Žymės

Karaliai ir legendos

Alternatyvūs pavadinimai: Karaliai ir legendos

Žaidimas Kings and Legends - internetinis žaidimas suprojektuoti ir stiliaus TJO. Per Kings and Legends Prisijungę grojo naršyklėje.

Žaidimas Kings and Legends leidžia žaidėjams prisiimti King vaidmenį. Gausite ir naudoti specialias korteles, raginama būtybių burtai ir [ _1_] ataka monstrai, kai jūs su jais kovoti.

Norėdami sužinoti, kas yra Karalių ir legendos registravimo, jūs turėtumėte perskaityti, aprašytas tekste žemiau informacija:

1 . Eikite į svetainę Kings ir legendos.

2. Pamatysite pagrindiniame puslapyje forma užpildyti užsiregistruoti žaidime.

3. Savo pirmajame ląstelių tipo savo elektroninio pašto adresą.

4. Pamąstyk žaidimų slaptažodį ir rašyti tai antroje kameroje.

5. Siekiant užtikrinti, kad įvedėte teisingą slaptažodį, pakartokite jį dar kartą į kitą ląstelę. Rašyti atskirai, kad nebūtų pamiršti.

6. Jei sutinkate su svetainės taisyklėmis ir privatumo politika ir svetainės, tada padėkite varnelę langelyje norite.

7. Paspauskite raudoną mygtuką su užrašu « kostenlos spielen » .

Jūs taip pat turite galimybę registruotis oficialiame puslapyje Facebook-e, paspaudę mėlyną mygtuką žemiau ankstesnės registracijos formą su užrašu « Mit " Facebook " anmelden ».

Žaidimų Kal naršyklinis žaidimas, todėl jums nereikės nerimauti dėl jūsų asmeninio kompiuterio galios tol, kol interneto kartu su juo greitis. Šiuo atveju tai reiškia, kad jei jūsų kompiuteris yra silpnas, didelės spartos internetas taip pat gali "sulėtinti".

Play karaliai ir legendos, jums reikia kurti savo karalystę, rinkti kortų įvairovė.

Į karalių ir legendos žaisti jūs, susidūrę su tokiomis rasių

1. Žmonės. Ši klasė remtis daugiausia kovos žmogus žmogui . Jūs nebijokite pasinerti į realaus mūšio , kuris gali būti arba ant savo kojų, ir arklys.

2. Elfai. Elven karių nori kovą už ilgą atstumą . Jie naudoti lanką ir galinga magija išlaikyti savo priešus Atstumas . Melee jie greitai praranda energiją ir tampa silpni.

3. Mišrūnus. Jie turi daug funkcijų. Tačiau pagrindinis jų privalumas yra unikalus perkelti mūšio lauke.

4. Lavonų. Šie kariai atsisako mirti, ir, galiausiai, kabintis į menkiausią galimybę gyventi. Jų buvimas ir išvaizda priežastis baimė savo priešininkus.

5. Orkai. Tai labai hardy yra su daug energijos, todėl savo sunku įveikti .

6. Goblinai. Ačiū mažas augimas jie gali greitai įvesti mūšio . Jų jėga slypi jų skaičių.

7. Demonai. Net jei jų reikalavimai iš pirmo žvilgsnio neišraiškingas savo įvairios įgūdžiai gali net [ _1_] pajėgiausios oponentai įdėti kelius.

Kings and Legends internetu - tai nuostabus žaidimas su nuotykių ir kovų aikštelė. Jums nereikia nieko, išskyrus tai, kaip sukurti ir parodyti, kad esate tikras žaidėjas ir esate nebijo sunkumų. Sėkmės jums karalių ir legendos!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more