Žymės

Kings ledo

Alternatyvūs pavadinimai: Ledo karaliai

Jei esate pavargę Inexpressive žaidimų vidaus žaidėjais, imtis į savo rankas iniciatyvą - būti vadovu ir iš sėkmingiausių ritulio komandos treneris žaidimo Kings ledo internetu! Pabandykite ant sporto vadovybės ir strategas įspūdingų ledo kovose statusą.

Bet prieš pradedant žaisti online ledo Karaliai, norime atkreipti Jūsų dėmesį į techninius aspektus, savo vaidmenį joje.

Dėl savo paprastumo ir geros grafikos optimizavimas Kings ledo online žaidimas, kuriame mažiausias galimas sistemos reikalavimai:

  • "Windows XP / Vista / Windows 7
  • Garso plokštė
  • Klaviatūra ir pelė
  • Galima naudoti bet kokią naršyklę ir minimalią interneto ryšio greitį

Prisijunkite žaidimo Kings ledo - kaip procesas paprastas ir trumpas. Įveskite savo prisijungimo vardą ir adresą į esamą elektroninio pašto dėžutę. Tada galite nurodyti lytį, gyvenamąją šalį ir norimą ateities komandoje (pilietybė ledo ritulininkų) šalį, ir net slaptažodis patvirtinimą. Dabar turime tik sutikti su trijų taškų taisyklių ir sąlygų dėl dalyvavimo žaidime ir jūsų registracijos Kings ledo pasiruošę. Gavę laišką su nuoroda, kad aktyvuotumėte savo sąskaitą ir patvirtina, ką jums reikia Kings ledo registre, prisijunkite ir eiti laimi!

Online žaidimai ledo karaliai - klasikinis ledo ritulio menedžeris, kur jūs sukurti savo stilių, žaidimas ir, žinoma, įrodyti savo efektyvumą, kaip treneris ir komandos vadovas. Jūs pradedate žaisti online ledo karaliai pasirinkti pagrindinius atributus savo ritulio klubas: komandos pavadinimas, emblema, forma ir bet kokius papildomus baudas. Tai padės jums specialios konstruktorius.

Kitas, eikite į pirmą užduotį, kuri susideda iš trijų etapų. Kiekvienas etapas - vienas draugiškas žaidimas, kuriame jūs pradėsite įgyvendinti savo taktiką ir analizuoti stipriąsias / silpnąsias savo komanda. Ši informacija yra labai naudinga jums ateityje mokymą ir pagerinti komandos reitingą. Jūsų dispozicijoje 22 ledo ritulio. Mokyti juos, modelio poveikis, padidinti fizinį aktyvumą, apskritai, padaryti viską, kad kitas rungtynes, kad būtų sumažinti pirmiau.

Kiekviena iš 22 žaidėjų įgūdžių ir gebėjimų:

  • Fizinis pasirengimas - procentas paskirtis, kaip pavargę grotuvas
  • Įgūdžiai - šou klasės grotuvas, jo žaidimas spektaklis
  • Moralė - priklauso nuo rungtynių metu
  • Pareigos grotuvas (gynėjas, puolėjas, todėl )
  • Sureguliavimas pozicija (be papildomo pozicijos žaidėjas gali būti pakaitalas)

Jūsų užduotis yra, kad būtų galima parengti ir išplatinti šias savybes taip, kad žaidimą, žinoma gauti žalos minimalios ir gauti maksimalią naudą iš kiekvieno grotuvo taikymo. Iš tiesų, prieš didžiuosiuose turnyruose, ir vis daugiau ir daugiau taktiškai elgtis savo varžovą.

Bet žaidimas Kings Ledo internetu - tai ne tik vejasi ritulio ir treneris komanda. Čia jūs galėsite pagerinti savo čiuožykla, samdyti darbuotojus, kaip gydytojų ir masažuotojų. Be šių, jums reikės keletą trenerių, siekiant padėti plėtoti gebėjimą dirbti komandoje, beje, už vartininką taip pat turės atskirą trenerį. Politika valiutų pirkimo žaidėjai čia taip pat bus tinkamas - jei esate talentingas treneris, galite padaryti gerus pinigus ant jo.

Galbūt žaisti Kings ledo, bus daugiausia Vyriška auditorija, nors merginos gali išbandyti savo jėgas. Tai yra būtent tas atvejis, kai mes galime įrodyti - žaisti Kings ledo nebūtinai turi būti "tikras vyras" dalykas turi būti drąsus ir mistikas strategas.

Online žaidimai ledo karaliai mėgėjams ir ledo ritulys!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more