Žymės

KleptoCats

Alternatyvūs pavadinimai:

KleptoCats yra labai mielas kačių žaidimas. Spalvinga supaprastinto stiliaus grafika, piešta ranka, labai gražiai atrodo. Skoningai parinkta muzika ir gražiai skambančios katės sukuria žaidimo komforto atmosferą.

Prieš žaisdami „KleptoCats“, išsirinkite pirmąjį augintinį. Pasirinkimas šiek tiek panašus į lošimo automatus. Katės išvaizda atsitiktinai iškrenta, jei jums nepatinka, vėl sukite būgną.

Žaidimas įdomus ir mielas. Tačiau šalia jūsų gyvenantiems kaimynams šiame žaidime labai nesiseka.

Čia jums reikės:

  • Surinkite pūkuotų kačių kolekciją ar net armiją
  • Pamaitinkite savo augintinius
  • Žaiskite su jais, kad jiems nenuobodžiautų
  • Pagydykite, jei jūsų augintiniai susižalotų misijos metu
  • Padėkite trofėjus į savo kambarį

Pradžioje turėsite tik vieną pūkuotą augintinį. Po skrydžių jis atveš jums draugų, kuriuos sutiks pakeliui į misijas.

Kuo daugiau kačių turite savo armijoje, tuo daugiau daiktų jos jums gali atnešti.

Norėdami padidinti sėkmingos ekspedicijos tikimybę ir gauti daugiau vertingų daiktų, turite pasirūpinti, kad augintiniai padidintų įgūdžių lygį. Tai nėra taip paprasta, ypač kai yra daug kačių. Visus reikia pamaitinti ir paglostyti. Tik laiminga katė atliks užduotis.

Stebėkite gyvūno ištvermę ir laimės juostą. Norint atkurti išteklius, katėms reikia poilsio ir priežiūros. Priešingu atveju jiems gali neužtekti jėgų grįžti iš užduoties ir jie susiras kitą, rūpestingesnį šeimininką. Tada jūsų daiktai vieną dieną gali pradėti dingti ir greičiausiai tai jūsų nepatiks.

Bėgant laikui, skrydžių trukmė ilgės ir ilgės. Jei žaidimo pradžioje katės su grobiu grįžta po kelių sekundžių, vėliau atakos truks valandas ar net dienas.

Tik aukšto lygio katės gali leistis į tokias ilgas keliones, nepatyrę kailiukai taip toli nepasieks.

Galite rinkti ir veisti neįtikėtiniausios išvaizdos ir spalvų kates. Niekur kitur nepamatysi tokios įvairovės.

Visi jūsų pūkuotų augintinių žiaurumai yra labiau žaismingi nei piktadariai. Todėl šiame žaidime negalėsite jaustis tikru piktadariu.

Žaidimas praktiškai garantuoja gerą nuotaiką. Net jei sėdite žaisti tik dešimt minučių, šypsena jūsų veide yra garantuota, jei mylite kates. Nors kam gali nepatikti šie juokingi gyvūnai.

Čia yra žaidimų parduotuvė, kurioje galite nusipirkti papildomo maisto, drabužių ar žaislų savo augintiniams. To daryti visai nebūtina, tačiau kūrėjams tikrai bus malonu sulaukti iš jūsų finansinės padėkos.

Galite nemokamai atsisiųsti

KleptoCats naudodami Android tiesiai iš čia, spustelėdami šiame puslapyje esančią nuorodą.

Daugeliui linksmų kačiukų, linkusių į kleptomaniją, reikia rūpestingo šeimininko, kuris galėtų jais pasirūpinti. Pradėkite žaisti dabar ir jie jums padėkos daugybe naudingų daiktų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more