Žymės

Salos

Alternatyvūs pavadinimai: Salos, Islandworld

Salos žaidimas yra nemokamas ir nereikalauja atsisiųsti, todėl žaisti internete salos jums reikia tik naršyklės ir interneto.

Norėdami pradėti žaisti žaidimą internete salos, jūs turite užsiregistruoti. Prisijunkite žaidimas yra labai paprasta salos ir susideda iš tokių elementų

1 . Įveskite .

2. Taškas [ _17_] Elektroninio pašto adresas .

3. Pasirinkite saugumo klausimą.

4. Įveskite atsakymą į klausimą.

5. Nurodyti grindis.

Kai nukreipiate žymiklį visi duomenys registracijos salos bus atliekama.

Salos žaidimas yra keturių tipų personažai:

·                   Lebardist;

·                   Nozhevik;

·                   Kardu;

·                   Universal.

Halabardnik - aukštas ir raumeningas sportininkas, kuris vertas pagarbos už savo stiprybe, jo galingas štampus lengvai sutriuškino jokios apsaugos. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nėra atbaido sąžiningos ir atviros kovos, ir kurio taisyklės ne trauktis pavojaus akivaizdoje, kontrastingos, kad jis visada tvirtumas ir kūno.

Nozhevik nori šviesos ir nekrenta į akis ginklus, tai greitai karys. Jis neturi jokių sunkumų išvengti stiprių ir trupinimo smūgių, ir reaguojant į streiką nozhevik įrodyti Sugebėjimą ir žinių labiausiai pažeidžiamuose taškuose priešo, trenkė keletą mirtinų išpuolių seriją.

Dėl jo kardas Fencer pačios kūno dalis, pavyzdžiui, rankos ar kojos. Ar kardo meistras protingas kova jis visada laukia momento, kai priešas yra atviras kelias užpuolimui, kad akimirksnį langelio išpuolis jo bando įveikti kardu. Nuo jo labai sunku Dodge išpuolių ir ašmenų apsauga neleidžia jam gauti pakankamai arti, kad taikyti kritinį streiką.

Universal - tai kovotojas, kuris niekada paėmė pamokas elegantiškas turėjimas blade aristokratai. Jo stilius - kietas mokyklų kiemai ir gatvės uostamiestyje, suteikiant neįkainojamų pamokų tiems, kurie vis dar gali išgyventi betono džiunglėse. Turistinis nėra toks stiprus, o ne kaip eiklus kaip su durklu Assassin, o ne kaip švarus kaip kilmingųjų, kurie nuo vaikystės ne išsiskirti su savo kalaviją. Tačiau ji gali būti daug pavojingesni nei bet kuris iš jų, derinant gesinimo įgūdžių kiekvienas.

Salos internetinis žaidimas prasidės mažame kaimelyje Arroyo saloje supainioti.

Sala internetinis žaidimas yra svarbiausias komponentas - jūsų charakterio vystymąsi. Norėdami išgyventi vandenyno pilna pavojų, nekilnojamojo corsair pirma turi būti stiprus, protingas ir laimingas žmogus.

Salos Online žaidimai yra labai įdomus. Tikitės įdomių nuotykių sausumoje ir jūroje .

Jūsų charakteris bus penkios pagrindinės charakteristikos:

·                   Judrumas;

·                   Jėga;

·                   Ištvermė;

·                   Sėkmės;

·                   Sveikata.

Jūs galėsite padidinti jas platinti patirties taškų, kurie bus jums duota, kai jūsų piratų universiteto lygio. Pagrindinių duomenų savybės priklauso ginklus ir šarvus, kad galite naudoti savo charakterį, ir kas buvo jo įgūdžių mūšyje suveikia dažniausiai.

Artful kovotojas nukentėjo tiksliau ir atakų priešininkai dažniausiai per jį supantį orą, o ne pataikyti į taikinį.

Fizinė jėga jūsų kovotojas turės įtakos žalą mačetėmis ir tikimybei poveikio Meek - ataka tokia galinga, kad jei jis ir blokuoti, priešininkas negalės išlaikyti savo pusiausvyrą ir daugiau taikote atsakomųjų išpuolių.

Ištvermė nustato savo charakterį, stiprumo pastatyti blokus, ir jėga, su kuria herojus atsikrato nuovargio pajėgumus.

Sėkmės jums apsisaugoti nuo priešų kritinių hitai ir neįvykusias iš ypač pažeidžiamos priešų, ir padidina atsakomųjų išpuolių tiesiai ant taikinio galimybę po sėkmingo blokas. Fortūna taip pat naudinga, jei jūs staiga risknesh iššūkis pasekėjai Voodoo.

Sveikatos lemia gyvenimo skaičių simbolių - sumažintas nuo sėkmingo priešo ataka reiškia mirtį mūšyje, kai jis pasiekia nulį.

Play salos, jūs galite tokie ginklai kaip

·                   Halberd;

·                   Peilis;

·                   Kardas.

Salos žaisti labai įdomu, čia Jūsų laukia spalvinga vietose, didelis asortimentas ginklų, mūšio piratai ir lobių ieškojimui. Užsiregistruoti ir žaisti - tikrai nepasigailėsite!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more