Žymės

Pasaulio pabaiga

Alternatyvūs pavadinimai: Pasaulio pabaiga

Edge of the World internete - tai nemokama vaidmenį vaidina RPG žaidimas klientas, kuris yra pateiktas iškritos stiliaus. Šis žaidimas nukels jus į 2061, į postapokalipsichesky pasaulyje, kur jūs turite susidurti su įvairių mutantai dėl išlikusiomis salų išlikimui.

Norėdami prisijungti prie žaidimo, jūs esate kviečiami Edge Pasaulio registre. Pačią kraštas Pasaulio registracija internetu nėra sudėtinga: įdiegus žaidimo klientą, įveskite vartotojo vardą, slaptažodį ir el. Po to jums pasirinkti savo charakterį klasės ir padaryti jį įvaizdį (išvaizda). Tarp į Pasaulio internetinis žaidimas Edge klasių paprašys pasirinkti iš šių parinkčių: kovotojas, Rogue, Hunter, Shaman, Atlanta, ir dr Tech. Kiekviena klasė turi savo charakteristikas: Jėga, vikrumas, Konstitucija, suvokimas ir mentalitetas. Pradine taškai yra paskirstomi kiekvienai klasei skirtingai. Be savybių, kiekvienas internetinis žaidimas Edge of the World klasė, yra bendrų ir unikalių įgūdžių (pavyzdžiui, jų šiame žaidime daug, dabar mes ne sąrašą juos pažinti juos ir jūs galėsite tiesiogiai ofsayte įstojimo į žaidimą). Be to, kiekvienas simbolis turi daugiau pagrindinių parametrų: sveikatos lygį, lygį fizinės energijos ir psichinės energijos lygį.

Žaidimų Edge of the World "turi platų ginklų, čia yra: Kontaktai ginklus, Cold Steel, mesti ginklus, biologinių ginklų, spąstai, pistoletai, lygiavamzdžiai ir Arbaletai (verta paminėti, kad šiame žaidime kasetės yra gana retas ir brangus, alternatyvos gali būti plieniniai rutuliai guolį.)

Be ginklų, šis žaidimas turi labai daug įvairių įrenginių svyruoja nuo akinių ir šalmų, ir baigiant batai ir sportbačiai ... (pažvelgti ofsayte kaip tikrai labai didelis pasirinkimas).

Dabar apie žaidimo: Prieš savo žaidimų žygdarbius pamatysite linksmą filmą apie savo vietos Papuans nelaisvę, o po to jums bus susitikti su savo pirmąjį "mokytojas-quest davėjas", kuri jums pasakys, ką jums reikia padaryti, istoriją.

Jūsų pirmoji vieta Edge Pasaulio internetinis žaidimas bus įlankoje, kuri vyravo vyriausiasis (jis jums pasakys, kad valgyti, jums bus skirti vietos įstatymus duoti darbo ieškojimą, o jei reikia - paskola), čia jūs galite nusipirkti arba parduoti daiktus, išgydyti, perduoti į sandėlį ir vertingų daiktų, kad ir tt Į žaidimą, išskyrus įlankoje, taip pat vietose, tokiose kaip Kimer Tau Fortshtad, Base Volkovas ir Sizifas. Po pokalbio su NPC įlankoje, jūs galite gauti juos dalyvauti konkurse dėl darbo (į Quest forma). Taip pat Quest Quest iš NPC gali rasti naudingos informacijos, taip pat keistis elementus.

Žaisti kraštas pasaulyje internetinių žaidimų vietose už tam tikrą mokestį ir dažnumas gali būti įvairūs daiktai (įvairių daiktų, lašas su skirtingomis tikimybėmis), organizuoti, jie pateks į inventorių. Ačiū ardyti ir surinkti šiuos elementus, galite sukurti savo naujus elementus (surinkimas galimus būtinus elementus ir receptus).

Play Edge of the World, sutiksite su daug unikalių ir pavojingų monstrų, kurie yra atsitiktinai generuojami, priklausomai nuo vietos, tipą ir atstumą nuo gyvenvietės saloje. Palaikyti ryšius su šios būtybės ir prekybos derybos gali ne tik sunaikinti juos, ir į juos nugalėti mūšyje atveju, jūs galėsite pasiimti joje savo trofėjus. Monstras buvimas šiame žaidime yra gana didelis ir įvairus: Brooks Pigbul, Teradog, Aori, Aodra, Heliczer, Helitsid, Rader Mezoid, davatka ir Inkaro (kiekviena iš jų yra unikalus savaip).

Į kovose monstras, jūs taip pat bus galimybė konkuruoti savo prieš kitų žaidėjų PvP-kovose.

Jei visi per kovą staiga jums sužeisti, jums bus vežami į artimiausią ligoninę ar šamanų trobelėje, užgydyti žaizdas.

Ar turite galimybę kurti klaną arba prisijungti į esamus, taip pat prisijungti prie vienos iš 3 aljansai: Šiaurės Aljanso, brolijos ir konfederacijos.

EDGE Pasaulio galite žaisti ne tik mūšio arenų, ir atsipalaiduoti žaidimas strype kazino mini žaidimai: ruletė, Tsiklon2, kaulai, dogfights tt

Atsižvelgiant į internetinių žaidimų Edge of the World turi savo žaidimo valiuta pasaulyje - Riešutai.

Žaisti žaidimą internetu Edge of the World, galite kalbėtis su kitais žaidėjais (per Čate), taip pat keistis jais su inventoriaus.

Prisijunkite žaidimo Edge of the World, atvers prieš jus pasaulį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more