Žymės

Crystal Amžinybė

Alternatyvūs pavadinimai: Kristall Vechnosti

Crystal amžinybė internete - tai nemokama MMORPG online naršyklinis žaidimas, kur įvykiai atsiskleis pasaulyje, kuriame egzistavo didelis artefaktas - Crystal Amžinybė padovanoja senovės dievų. Bet su šimtmečių civilizacijos gyvena šiame pasaulyje, nuėjo į nuosmukį dėl galios, godumo ir pavydo geismas, tada dievai padalinti į kelias skeveldras Crystal ir išsibarstę visame pasaulyje ...
... Jūs turite žinoti, kur šie fragmentai, ir kaip rinkti juos kartu. Bet prieš jums pereiti Crystal amžinybės registraciją internete, jums bus pagrindiniame puslapyje žaidimą bus kviečiami išbandyti demo mūšį, norint suprasti, kad jūs domina, ar ne.

Taigi, po bandomojo demo lauke, jei jūs nusprendėte, kad esate vertas, ką išbandyti savo gebėjimus internetinis žaidimas Crystal amžinybę įveskite registracijos elektroninio pašto adresą, ir slaptažodį. Šią dieną Crystal amžinybė bus daugiau.
Be to, jūsų bus paprašyta pasirinkti vieną iš dviejų būsenų: Šiaurės Aljanso arba iš pietinių salų imperijos, kuri kažkada buvo vieninga ir draugiški žmonės vadina save - Empire of Light.

Pasirinkę būklę, pasirinkti savo charakterį klasė: gali būti naujokas ar įdarbinti.
Crystal amžinybė internetinis žaidimas, jūsų charakteris siūlo profesijų skaičių: Žolininkas, Alchemikas Auksakasys, juvelyro, įvesti ranka, žvejys, daktaras ir budelis. Tačiau reikia nepamiršti, kad gydytojas ir Budelis nesuderinami (ty, jei pasirinko gydytojo profesiją, kad jis buvo Budelis negali būti ir atvirkščiai). Ačiū profesijos, jūsų charakteris gali kelti savo lygį įgūdžių.

Žaisti žaidimą internete Crystal amžinybė, kad su priešu kovose, jūsų charakteris gaus šlovę, kurią pasiekia reikalinga suma bus automatiškai pakeistas į gretas. Šie rangai suteikti jūsų personažas galimybę įsigyti specialų kariuomenė parduotuvėse unikalių elementų (įrangos).

Žaidimų Crystal amžinybę internete, jūsų charakteris turi galimybę pagerinti savo daiktų rezultatus. Ši funkcija vadinama - Galandimo. Siūlau papildomai ištirti šią funkciją galimybes: taip, "pagaląsti" tu gali apsirengti bet kokia įranga, išimtis - kovos zonų ir kovoti kuprinės. Galandimo padidėja tam tikro vienas punktas statistika: ištvermė, Stiprumas, vikrumas, intelektas, valia, Išmintis, ar moralę. Vertę, pagal kurią, siekiant pagerinti našumą priklauso nuo objekto, kuris buvo naudojamas galandimo. Kokie ypatumai pagaląsti, atsitiktinai pasirinktas iš galimų funkcijų dėl dalykų.

Tipai daiktų, kurie gali būti naudojami siekiant padaryti "galandimo": ašmenys tepalas impregnavimas energija, energijos kristalų filigree sustiprinti, sutvirtinimo rune simbolį ir Universal energijos stiprintuvas.

Žaisti žaidimą internete Crystal amžinybė, galite pumpuoti savo charakterį dalyvaujant nereikšmingų questus ir dalyvauja medžioti monstras / gyvūnai. Kaip premiją, jūsų herojus įgyti patirties, reputacijos taškų, taip pat pinigų ir naudingus daiktus.

Šiame žaidime, jūsų charakteris turi galimybę žaisti vestuves su savo pasirinkta. Po vestuvių ceremoniją, vestuvių vieta administratorius, jūsų herojus ir jo sužadėtinė galės naudoti bonus vestuviniai žiedai.

Groti Crystal amžinybė gali būti suvienytos klanų ir dalyvauti masinių kovų su monstrais ypatingais atvejais, taip pat pasaulio PVP-kovose.
Jei visa tai įdomus ir esate pasiruošę Pasakų nuotykius, prašome užsiregistruoti žaidimo Crystal amžinybę.
Crystal amžinybė žaisti bus įdomu visiems!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more