Žymės

Hanojus karai

Alternatyvūs pavadinimai: Hanojus karai

Viduramžiai, tarpusavio karai, tūkstančiai kruvinų lavonų, savo pilių ir armijų ... visa tai (ir šiek tiek daugiau) siūlo internetinių žaidimų Khan Wars. Privalomaisiais jūsų užduotis - rinkti kariuomenę už savo žemę, kurios ribos išsiplėtė užkariavimus spynos kiti žaidėjai taip pat mėgstu žaidimo Khan Wars suvokimo internete gynybai.

Svarbu "plius": jūs neturite įdiegtas jūsų kompiuteryje, be programų. Kadangi žaidimas yra naršyklė, viskas, ko reikia - tai eiti žingsnis Registracija princo karo. Paleidus šį žavingą pasaulį kovose.

Žinoma, jūs neturite jaudintis ne tik didžiųjų pergalių mūšio lauke, bet ir jų pačių gerovės. Pradėjo žaisti Khan Wars, jūs žinosite, kad sukurti savo armijos turi kasti aukso, geležies ir nuostatas kareivinėse. Ir sėkmingo jos priežiūra pageidautina išmokti prekiauti visa užminuota išteklių rinkoje.

Khan karai internetinis žaidimas, kuris suteikia 11 tautų pasirinkimą, kurių kiekviena turi savo bonusus ir įgūdžius. Bet, tiesą sakant, iš "frontais" perdavimo, vienas iš kurių turėsite pirmenybę, daugiausia dėmesio skiriant rodiklių arba arba patrauklumo, arba savo pačių intuicija (skliausteliuose yra bonus įgūdžiai, ištekliai ar kariai): [ _1_]

* Arabai (nuostatos + pėstininkų)

* Bulgarai (aukso kasybos + rodyklės)

* Britai (auksas + apgulties įrenginiai)

* Frankų (medienos gamyba + kavalerijos)

* Vokiečiai (geležies gavybos, laivybos + priemoka)

* Bizantiečiai (gydymo mūšio + rodyklės + kasybos medžio)

* Vikingai (geležies + rodyklės)

* Lietuviai (turi unikalią kariai - generolai, turintys geresnę sveikatą ir didesnis nei kitų, jėga)

* Mongolai (Priimta sienos + pagrobimas iš užsienio išteklių saugyklų)

* Rusyches (gamyba + medis apgulties ginklų)

* Japonų (pėstininkų + + prekybos nuostatas).

Prisijungti žaidime Khan Wars taip pat leis jums pasinerti į istoriškai gerai koordinuojamą procesą, kuriame pakanka tikslumas ir tinkamumas. Visi aukščiau egzistuoja mūsų tautos - nekilnojamojo - pasaulis ir taip pat dalyvavo karuose, kaip gynybinio ir puola savo bendraamžius podnabratsya karinės patirties ir tapti vertas priešininkas pagarba.

Khan karai internetinis žaidimas savo principus taktikos tiek kaip Total War. Iš viso yra 16 kovinius vienetus, išdėstymas ir geras valdymas priklauso nuo teigiamo mūšį. Kiekviena strategija yra labai svarbus įvertinimas vietos šauliai, kavalerijos ir pėstininkų srityje

Registruotis princo karo taip pat suteikia jums galimybę parodyti visas savo strateginius sugebėjimus, pateikti karių greičiausias jums užsisakyti. Procesas yra sudėtinga, nes norint sėkmingai žaisti žaidimą Khan Wars internete, jums reikia ištirti visas savybes ir charakteristikas esamų karių čia, kad vėliau tinkamai apsvarstyti visus unikalių vienetų vartojimo duomenis. Leveling gameplay Khan Wars žaidimą, kad jums patogiau, gali būti atliekami iš trylikos turimų įgūdžių kontekste.

Rezultatas: žaisti online žaidimas Khan Wars - procesas yra gana įspūdingi, bet nėra skirtos mėgėjams «atsitiktinis", kaip Natural Born taktikai ir strategai proto-pučia. Jei pastaroji yra jums tinka, tada šio stebuklo perduoti naršyklę, vienareikšmiškai, o ne verta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more