Žymės

Lagoonia

Alternatyvūs pavadinimai: Lagūna

Lagoonia internetu - neįprasta naršyklinis žaidimas. Tai gyvenimo imitavimas tolimoje saloje, kuri dar nebuvo paliestas civilizacijos ir kur jums reikia eiti visą žmogaus vystymosi kelią nuo pirmųjų gaisrų sukurti pramogų imperiją ranka.

Deja, yra ne Rusijos žaidimo versija. Bet tai nėra ribojimas, o tik galimybė, nes internetinis žaidimas lagoonia suteikia jums galimybę išmokti šiek tiek lengva ir smagu anglų ir gauti naudingų įgūdžių. Nes dabar, jei jūs einate į negyvenamą salą, ir jūs galite lengvai rasti užsieniečių bendrą kalbą ir galės susidraugauti su jais.

Prisijunkite žaidimo lagoonia gana sudėtinga: reikia įvesti savo vartotojo vardą, pasirinkti slaptažodį ir nurodykite savo pašto adresą. Nėra lūkesčiai raidės patvirtinti registraciją lagoonia nereikalauja savo žaidėjų ir galite iš karto pasinerti į nuostabų pasaulį atogrąžų saloje. Be lagoonia registracijos pagaminti taip, kad jums nereikia praleisti daug laiko pildant įvairias formas ir gali labai greitai pradėti kovoti už savo vietą po atogrąžų saule.

Tada jums reikia nuspręsti, kaip atrodys mūsų charakterį. Galite pasirinkti lytį, šukuosena, plaukų spalvos ir odos. Tai leidžia jums sukurti charakterio labiausiai panašus į savo, o gal panašus į kai kurių žinomų aktorių ar sportininkų įvaizdį.

Taigi, jūsų lėktuvas avarijų tropinių salų ir prieš įdėdami keletą tikslų: pasiekti kranto, kur jūs turite suprasti, ieškoti kitų maitintojo rasti tai, ko pasislėpti nuo nepalankių oro sąlygų ir įvairių pavojų tykojant jums nežinomoje saloje. Ir rasti ko nors skanaus, taip pat nebūtų sustabdyti, nes valanda jau vėlu ir skrandžio nesibaigia Primindama savo poreikius. Pageidautina, kad būtų pats netaptų vakarienė įvairių plėšrūnų. Jei jie staiga. Čia mes, žinoma, padės ugnies - ji gali gaminti maistą ir valgyti laukinius gyvūnus ir jis bus panika. Lagoonia internetinis žaidimas, kuriame žmogus turi dar kartą įrodyti savo dominavimo virš kitų rūšių ir gamtos apskritai.

Lagoonia internetinis žaidimas turi rimtų skirtumų nuo kitų žaidimų projektus. Pavyzdžiui, įdomus bruožas žaidimas yra jos taikus sklypas. Išgyvenimo naujoje vietoje bus tikėtis jums bendradarbiavimo ir abipusės pagalbos su kitų išgyvenusiųjų ir žaidėjų, o ne kruvinas naikinimo, kaip tai atsitinka daugelyje žaidimų. Tačiau nereikia manyti, kad lengva. Ramus išlikimas reikalauja pastangų.

Online žaidimai lagoonia turi savo finansines charakteristikas. Pagrindinė valiuta žaidimas yra perlas. Jūs galite uždirbti juos užbaigti įvairių užduotis žaidimo metu. Svarbūs rodikliai savo charakterį yra sveikatos ir energijos - jiems visada reikia laikytis, nes jie priklausys nuo jūsų darbo efektyvumą.

Pradedant žaisti žaidimą internetu lagoonia kad būtų suprasti žaidimą, pirmas kartas jums reikia sekti instrukcijas. Tai padės suvokti šio žaidimo pagrindus, išmokti gerai ir tada žaisti lagoonia žalia pradedantysis virsti realiu Gura negyvenamos salos, kuri gali išgyventi bet kokioje situacijoje. Laikui bėgant, prieš atidarydami didžiules perspektyvas tekinimo salos suniokota, pilnas sunkumų ir pavojų realiame turistų rojus. Daug pramogų ir atrakcionų tinklo kūrimas. Taigi, kai lėktuvo katastrofoje, jums pavyko ne tik išgyventi atšiauriomis sąlygomis, bet ir lipti į finansų pasaulyje viršuje.

Kur atostogauti toli, o jau taip nori patekti į jūrą, buvo nuversta paplūdimyje po atogrąžų saule tada pradėti žaisti žaidimą internetu lagoonia yra geriausias iš galimų variantų jums išspręsti šią problemą. Be lagoonia žaisti bus įdomu visiems vaikams ir suaugusiems, ir net seneliams.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more