Žymės

Gynybos karalius: Sujunkite TD

Alternatyvūs pavadinimai:

King Of Defense: Merge TD - yra bokšto gynybos žaidimas su tam tikromis ypatybėmis. Grafika yra graži animacinio filmo stiliaus. Visi personažai labai tikroviškai įgarsinti, muzika neįkyri, gerai parinkta. Žaidime jūs turite vadovauti gynybai nuo monstrų minios, kurdami ir tobulindami gynybines pozicijas.

Nėra per daug sudėtingo siužeto, o tai normalu šio žanro žaidimams.

Kiekvieną naują lygį pradėsite nuo nedidelės pinigų sumos, kuri leis jums pastatyti keletą gynybinių konstrukcijų. Be to, už kiekvieno užpuoliko nužudymą gausite nedidelį kiekį monetų, tai leis jums pastatyti naujus gynybos bokštus arba patobulinti esamus.

Gynybos struktūros skirstomos į keletą tipų:

  • Bokštelis su lankininkais daro nedidelę fizinę žalą, gali pataikyti tiek į skraidančius, tiek į antžeminius taikinius, teigiami jo aspektai yra ugnies greitis ir maža kaina
  • Mage bokštas daro magišką žalą, nėra pigus, gali atakuoti bet kokius taikinius, įskaitant ir skrendančius, jei reikia, yra veiksmingiausias prieš vienetus, kurie nėra jautrūs fizinei žalai
  • Pabūklo bokštelis padaro didžiulę žalą plotui, brangiausias, nešaudo į skraidančius priešus
  • Bokšte su karių gynėjais yra daug kovotojų, kurie gali prisijungti prie mūšio, kad laikinai sustabdytų priešo veržimąsi ir padarytų didelę žalą užpuolikams, atakuodami tik antžeminius taikinius

Šio žaidimo ypatybė yra galimybė statyti kelių pakopų bokštus, taip sujungiant skirtingų tipų bokštų stipriąsias puses ir padidinant gynybos tankį.

Be to, vienas iš herojų bus jums vadovaujamas. Kiekvienas iš šių galingų kovotojų turi savo įgūdžius. Vieni jų įsitraukia į artimą kovą, kiti puola iš toli. Yra ir tokių, kurie gynybai suteikia pasyvių premijų.

Pradžioje bus tik vienas herojus, bet laikui bėgant atrakinsite naujus personažus. Prieš mūšį pasirinkite, kurį iš jų pasiimti su savimi, kartais tai nulemia mūšio baigtį.

Gynybos metu turite keletą specialių įgūdžių, kuriuos galite pasirinkti prieš mūšį. Šie įgūdžiai turi atšalimo laiką, tačiau jų panaudojimas kartais gelbsti atrodo beviltiškoje situacijoje.

herojų, bokštų ir įgūdžių, kuriuos galite patobulinti tarp mūšių, išleisdami šia valiuta, uždirbdami baigę lygius. Kalbant apie įgūdžius ir herojus, viskas aišku, kiek jų pumpuosite, jie bus tokie stiprūs pačioje naujo mūšio pradžioje.

Galite statyti tik pradinio lygio bokštus, įgyti atnaujinimai leidžia juos tik tam tikru mastu sustiprinti žaidimo metu. Tačiau kitame lygyje jas reikės vystyti iš naujo, todėl įsigydami patobulinimą atveriate galimybę jį pritaikyti tik mūšių metu, tačiau tam turėsite išleisti resursus kiekvieną kartą iš naujo.

Žaidžiant King Of Defense: Merge TD nenuobodžiausite, žaidimas nuolat atnaujinamas, o jame švenčių proga vyksta teminiai konkursai.

Galite nemokamai atsisiųsti

King Of Defense: Merge TD naudodami Android, jei paspausite nuorodą šiame puslapyje.

Pradėkite žaisti dabar, jei jums patinka bokšto gynybos žaidimai, jums patiks šis žaidimas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more