Žymės

Ištikimybė: riteriai ir princesės

Alternatyvūs pavadinimai: Riteriai ir nuotakos

Norėdami įsidarbinti gražioje viduramžių pilyje arba dalyvauti turnyre, pajusti romantizmo dvasią ir sužinoti apie ponai džiaugsmą dabar yra realus, nes tai pasakoja žaidimą Lojalumas: riteriai ir princesė.

Jūsų vaidmuo žaidime

Žaislų kūrėjai suprato ne tik sklypą, įdomų abiem lytims, bet ir priversti juos susisiekti. Kuo arčiau pokalbio, o žaidėjai bus lojalūs: žaisti riteriai ir princesės, tuo labiau apčiuopiamas teigiamas rezultatas.

Pasirinkite, kas būsite: princas ar princesė. Kiekvienas simbolis turi savo svarbų vaidmenį šiame virtualiame pasaulyje:

  Moteriškos merginos rūpinasi sodu ir ūkiu, ruošia maistą. Tai prieštarauja vyraujančioms idėjoms, susijusioms su princesėmis, kurios turėtų būti tik kaprizingos, šokti kamuoliukus ir papasakoti nusikaltėliams protingai žalingus mįsles, tačiau jie neginčija autorių.
 • Nauji jauni vyrai didžiąją laiko dalį praleidžia karinėje stovykloje, švelnindami savo riterinius įgūdžius, kad jaunimui ir gražiai mergaičiai būtų apsaugoti.

Abu simboliai turi atlikti jiems pavestas užduotis, tačiau yra ir vieningų momentų:

 • Paleiskite savo funkcijas
 • Plėtoti teritoriją
 • Gauti pelną
 • Kolekcijų rinkimas
 • Bendraukite tarpusavyje

Atgauti geresnį yra jūsų herojaus

garbės klausimas

B Fidelity: Reikalinga riterių ir princesių registracija, nes žaidimas yra naršyklėje. Po paprastos procedūros jūs tapsite stebuklingo pasaulio dalimi, kurioje laukiate malonų atradimų.

Princess“ augins gyvulius, derliaus nuėmimus, ruošs patiekalus, puošia turtą ir netgi gamins amatus. Tačiau šios paprastos veiklos tik sustiprins riterių užuojautą, kuri garantuoja jiems tam tikrą naudą.

riterių varžybose dalyvauja drąsos ir jėgos demonstravime turnyruose, ir pirmenybę teikia karinės stovyklos lovoms minkštoms plunksnų lovoms. Palaipsniui, jų šarvai ir ginklai susidėvėja, ir juos reikia atnaujinti perkant parduotuvėje arba sukurdami.

Naudokite santykius

Jūs tiesiog negalite daryti be kontakto su priešinga lytimi, jei norite judėti į priekį ir pasiekti kažką žaidime „Lojalumas: riteriai“ ir „Princess iPlayer“. Į abu tai atneša:

 • Finansinė gerovė
 • Padidina šlovės lygį
 • Suteikia moterims apsaugą

Investis išreiškiamas monetų ir rubinų skaičiumi. Ypač vertingi daiktai keičiami į rubinus, o jūs galite juos gauti atlikdami užduotis ir lygius, skelbdami naujienas apie savo žaidimo sieną arba keičiantis draugų balsais.

monetų riteriai gauna, atlieka įvairias užduotis ir po kiekvieno pergalės mūšyje. Ir princesės praturtinamos dirbant ūkyje ir atliekant užduotis.

Yra ir kito tipo turto rinkimas. Šiame skyriuje daiktai nukrenta nuo krūtinės arba jie gali būti žolėje. Princesė juos gauna po to, kai akmuo sunaikinamas, medis nukirptas arba geras derlingų medžių derlius. Princas, norėdamas tapti dovanų dėžės savininku, turi žiūrėti į princesę. Ji gydo džentelmeną vakariene ir po valgio pašalins iš stalo. Tik tada pasirodys maža krūtinė, kurią riteris pasiims.

. Simboliai turi užsidirbti šlovės, atlikdami kaimynų darbą, kai kuriuos darbus ar priimančius svečius. Riteriai suras premiją šalia palapinės ir princeses jų gyvenamajame name. Suderinkite šlovę kaip bendrus herojų veiksmus. Princesė valgys princą su virtu patiekalu, ir jis atneš jos šlovę. Tada jis eina į turnyrą, o jo pergalės atveju šlovės gabalai eina abiem. Bet tai yra tik tuo atveju, jei jie yra tarpusavyje susiję ar užjaučia. Princesė, turinti apsaugą, žino, kad jos pilis yra saugoma, o kaimynai nesugadins jos skrynių ir paukščių lizdų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more