Žymės

Kings Amžius

Alternatyvūs pavadinimai: Amžius Karalių

Kings Amžius stalo žaidimas yra visi interneto strategijų gerbėjai, o ypač žmonėms, kurie pamišę dėl viduramžiais, riterių ir pilių. Čia jūs tapsite karalius ir galės kirsti kardai feodalinių karų su kitomis interneto žaidėjų. Tapti galingu ir jūsų sutikimo bus pastatyta naujų ir senų miestų ištuštinti.

Norėdami žaisti žaidimą Kings Amžius internete jums turi būti perduota paprastą registraciją žaidimo Kings Amžius. Jums tereikia:

1. Pasirinkite savo slapyvardį.

2. Pasirinkite naują slaptažodį žinomas tik Jums.

3. Įveskite savo elektroninio pašto adresą.

4. Patvirtinti, kad sutinkate terminai ir sąlygos bei duomenų apsaugos.

5. Vėliau į Jūsų e-mail bus išsiųstas el iš žaidimo ir paspaudę ant raidės paleidus žaidimą internete Kings Amžius nuorodą.

Kai tikrinimo Kings Amžius bus baigtas, jūs turite pasirinkti pasaulį (MAP), kuri pradės savo miesto plėtrą. Pagrindiniai skirtumai žemėlapius, kurie žemėlapiai tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žaidėjams. Kadangi jūs dar negali ramiai ir savo patirtį geriau pasirinkti žaisti Kings Amžius žemėlapį pradedantiesiems pastato. Kiti žaidėjai šiame žemėlapyje tiks jūsų lygį.

Karaliai Amžius internetinis žaidimas prasideda už jus kaip valdovas su nedideliu pilies ir aplinkinių kelių akrų žemės kraujyje, kai dar mažai mesti savo spręsti išteklių gavyba. Dabar jums nustatyti, ar šie sklypai virsta didinga sostinėje savo karalystę.

Pilis yra jūsų atsiskaitymo širdis. Kuo aukštesnis lygis užraktas turite, greičiau dėl savo žemę statyboms. Kai jūsų pilis pasiekia 15 lygį, jums bus suteikta galimybė nugriauti pastatus.

Online žaidimai Kings Amžius pademonstravo realizmo kapoti, kalbant apie tai, ką jūs negalite galo kaupti išteklius. Tai riboja jūsų sandėlį dydžio. Daugiau vietos, tuo daugiau išteklių galima sutaupyti. Jei sandėlis yra pilnas, sustabdyti išteklių gavybą.

Kings Amžius internete kurti savo pastatus išteklių gavybos (lentpjūvė, akmens karjeras, minų ir kalnakasybos, gamykloje) Jūs geriau augimą šių išteklių į jūsų sandėlį.

Panašiai į miesto plėtros žinoma, bus galima į pastatus, kaip antai:

Prieglobstis. Čia jūsų subjektai galės pasislėpti nuo priešo atakų ir sutaupyti šiek tiek lėšų.

Kareivinės. Čia jūs padaryti kariuomenę ir siųsti juos į karą. Didesnis iš kareivinės, stipresnių savo karių lygį.

Mūrinė siena. Kai pulti priešo pilį pagerina kovines galimybes karių.

Versija. Tada galite surinkti pakuotes gyvūnus namelių stiprinti prekybos ryšius.

Turgus. Rinkoje galite įsigyti įvairių prekių ir siųsti juos priekabas pakrautas. Didesnė rinka, tuo daugiau nameliai.

Alchemikas. Čia eina visų neįprastų dalykų, vis dėlto, naudingų jūsų karalystės rūšių plėtrą.

Memorialas. Tai atsižvelgiant į atsiskaitymo centro statula, kuris gali būti pastatytas tik tada, jei visi pastatai pasiekė savo maksimalų lygį. Naudos iš didžiulės statulos - tai padidina jūsų karių saugumą, esant 50% pilies.

Žaidimas Kings Amžius Online "siūlo Jums lanksčias pasirinkimų karių. Kiekvienas vienetas turi savo sugebėjimus ir specializaciją.

Jei trūksta pinigų ir laiko pasiruošti kokybės armiją, galite kreiptis į samdo ūkininkus. Vieni, jie yra labai silpnas, tačiau dėl jų didelio skaičiaus, ir tai, kad į pilies apsaugos gerinimą, galima sutaupyti padėtį.

Ietis nėra labai stiprus nuo kitų turistinių grupių, bet geras su sumontuotais riterių. Tamplieriai - pėstininkai su kardais. Gana pavojinga kitiems pėsčiųjų grupes. Lankininkai visada kaip pagalbinį vaidmenį. Taip pat yra Berserk. Riterių kavalerijos vienetų reikalingi greitam ir gniuždymo smūgių.

Dėl žvalgybą priešo pajėgų, galite samdyti šnipų paslaugas. Dėl prievartos spynos žaidimą ir suteikė ram katapulta (trebushe).

Jūsų tvirtovė bus pašlovintas už visus interneto karalystės dėka savo sėkmingų kampanijų ir prekybos karavanų pasiekė atokiausius pasaulio dalių ir atsineša neapsakomas turtus. Jūsų vardas bus paminėta baimę ir pagarbą. Kings Amžius patikrinimas laukia Jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more