Žymės

Labirintas

Alternatyvūs pavadinimai: Labirintas

Labirintas - internetinis žaidimas, kurio teritorijoje buvo įsiveržė ateivių agresoriaus. Dar sugebėjo būti invazijų, tačiau laikui bėgant priešų įgyti jėgos ir galios, ir jie netrukus bus pasirengę streikuoti naują triuškinantį smūgį. Šis pasaulis reikia jūsų pagalbos! Sveiki atvykę į labirinto internete!

Jei norite pradėti žaisti žaidimą internetu labirintą, turite atlikti privalomą sąlygą: Registracija labirintas. Registracija vyksta žaidimas labirintas ne visai įprastu būdu. Kai jūs einate į oficialų svetainę, spustelėkite Leisti linija. Jūs būsite paraginti sukurti simbolį: pasirinkti savo lytį ir vardą. Susitarus su standartinėmis darbo tvarkos taisyklėmis, gausite prie lango, kur ji bus reikalinga atlikti praktiką mūšį kaip įrodymas, kad jūs galite išgyventi šiame pasaulyje. Po to, jums gauti priėmimą į bandymo zoną.

Online žaidimai Labirintas - tai pirmasis hardtuned internetinis žaidimas, kur yra jūsų užduotis yra rasti priešo lyderis ir sunaikinti jį. Jūsų būdas stovės dvi kliūtis: tiksliai, kaip jūs pats prašytojų šlovės ir didžiulio priešo armiją mutantai. Siekdama prizą kiti žaidėjai nustos jums įvykdyti savo misiją, nes visi varžosi dėl geriausio žaidėjo titulą. Pasistenkite būti greičiau ir efektyviau už savo priešininkus!

Play labirintų beprotiškai smagu! Kai šiame pasaulyje, jūs arba palikti nugalėtojas ar pralaimėtojas, bet kokia rezultatas, laikas, praleistas šiame žaidime, duos jums malonumą.

Labirintas žaisti akimirksniu. Valdymo čia yra paprastas ir patogus, o tai labai supaprastina žaidimo procesą ir leidžia jums sutelkti dėmesį į savo pagrindinę užduotį.

Labirintas internetinis žaidimas yra nemokamas. Personažo vystymas yra išmokti įgūdžių. Tai nėra privaloma, tačiau šių įgūdžių taikymo mūšiuose padidina jūsų šansai laimėti.

Perkelti į žaidimą, kuris bus naudojamas diską. Ji taip pat saugo daiktus, kurie jums rasti mūšyje. Persikėlimas simbolį gali atlikti tik diske, kad be jo jokiu būdu. Toks judėjimo būdas apsaugo jus nuo mutageninių medžiagų kategorijai, kuri yra dirvos užterštos žemės, nes liesdami žemę, kiekvienas pradeda mutuoti.

Į ramioje vietoje mieste, galite atsipalaiduoti nuo varginančių kovų ir pildymas kasečių. Parduodu prizai ir įranga gali būti perkamos ne Mall. , Imtųsi būtinų pasirengimo arba pagerinti esamus elementus gali būti seminare. Atsitiko taip, kad visas užduotis, tradiciškai gausite per Steakhouse. Taip pat švęs apdovanojimus gavo. Ir su Portalu padėti, galite perkelti į bet kuri kita sritis.

Gali atsitikti taip, kad jums dar nėra apskaičiuotas jų globėjų atsargą mūšio, ir s žem jie atrinkti. Šiuo atveju nėra jokių problemų - ne kiekvieno lygio pradžioje yra konteineris, kuris vyksta automatiškai papildyti amuniciją. Vienintelė neigiama yra tai, kad kasetės bus prastos kokybės. Tačiau kritiniu momentu, tai geriau negu nieko.

Jei atliekate vieną iš trijų užduočių, kurios yra automatiškai paskirstomos versija išėjimo, vaikščioti combat lygį. Nesijaudinkite: kaip ilgai, kaip jūs esate susipažinę su užduotimi, laikmatis nepradės vietą. Per mūšį, jūsų charakteris gali rekordą artimųjų lygio, ir papildomai gauti aukštos kokybės įrangą ir išteklius, kurių reikia geresnių dalykų. Darbas, charakteris gaus uždirbtus pinigus į trofėjus ir patirtį.

Visi žaidimo kovos vyksta realiu laiku. Norint pasiekti tam tikrų tikslų, galite suvienyti jėgas su kitais žaidėjais, derybų abipusis. Objektai, rasti ginklai, artefaktus, šaudmenų ir ingredientai gali būti parduodamas aukcione ar pasidalinti su kitais žaidėjais.

Sąmoningai žaisti internete Labirintas reikiamą taktiką. Sukurkite savo taktiką, galite lengvai atlikti užduotis ir misijas ir kova monstras.

Gražus dalykas, apie žaidimą, yra veiksnys, kuris bet kokia pateikta sistema judėjimo nėra - galite laisvai judėti ant lygiu. Be to, prizas grotuvas - Jackpot - nuolat didėja. Paskubėk perdavimas labirintas Registruokis ir prisijunk prie mūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more