotis įvairių sričių kovoti. PvP sistema, galite uždirbti taškų, patirtį ir vaidinti pinigus. Taškai jums praleisti ant unikalių dalykų ir reikalingų daiktų pirkimo. Žaidime yra kelių rūšių kovos. Tai gali būti paprastas dvikova, o iš šono priepuolių, ir komandines kovas. Pavyzdžiui, jums bus įtraukti į rungtynes. Turės kovoti sandėlio komanda. Viena komanda įkrauti iki 15 žaidėjų. Pergalė priklausys tiek nuoseklumo ir kiekvienas žaidėjas.

Eyasoft Korėjos bendrovė pasirūpino Iris Online žaisti kaip visiems, kurie nusprendžia išbandyti savo jėgas geriausios MMORPG. Paprasta ir prieinama sąsaja, techninės paramos ir informacijos prieinamumas padės išvengti problemų.

Laimingas tu žaidi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more