Žymės

Karalius avalonas

Alternatyvūs pavadinimai: Žaidimas „King of Avalon“, KoA, KVK
Žaidimas „Avalono karalius“ - Apvalaus stalo riteriai, pasakojantys naujieną

Jei esate karaliaus Artūro ir jo riterių legendos mėgėjas, tada internetinis strateginis žaidimas, skirtas „Android“ karaliui Avalonui, yra kaip tik jums. Čia susipynė Merlino, Morganos, Balthazaro, karaliaus Artūro ir kitų jūsų kelyje sutiktų personažų istorija.

Viskas prasideda nuo degančios pilies ir kavalerijos, skubančios prie pilies vartų su ataskaita. Morganų būriai apgulė miestą, turite nuspręsti, ką daryti toliau. Kaip tikras pilies gynėjas, jūs nuspręsite stovėti iki galo ir ginti miestą su visais jo gyventojais. Šis etapas yra treniruotės žaidimui. Todėl jūsų prašoma pastatyti kareivines ir pradėti samdyti kariuomenę. Kartu su jūsų veiksmais į pilį atvyksta sutvirtinimai, kurie padeda susidoroti su didžiąja dalimi priešų. Turite priešintis, nes visi jūsų sąjungininkai jau sumažėjo. Jūsų kariai susirinks į mūšį, bet staiga pasirodžius Merlinui, burtai nutraukia mūšio eigą jūsų naudai. Morganų būriai išvyti atgal. Štai čia prasideda jūsų, karaliaus Avalono, istorija.

Kopijuodamas „Avalon“ kompiuteryje, visų pirma, esi strateginis žaidimas, dažniausiai teks susidurti su savo pilies statyba ir plėtra. Pilis yra jūsų tvirtovė, jūsų galios tvirtovė. Tobulinkite tai subalansuotai ir būsite nenugalimi. Po pradinio mūšio su Morgana, jūsų tiriamieji išsaugojo drakono kiaušinį, kurį galėsite naudoti ateityje ir užsiauginti ugnies kvėpavimo takų apsaugą. Bet visų pirma pirmiausia.

pirmasis skyrius

Pirma, mes pradėsime miesto atkūrimą. Tvirtovė yra pilies centras ir bastionas jums ir jūsų vasalams. Pakelkite tvirtovės lygį į antrą lygį. Tada mums siūloma pastatyti arklides. Jie leis samdyti kavaleriją. Mes juos statome ir užsakome pirmojo arklio atskyrimo treniruotes. Kol motociklininkai ruošiasi, mes stengsimės peržengti pilį ir užpulti mus supančius monstrus. Mes pasirinksime paprasčiausią, pirmąjį lygį ir išsiųsime savo pirmąjį būrį į mūšį. Tai yra pirmieji žingsniai, kurių imamės, kad gautume savo pirmąjį apdovanojimą.

Antrasis skyrius

Dabar pasirūpinkime savo kiaušiniu. Mes einame į drakono urvą ir naudojame eliksyrą, kuris mums buvo duotas pirmojo skyriaus pildymui. Atrodo, kad kiaušinis atgyja, yra užpildytas spalvomis ir atrodo, kad jis sprogs. Bet tam jums reikės dar vieno eliksyro. Todėl grįžtame prie miesto atkūrimo ir jėgų kaupimo. Norėdami pagerinti jėgą iki 3 lygio, turite pagerinti sieną iki 2-os. Mes išsirikiavome prie sienos ūkių ir lentpjūvių statybai. Tai yra pagrindinės kasybos priemonės, skirtos kariams tiekti ir įdarbinti. Po to bandome pulti aukštesnio lygio monstrą. Atkreipkite dėmesį, kad už aplinkinių monstrų sunaikinimą gausite išteklių ir artefaktų, taip pat pumpuosite savo herojų. Tai svarbu, nes kuo aukštesnis pabaisos lygis, tuo didesnis atlygis. Mums reikia tik statyti lankus lankininkams ir atlikti jų mokymus. Be to, mes statome palapines už sienos savo kariuomenei, jie įsikurs ten. Daugiau palapinių - daugiau kariuomenės, kurią galime išsinuomoti. Tuo tarpu antrasis skyrius baigtas, ir mes galime išspręsti savo būsimojo drakono problemą.

trečias skyrius

Skambučio ratas leis iškviesti mūsų pirmąjį drakoną, o eliksyras, gautas užbaigiant antrąjį skyrių, tam padės. Mes naudojame jį ant savo kiaušinio. Tai liepsnoja ir priverčia mus suprasti, kad drakono siela yra gyva ir atgims. Mes naudojame ugnies rutulį ir voila ant jo, drakonas atgimsta ir yra pasirengęs jums tarnauti! Greitai sugalvosime jam vardą, dabar jis atsakys tik jam. Atrodė, kad Morgana pajuto galios pabudimą ir iškart pasiuntė mažą kariuomenės vienetą pulti. Pasiruošk mūšiui!

Greitai pagerinkite tvirtovę, sieną, pastatykite universitetą, išmokite gynybos įgūdžių ir pakelkite drakono lygį. Atminkite, kad padidėjus lygiui, jūs gaunate premijas, tiek gynybines, tiek puolančias. Jie veikia tavo kareivius. Kai tik tai padarysite, drakonas pakils į orą ir vienu ugningu kvėpavimu sunaikins Moragnos kariuomenę.

Viskas, jūsų mokymai baigti, ir jūs galite atlikti karališkus reikalus, patys atlikti šiuos skyrius ir kovoti už šlovę ir garbę!

pastatai jūsų mieste, kuriuos reikės pastatyti ir palaipsniui plėtoti:

  • haracks
  • tvartai
  • šaudykla
  • apgulties dirbtuvės
  • ambasada
  • kalvis
  • universitetas
  • drakono urvas
  • apsauginė siena

Atsisiųskite „King of Avalon“ - spustelėkite mygtuką, kad paleistumėte „Avalon King“, būsime nukreipti į svetainę, kurioje atsisiunčiame „Android“ emuliatorių „BlueStacks“. Su ja mes įdiegiame „Avalon King“ ir mėgaujamės žaidimu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more