Žymės

Jade Dynasty

Alternatyvūs pavadinimai: Jade Dynasty

Jei - iš geriausių Rytų skonio žinovas, neturiu nieko prieš senųjų dievų ir pasirengę perduoti nuotykių herojus išminties, kviečiame Jade Dynasty. Online žaidimai Jade Dynasty prašome naujoves ir funkcijas, užtikrinti jo populiarumą tarp kitų MMORPG.

Minimalus reikalavimai sistemai:

1. Operacinė sistema - Windows ® ME, 2000, "Windows 7", "Vista" x32;

2. Procesorius - Intel Pentium IV 1500 MHz

3. Vaizdo plokštė - 64 MB;

4. RAM - 1 GB;

5. 5 GB laisvos vietos standžiajame diske.

Taigi, pradėti žaidimą, jūs turite užpildyti standartinę formą puslapio Prisijungti Jade Dynasty. Jūs galite padaryti jį savo oficialiojoje svetainėje, kur paspaudę ant to paties pavadinimo nuorodą, turite:

• Įveskite savo galiojantį el;

• Nurodykite slaptažodį,

• Sukurti vardą, pagal kurį jūs žinosite žaidime ir forume;

• Kitas Prisijunk į žaidimą Jade Dynasty siūlo priimti dėl susitarimo poreikį, perskaityti žaidimo taisykles ir esamus nuobaudas;

• Paspauskite mygtuką "Registruotis".

Kai reikia atsisiųsti žaidimo klientą į jūsų kompiuterį, įdiegti ir taip gauti priėjimą prie žaidimo. Jade Dynasty, jūs galite žaisti spausdami atitinkamą nuorodą darbalaukyje arba "Start". Kai pirmą kartą patekti į žaidimą, jums reikės nuspręsti dėl vieno pasiūlyto serverį ir įveskite - kurį nurodėte žingsnio Jade Dynasty metai - vardą ir slaptažodį.

Kitas žingsnis - sukurti savo charakterį. Kai jūs turite nusprendė Beje, jums teks atlikti labai svarbų pasirinkimas - frakcijos. Iš viso penkis čia:

1. Skysong (geri gydytojai) → pagerinti apsaugą, gydyti sužeistuosius ir atgaivinti nukrito;

2. Jadeon (geri Rangers) → jų "arklys" - iš tolo priepuolis, bet silpnas vartų, ypač gynybos,

3. Vim (blogio rezervuarai) → stipri tiek puolimas ir gynyba, deja, ji neturi priklausyti grupei ir užpuolimo iš toli, todėl iš nuolatinių priešų kaupimas puola tik tada, kai tikrai būtina;

4. Lubinai (blogio samdiniai) → turėti įvairų rinkinį puola įgūdžius;

5. Modo (burtininkas ir vilkolakis) → labiausiai tikėtina, kad jie gali būti siejami su blogio jėgomis, nors niekas nežino apie savo ketinimus tiesos. Jie sugeba transformuoti per kova galingų būtybių ir geriamojo gyvenimo varžovus.

Žaidimas Jade Dynasty naršo pasižymi šiomis savybėmis, kad atskirti jį nuo kitų laisvo MMORPG:

• Dėka Ponadklasowy plėtros, galite sukurti savo unikalų kariai. Didele dalimi dėka būtent šis žaisti internete Jade Dynasty - tikras malonumas.

• turima ieškojimų įvairovė: ir legendinis, ir klanas ir visus medžioklės monstrai ir lobių, Quest, kelionės, mokslinių tyrimų, istorinių rūšių.

• nemažai Jade Dynasty interneto ribų.

• Lengvai "navigacijos sistema: Quest yra speciali rodyklė į kelią plius - spustelėkite tinkamą vietą kortelėje automatiškai suteikia praėjimą į šį klausimą.

• Galite sukurti ginklus ir šarvus (Kraft).

• transporto priemonių įvairovė.

• Jei turite naminių obzavedetes tikrai žaisti Jade Dynasty bus įdomiau ir lengviau. Dauguma šių augintiniai galite patekti į laukinių srityse arba bet kurioje kitoje vietoje.

• Jade Dynasty internetinis žaidimas, kuris suteikia žaidėjams su kalavijais neįtikėtinai skrydžio.

• modernizavimas šarvų, ginklų ir išvaizda.

• Jūs galite žaisti internete Jade Dynasty visiškai tik bendraujant su kitais žaidėjais. Ypač tai yra labai išvystyta sistema aljansų.

• Galite mokytis įgūdžius ir romantiškas, asociacija, vėl pradėti formalaus santuokos.

Grynumas, trapumas ir neįtikėtinas grožis Jade Dynasty pasaulyje dėl giminystės su senovės Kinijos istorijoje. Pačioje pradžioje jums bus tik vienišas Paladin, tačiau laikui bėgant jis įgis įgūdžių, kad atkreipti jums labiausiai. Galų gale, jūs turite suprasti, nemirtingumo paslaptis, ir išminties kartu su atkaklumo nėra sužeistas. Sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more