Žymės

Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast

Alternatyvūs pavadinimai: Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast

Procesorius: Pentium II 350

RAM: 128 MB

Video

Star Wars: Jedi Knight: - "." Žvaigždžių karai "Jedi Outcast antroji dalis viena iš populiariausių kompiuterinių žaidimų, grindžiamų visatos motyvų Star Wars: Jedi Knight Skirtingai nuo įprastų šauliai, nes čia Žaidėjas turimi ginklai yra ne tik ilgo nuotolio, bet lightsabers, taip pat galite naudoti jėga konfrontacijos su priešu.

Sklypo Star Wars: Jedi Knight 2

Žaidimas vyksta du metai po pirmosios žaidimo dalis renginių užbaigimo. Veikėjas Kyle Katarn, bijodami vėl pasiduoti tamsiąją pusę jėgos, atsisako savo gebėjimus ir išmeta savo lightsaber. Iš Star Wars veikėjas: Jedi Knight: Jedi Outcast nusprendžia grįžti prie samdinių kariuomenės, padedančių Naujas Respublika baigti paskutinius likučius Imperial pajėgų profesijos. Per vieną iš misijų, Kyle siunčiami kartu su savo senas draugas Sau PVA vienas iš sukilėlių planetų, jei jos atitinka Desann Dark Jedi, kuris išmoko Kyle nugalėtojas Jerec ir pagrobia Jen. Bandymas išsaugoti savo partnerį, Kyle pripažįsta mūšio Dessanu naudojamas prieš jį Silas ir jo draugas miršta. Oklemavshis Kyle yra įsiutę ir eina į Jedi slėnyje atgauti grupę. Herojus grįžta į vidinį šventovė Star Wars, Jedi Academy, 2-osios kartos, kuri jau parengė mums Luke Skywalker. Kad jis turėtų Kyle pasiimti savo kalaviją, kairėje saugojimui. Nuo šio momento prasideda jūsų medžioti Dark Jedi Dessau, kuris nukelia jus per visus Star Wars pasaulių: Jedi Knight 2.

Išvaizda

Specialusis vertinimas žaidimas nusipelno jo vizualinis komponentas yra užpildytas su proto neįtikėtinas specialiųjų efektų ir gerai suprojektuoti pobūdžio modeliai. Viskas, absoliučiai viskas Star Wars: Jedi Academy 2 turi aukščiausiu lygiu, iš herojaus ir baigiant paprastų Imperial Stormtroopers. Pagal modelį žaidimo simbolius ir padarė judėjimo. Žaidimas yra verta žaisti net tik tam, kad pamatyti, kaip grakščiai plaukioja sprogstamasis termogranate, ataka taip skubėti pro keliolika šūviai blasters. Garsas taip pat yra iki žymės ir visi vaizdo malonumų bus dubliuojamas didelį garso takelį, turinčių įtakos viską, net echo kurios skrido pro šviesos Blaster.

Taip atvyksite su force

Žaidimas Star Wars: Jedi Knight tikrai transformuoti, vieną kartą herojus rankose nepataikė lightsaber kovoti pakeitimo Blaster. Bus nustatyti greitį ir garo teka, grakščių judesių, tačiau net ir rimtai atimti išmokas, kurių suma viršija priešo grupę. Visa tai lydi spalvingas salto ir Saltas, sumaišties deriniai ir žaibo. Įgūdžiai veikėjas augs visame žaidime bei turimų beats, gudrybės ir akrobatiniai Saltas numeris su juo. Palyginti su pirmąja dalimi rinkimo sistemos dalelės dingo pajėgų kritusių priešų lavonų, dabar Kyle gali pati generuoti energiją, kuri yra būtina tam tikrą laiką naudoti savo įgūdžius. Įdomiausių kova bus jūsų laukia kova su maištinga Jedi, todėl nereikia išleisti visus su paprastais Stormtroopers kovose jėgas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more